12 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Güne oldukça aktif, dinamik enerjilerle giriş yapacağız. Cesaretimiz ve yeni başlangıçlar dürtümüz yüksek; rekabete girmeye açığız. Hatta adeta savaşçı bir ruh halindeyiz. Kendimizi öne sürmek ve becerimizi ilan etmek istemekte; istek ve hedeflerimize adeta bir çocuğun hevesiyle ve merakıyla ulaşma niyetindeyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren burcunda hareket etmeye başlayan Ay; yoğun bir koşturmaca içinde olabileceğini ve olaylar üstünde kontrol sağlamak için çaba sarf edeceğini göstermekte. İki gün sonra gerçekleşecek dolunay öncesi beklenmedik kararlar alıp, uygulamaya koyabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün atacağın adımlardan bir sonuç almakta zorlanabilir, kendini ifade edemeyebilirsin. Akşama doğru olaylar birden hızlanabilir, beraber çalıştığın kişilerle ya da akrabalarınla tartışmalar yaşasan bile öfkeni yansıtmamaya çalışabilirsin. Beklenmedik sağlık sorunlarına dikkat.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; son günlerde yaşananlara bir anlam vermekte zorlanmış olsan da bugün olaylar daha netlik kazanabilir, kendini daha enerjik ve mücadeleye hazır hissedebilirsin. Fakat aşk ve sosyal ilişkilerde ki ani gelişmeler öfkelenmene ya da beklenmedik kararlar almana neden olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinden itibaren çalışma tempon yüksek olabilir, kendini birçok yere birden yetişmeye çalışırken bulabilirsin.  Aile fertleriyle yaşayacağın çatışmalar sosyal çevrenin gözü önünde gelişebilir. İş hayatınla ilgili kararlar alıp, hemen uygulamaya kalkabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün enerjin yükselebilir, kendini cesaret ve özgüvenle ifade edebilirsin. Ancak özellikle sosyal medya da akşam saatlerinden itibaren gerilimli ve hareketli bir süreç başlayabilir, sataşmalara maruz kalabilir ya da yüz yüze gelerek bazı sorunları açık açık tartışabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hayatında yaşanan hareketlilik kısa süre de karmaşaya dönüşebilir, kendini telaş içinde bulabilirsin. Bir yandan koşturmaca yaşarken bir yandan da finansal konularda tek başına kararlar almak zorunda kalabilirsin. Akşam saatlerinde yapacağın alış verişlerde bütçeni aşabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; önümüzdeki birkaç gün ilişkilerle ilgili gelişmeler yaşanabilirsin Karşındakilerin sana danışmadan karar alması öfkelenmene ve ilişkiyi tekrar gözden geçirmene neden olabilir. Pazar günü gerçekleşecek dolunay öncesi olaylar birden netleşmeye ve her şey görünür olmaya başlayabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün çok çalışıp, çok yorulabilir, sağlığını ve sinirlerini gereksiz yere yıpratabilirsin. Çalışmalarından verim alabilmek için belirli bir düzen ve plan içinde hareket etmeli, sana rağmen gelişen olaylara sakinliğini muhafaza ederek yaklaşmalısın. Gizli düşmanlıklara dikkat.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; birkaç gün boyunca kendini heyecanlı ve neşeli hissedebilir, içindeki yaşam sevincini çevrendekilere yansıtabilirsin. Ancak herkesin senin duygularına karşılık vermesini bekleyemezsin. Hedeflerine varmak için atacağın adımlar engellerle karşılaştığında hemen tepki verebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hayatından bazı yükleri çıkarmak için gereken güce ve enerjiye sahip olduğundan, net kararlar alarak uygulamaya koyabilirsin. İş ve sosyal ortamındaki rakiplerin açık açık sana tavır alarak çileden çıkmana neden olabilir. Başarılı olabilmek için öfkeni kontrol altına almalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gün boyunca hızlı bir iletişim trafiği ve koşturmaca seni bekliyor. Telefon elinden düşmeyebilir, herkese cevap yetiştirmeye çalışabilirsin. Akşam saatlerinde trafikte ve acele işlerde dikkatli olmalı, gereksiz tartışmalara girmemelisin. Alacağın ani haberler hemen harekete geçmeni gerektirebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün bütün kararları tek başına alacağından bir süre sonra ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsin. Alışverişe çıkarak kendini mutlu etmeye çalışman bütçenin zorlanmasına neden olabilir. Hiç hesapta olmayan ödemelerden dolayı sıkıntı yaşamamak için dikkatli gitmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.