12 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

Uzun süredir devam eden gezegen gerilemelerinin ardından biraz daha rahat bir günde olduğumuzu söyleyebiliriz. Bir süredir beklemede olan projelerde gelişmeler yaşanabilir, sosyal hayatta daha aktif olabilir, daha sık dışarı çıkabiliriz. Özellikle akşam saatlerinde otoritelerden destek görebilir, kendimizi ifade edebileceğimiz ortamlarda olmaktan keyif alabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kendini daha özgür ve bağımsız hissedebilir, grup ve dernekler içinde yer alarak görüşlerini ifade edebilirsin. Fazlasıyla idealist ve ilkeli olduğun konularda beklentilerin yüksek olabilir. Biraz daha temkinli olmalı, girişimlerde bulunmadan önce bilgi toplamalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; iş ve sosyal yaşantınla ilgili beklenti içine girebilir, finansal paylaşımlarda bulunabilirsin. Bugün yapacağın görüşmelerde, toplantılarda kendini iyi ifade edebilir, özgün fikirlerinle dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Mali konularda kimseye hesap vermeden bireysel kararlar alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; romantik ilişkilerden beklentilerinin arttığı bir gündesin. İş birliği yaptığın ya da yakın ilişkide olduğun kişilerle ortak adımlar atabilir, keyif aldığın ortamlarda bulunabilirsin. Karşındakilerin seni mutlu edecek ve harekete geçmeni sağlayacak destekleri olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kendi başına karar vermen gereken durumların oluşması seni zorlasa da sevdiklerine danışarak doğru yolu bulabileceksin. Finansal konular gündemde olabilir, ortak kaynakların kullanımında daha bağımsız hareket etmek isteyebilirsin. Bugün çalışma arkadaşların ya da akrabaların yardımıyla daha kolay ilerlemen mümkün.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün şartlar sana bağlı olmasa da sevdiklerinle ve iş birliği içinde olduğun kişilerle ortak girişimlerde bulunabilirsin. Romantik ilişkilerle ilgili beklentilerini yüksek tutmazsan yaşananlardan daha fazla keyif alabilirsin. Arkadaşlarınla beraber organizasyonlar yapabilir, hoş tekliflerle karşılaşabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iş ve aile hayatın arasında kalabilir, herkese yetişmeye çalışabilirsin. Bugün girişimlerde bulunabilir, çalışma ortamında yenilikler yapabilir, iş arkadaşlarınla ortak projeler geliştirebilirsin. Sıra dışı ve özgün fikirlerin çevrendekiler tarafından onaylanıp, uygulamaya koyulabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günü kendine ayırabilir, ihmal ettiğin arkadaşlarla görüşebilir ya da sevdiklerinle bir arada olabilirsin. Son zamanlarda merak saldığın bir konuyu araştırmak veya sanatsal, entelektüel faaliyetlerde ve ortamlarda bulunmak hoşuna gidebilir. Kısa yolculuklar iyi gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ekonomik konularla ilgili abartılı girişimlerden uzak durmalısın, fazla iyimser ve cesur davranışlar sonu olmayan eylemlere girişmene neden olabilir. Fakat tutarlı ve akılcı tavır sergilediğin ortamlarda başarılı olabilir, olaylara objektif yaklaşarak daha iyi sonuçlara ulaşabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün kendini iyimser, neşeli ve enerjik hissedebilir, doğru yerde doğru sözleri söyleyebilirsin. İletişim trafiğinin yoğunluğu içinde görüşlerini özgürce ifade edebilir hatta çevrendekileri ikna ederek harekete geçmelerini sağlayabilirsin. Yalnız kimseye hesap vermeme özgürlüğünü abartmamaya dikkat etmelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; gelir ve gider tabloları oluşturabilir, bütçe planlaması yapabilir, yeteneklerini kullanarak sıra dışı çözümler sunabilirsin. Fakat bunları tek başına ve kimseden fikir almadan risk alarak yapman iyi karşılanmayabilir. Kulislere kulak kabartarak ve gizli bilgilere ulaşarak en doğru hesabı yapabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; geleceğe dair hedef ve ideallerini gerçekleştirmek için ilişkilerden destek görebilirsin fakat bugün için beklentilerini yüksek tutmamalısın. Arkadaşlarınla organizasyonlar yapabilir, keyifli ortamlarda bulunabilir, isteklerinin peşinden gidebilirsin. Yaşamına dair girişimlerde bulunmak istediğin bir gündesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatında yeni ilişkiler geliştirebilir ve fırsatlarla karşılaşabilirsin. Yine de bugün yeni başlangıçlardan uzak durmalı, kendi içinde çözüm üretmelisin. Kafanı ve bedenini dinlendirmeye ihtiyaç duyduğundan erkenden evine çekilebilir, yalnızlığa ihtiyaç duyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.