12 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Bugün beklentilerimizi düşük tutmalı, abartılı davranışlardan olabildiğince kaçınmalıyız. Start verdiğimiz konularda eksiklerimizi belirlemeli ve yeni girişimler için gerekli araştırmaları yapmalıyız. Sağduyulu davranmalı, güç savaşlarını ve içsel çekişmeleri çözüme ulaştırmak için çaba sarf etmeliyiz. Eğer aklımızı  kurcalayan konularından üstesinden gelebilirsek hayata daha iyimser gözlerle bakma şansı bulabiliriz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; içinde bulunduğun koşulları değerlendirebilir ve gelecekte yapılacaklar üzerine son düzenlemeleri yapabilirsin. Öğlene kadar olan zaman diliminde yeni girişimler yerine eksik kalanları tamamlayabilirsin. Günün ikinci bölümünde umut vaat eden koşullar içine girebilir, daha maceraperest olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; ikili ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklarda seni yoran koşullar öğleden sonraki saatlerde yavaş yavaş ortadan kalkacak. Partnerinle arandaki sorunları halletme yoluna giderek karışmış ortamı sakinleştirebilirsin. Öğleden sonra para konuları daha fazla gündeminde yer alabilir, macera sayılabilecek girişimlerden uzak kalmanda yarar var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; günün ilk bölümünü işe ve eve dair sorumluluklarla geçebilir. Gerek finansal gerek idari konularda eksik kalmış işleri toparlayabilirsin. Öğleden sonra ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birliklerini içine alan uğraşlar ön plana çıkabilir. Karşına çıkan kişilerle seni yormuş ve yıpratmış konuları konuşarak halledebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç: sabah saatlerinde keyif aldığın konularla uğraşabilir, sevdiklerinle bir araya gelebilirsin. Öğleden sonra ise iş ve görevlerine yönelebilir, yurt dışından tanıdıklarla iletişim kurabilirsin. Ayrıca sağlığına, beslenmene düzen getirebilir; spor gibi bedensel hareketleri arttıran uğraşlara başlayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ev, iş ve ailevi konularda sorumluluklarla dolu geçen günler yerini daha keyifli ve özgür hissedeceğin koşullara bırakıyor. Günün ilk saatlerinde henüz gelişmeler tam istediğin kıvamda olmayabilir ancak ilerleyen saatlerde seni mutlu edecek şekilde ilerleme kaydedebileceksin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sabah saatlerinde son günlerin yoğun temposunun sonuçlarını alabilir, giriştiğin işlerden başarıyla çıkabilirsin.  Yakın çevre ve arkadaşlarınla ilgili yaşananlar zihninde onlarla ilgili yeni fikirler edinmene neden olmuş olabilir. Öğleden sonra ailen ve evinle daha fazla ilgilenebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; güne rehavet içinde başlayabilir hatta alış verişe çıkmak ve kendini şımartmak isteyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde iletişim trafiğin ve sosyal medya paylaşımların artabilir. İyimser bir ruh haline bürüneceğinden daha enerjik ve hareketli olabilir, kendini cesaretle ifade edebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; öğle saatlerine kadar hâlâ burcunda ilerleyen Ay; seni destekler konumda. Başlattığın girişimleri ilerletebilir; eksik kalan yönlerini düzenleyebilirsin. Günün ikinci yarısında mali konular, kazanç ve harcamalar daha fazla öne çıkacaktır. Yurtdışı, eğitim ve medyaya dair işlerden gelir elde edebileceğin fırsatlar oluşabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde henüz işler tam istediğin şekilde ilerlemeyebilir. Kontrol dışı sorunlar kendini huzursuz hissetmene sebep olabilir. Burcuna geçen Ay ile birlikte hem hız ve hareket kazanacak hem de isteklerinin peşinden daha rahat koşabileceksin. Geleceğe karşı daha iyimser ve umutlu olabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ekip çalışmaları ve bağlı olduğun grubun işleri günün ilk bölümünde meşguliyetlerin arasında olabilir. Eksik ve tamamlanması gerekenlerle uğraşabilir, son düzenlemeleri yapabilirsin. Öğleden sonra kendi içine dönmek isteyebilir; kendi başına kalarak düşüncelere dalabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; iş hayatındaki yoğun ve yorucu süreç yerini sosyal ve toplumsal konulara bırakmakta. Gruplar, dernek ve ekip çalışmaları daha fazla ilgi alanına girebilir. Ufkunu açacak ve sana keyif verecek kişilerle bir araya gelebilir; kalabalık ortamlara girebilir, fikir alış verişlerinde bulunabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sabah saatlerini sosyal medyada gezinerek geçirebilir, çevrendekilerle iletişim halinde olabilirsin. Öğleden sonra ise iş ve görevlerine dönebilir, eksik bıraktıklarını tamamlamayı hedefleyebilirsin. Karşına çıkan fırsatları iyi değerlendirmeye bakmalısın zira sosyal hayatta ön plana çıkmanı sağlayan gelişmeler var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.