12 Eylül 2018 Burç Yorumları

Gerilim dolu bir güne başlıyoruz. İç dünyamızda duygusal baskı ve içsel çekişmeler yaşayabilir, çevremizle sorunlar yaşayabiliriz. Böyle bir dönemlerde girişimlerden uzak durmalı; eksik kalan ve tamamlanması gereken işlerimizle meşgul olmalıyız. Finansal alanda ise aşılması gereken koşullarla uğraşabilir; ileriye dönük yatırımlarla ilgili adımlar atma peşine düşebiliriz.

Sevgili Koç; bugün işbirliği gerektiren konularda girişimlerde bulunabilirsin. Her ne kadar yaptığın çalışmalarda başkalarının yardımına ihtiyaç duysan da harekete geçmek için gereken özgüvene ve cesarete sahip olabilirsin. Yönetici gezegenin Mars’ın Kova burcuna geçmesiyle Mayıs ayından beri sürüncemede kalan işlerin düzene girebilir.

Sevgili Boğa; çalışma ortamında uyumlu ve keyifli bir gün geçirebilirsin. İş arkadaşlarınla ilişkilerinde görüş ayrılıkları yaşasan bile huzurunu kaçırmamak için taviz verebilir, sadece alındığını ifade edebilirsin. Önümüzdeki günlerde kariyerine dair gelişmeler hız kazanabilir, geçmiş tecrübelerin işine yarayabilir.

Sevgili İkizler; güne sakin ve huzurlu bir başlangıç yapabilir, sevdiklerinle keyifli ve eğlenceli bir gün geçirebilirsin. Romantik ilişkilerde cesur adımlar atabilir, özgüvenle harekete geçebilirsin. Bir süredir sosyal medyada devam eden iletişimsizlik ve gerginlik artık harekete geçmen ve kontrolü ele almanla birlikte son bulabilir.

Sevgili Yengeç; gayrimenkul alım satımıyla veya evinin tadilatıyla ilgili girişimlerde bulunabilirsin. Maddi ve manevi değerlerini muhafaza etmek ya da düzenlemek için adımlar atabilir, özgüvenini tazeleyebilirsin. Önümüzdeki günlerde kredi, vergi, sigorta gibi işlerinde gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Aslan; Mars’ın tekrar karşıt burcuna geçmesiyle birlikte ilişki, ortaklık ya da işbirliklerinde yeniden masaya oturulabilir ve sorunlarla yüzleşebilirsin. Hem ilişkilerinle hem de bireysel yaşamınla ilgili konularda girişimlerde bulunabilirsin. Yakın çevrenle kuracağın diyaloglar sana fikir verebilir.

Sevgili Başak; bir süredir ara verdiğin projelerin hız kazanacağı ve ekip çalışmaları içinde yer alacağın bir süreçtesin. Maddi ve manevi değerlerini paylaşmak, kazançlarını artırmak için girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Harcamalarında ve ilişkilerinde kontrollü ilerleyerek dengeyi muhafaza edebilirsin.

Sevgili Terazi; dün yaşanan hareketlilikten sonra bugün daha sakin ve kontrolü ele almış olabilirsin. Yaşamına dair konularda sosyal ortamından da destek alarak girişimlerde bulunabilir, ilişkilerde cesur kararlar alabilirsin. Romantik ilişkiler veya çocuklarla ilgili gelişmeler hız kazanabilir.

Sevgili Akrep; gün içinde yalnız kalarak, kulisleri ya da gizli ilişkileri yönetme planları yapabilirsin. Aslında biraz hayal kurmak ve iç huzurunu yakalamak için bu yalnızlığa ihtiyacın olabilir. Yönetici gezegenin Mars’ın Kova burcuna tekrar geçmesiyle eve ve kariyere dair konular gündeme gelebilir.

Sevgili Yay; arkadaşlarınla ve sosyal gruplarla keyifli bir gün geçirebilirsin. Hedef ve ideallerinle ilgili projelerini hayata geçirmek için kendini hazır hissedebilir, cesaretle adımlar atabilirsin. Eğitim, yolculuk ya da anlaşmalarla ilgili Mayıs ayından beri sürüncemede olan konularda gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Oğlak; toplum içinde kendini güven ve cesaretle ifade edebilirsin. İş ve sosyal hayatında kurduğun ilişkiler sana keyif verebilir, fakat bazı hedeflerinden ödün vermen gerekebilir. Önümüzdeki günlerde para konularında yaşanan hareketlilik daha da hırslanmana neden olabilir.

Sevgili Kova; Mars gezegeninin tekrar burcuna geçmesiyle birlikte enerjin ve özgüvenin yükselebilir. Kendini cesaretle ifade ederek, yaşamının kontrolünü ele alabilirsin. Bugün kendini daha huzurlu ve keyifli hissedebilir, sosyal medyadan yeni ilişkiler geliştirebilir, paylaşımlarda bulunabilirsin.

Sevgili Balık; önümüzdeki günlerde tepkilerini ve öfkeni belli etmekte zorlanabilir, kendini hep yorgun hissedebilirsin. Gün içinde yaşanan finansal hareketlilik seni fazla yıpratmayacak hatta var olan krizlere kolay yoldan çözümler bulabilirsin ancak gelir gider dengene dikkat etmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.