12 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün zihinsel konsantrasyonun zayıf olduğu ve bir konuya odaklanmakta sıkıntı yaşayacağımız bir süreçte olacağız. Yapacağımız yolculuk planlarında aksamalar olabilir, medya kuruluşlarında gelişmeler yaşanabilir. Tutarlı adımlar atmak ve sonuca ulaşmak bu sefer kolay olmayacak. Aynı zamanda maddi manevi değerlerimiz açısından kendimizi baskı altında hissedebilir, ilişkilerde bir dönüşüm talebinde bulunabilir ya da beğenilerimizle ilgili manipülasyona maruz kalabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün gerçekleşecek dolunay bazı anlaşmazlıkların açığa çıkmasına ve çözüm aramana neden olabilir. Duyduğun haberler ya da bilgi kirliliği ilk etapta seni yorsa da sonradan doğruluğunu araştırarak harekete geçebilirsin. Kardeş, kuzen ya da komşularla ilgili konular açığa çıkabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bir süredir beklediğin ödemeleri alabilir, piyasadan alacaklarını toplayabilirsin. Ekonomik konularda tıkanmış olan görüşmeler açıklığa kavuşabilir, bir mal ya da hizmetin alım satımıyla ilgili teklif verebilir ya da teklif alabilirsin. Ancak önceliğin yeteneklerinin fark edilmesini sağlayacak girişimlerde bulunmak olmalı.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; burcunda gerçekleşen dolunay, yaşamını ve ilişkilerini etkileyecek farkındalıklar yaşamana ve kararlar almana neden olabilir. Ne yapmak istediğine dair bir fikrin olmalı ve kendini ön plana çıkararak, isteklerini ifade etmelisin. Bugün duygu ve düşüncelerini saklamakta zorlanabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün gerçekleşecek dolunay, bazı sırların açığa çıkmasına ve dedikoduların ortaya dökülmesine neden olabilir. Bilinçaltındaki korkularınla yüzleşebilir ve senin kontrolünde olmayan gelişmeler yaşayabilirsin. Sinirsel gerginlikler ya da düşmanlıklar yıpranmana yol açsa da çok kısa sürede toparlanabileceksin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; dolunayla birlikte içinde bulunduğun sosyal ortamda bazı gerçekler açığa çıkabilir. Çevrendekilerin senin adına konuşmasına ya da sözler vermesine izin vermemeli, kendi beklentilerini ifade etmelisin. Geleceğe dair hedeflerinde ufak tefek değişiklikler yapabilir, daha fazla kazanç elde etme beklentisine girebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iş ve sosyal yaşamında daha görünür olmanı sağlayacak bir dolunay yaşayabilirsin. Kariyerine ve aile ortamına dair önemli kararlar alabilir, şimdiye kadar gösterdiğin çabaların sonucunu görebilirsin. Ancak bugün içinde bulunduğun kuru kalabalık senin beklentilerini karşılayamayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; dolunay iletişim trafiğinde ciddi bir yoğunluğa yol açabilir. Tabii bu arada söylenmiş yalanlar da ortaya çıkabilir. En doğrusu bugün her söze atlamamalı, duyduklarına göre harekete geçmemeli, sosyal medyada düşünmeden paylaşımlarda bulunmamalısın. Akademik eğitim ya da bir kurs, seminerle ilgili gelişmeler olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün gerçekleşen dolunay ile ekonomik durumunla ilgili gerçekleri görebilir ve acil eylem planları oluşturabilirsin. Kredi, komisyon, faiz ya da alım satım konularında imzalar atabilir ya da eşinin, ortağının, ailenin parasal kaynaklarından dolayı endişe duyabilirsin. Duygusal paylaşımların artabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; karşıt burcunda gerçekleşen dolunay, kontrol edemediğin olayların açığa çıkmasına ve ilişkilerde farkındalığa neden olabilir. Karşındakilerin aldığı kararlar seni de bağlayacağından ortak hareket etmek zorunda kalabilirsin ancak kendi isteklerini çok net ifade edip, taviz vermediğin için tartışmalar yaşayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; dolunayla birlikte gündelik alışkanlıklarını değiştirmek, bazı kötü alışkanlıklara son vermek. daha sağlıklı beslenmek isteyebilirsin. Akrabalarınla ilgili ya da çalışma ortamında bazı gerçeklerin açığa çıkması seni biraz şaşırtsa da olaylara objektif yaklaşıp fazla duygusal tepkiler vermeyeceksin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hobi olarak başlayan uğraşlar sana başarı ve kazanç sağlayabilir. Romantik ilişkilerle ilgili yaşadığın farkındalık seni önemli kararlar almaya yöneltebilir ancak duygularından henüz emin olamayabilirsin. Çocuk haberleri duyabilir ya da çocuk sahibi olmak isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün gerçekleşen dolunayla birlikte, hayatındaki gerçeklerle yüzleşmen gerektiğini fark edebilirsin. Yaşamınla ilgili kararlar alıp angarya getiren iş ve ilişkilerden kurtulabilirsin. Taşınmak, iş ve şehir değiştirmek gibi önemli konularda adımlar atabilir, ailenle ilişkilerini gözden geçirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir