12 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Bayramın ikinci gününde de Ay, Oğlak burcundaki yolculuğunu sürdürüyor. Aileye ve geleneksel değerlere dair görevler yine gündemde. Gün boyunca koşturduğumuz işlere biraz “yapmam lazım” gözüyle bakabilir, keyif ve eğlenceyi bir tarafa bırakabiliriz. Özellikle sabah saatlerinde önceden yaptığımız planlarda aksamalar olabilir, kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Bugün eski defterlerin açılması ya da uzun süredir görmediğimiz tanıdıklarla bir araya gelinmesi mümkün.  Bu arada aile büyüklerini ziyaret edip ve onların gönüllerini de etmeye çalışabiliriz. Gece yarısına doğru kendimizi iyice kısıtlanmış hissetsek de sorumluluklarını yerine getirmenin huzurunu yaşayabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yine geleneksel bir bayram geçirme isteğinde olabilir ancak gün boyunca hem sosyal hayatında hem de iş hayatında çok fazla hareket yaşayabilirsin. Sabah saatlerinde temponun ağırlığından dolayı kendini baskı altında hissetsen de kararlı ve çalışkan tavrınla çevrendekilerin onayını alman mümkün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sevdiklerinle iletişim kurabilir, bayram tebrikleriyle zamanını geçirebilirsin. Kısa ziyaretlerle aile büyükleriyle bir araya gelebilirsin. Bugün ayakları yere sağlam basan projeler üretebilir, umutlarını ve hayallerini gerçekleştirmek için kararlı girişimlerde bulunabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; finansal konularda üstlendiğin sorumluluklar üstünde duygusal baskı yaratabilir. Bayram tatilinde olsan bile kötümser düşüncelerden uzaklaşmakta zorlanabilir, kendini ifade etmekte zorlanabilir, özgürlüğünün kısıtlandığını düşünebilirsin ancak bu durum görevlerini yerine getirmeni engellemeyecek.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün kendin için bir program yapmakta zorlanabilir, karşındakilerin isteklerine boyun eğebilirsin. Ancak eşinin, ortağının ya da yakın ilişkide olduğun kişilerin üzerinde baskı kurmasına izin vermemelisin. Hedeflerine varmak ve mali konularda başarılı olmak için güven duyduğun iş birliklerinin desteğini alabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün bütün angaryaları üstlenmen gerekebilir, ailenin ve akrabalarının isteklerinin yerine getirmek için yorucu ve yoğun bir tempoda koşturabilirsin. Yetiştirmen gereken işlerin baskısını üzerinde hissedebilirsin. Farklı çözüm, öneri ve yardım tekliflerine açık olmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bayram süresince keyif aldığın ama bir yandan da sevdiklerini mutlu edecek eylemlerde bulunabilirsin. Sorumluluk sahibi ve sabırlı olman ağır ama sağlam adımlarla ilerlemene neden oluyor. Bu dönem yeteneklerin açığa çıkarak, yaratıcılık gerektiren konularda başarılı olmanı sağlayacaktır.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün ebeveynlerinin veya yuvanın sorumluluğunu almak zorunda kalman duygusal baskıya yol açabilir. Tüm günü misafir ağırlayarak, evin düzenini sağlayarak ya da aile büyüklerinin ziyaretiyle geçirebilir, geleneksel bir bayram temposu içinde olabilirsin. Ev tadilatı ya da mobilya alış verişi gibi işlere kalkışmadan önce iyi araştırma yapmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yapmayı düşündüğün kısa yolculuklarda ufak tefek engellerle karşılaşabilir ya da hevesin kaçtığı için vazgeçmek isteyebilirsin. Düşüncelerinle ve konuşmalarınla karşındakileri ikna etme çabası içinde olabilirsin ancak verdiğin sözlerin altında ezilmemek için dikkatli olmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bu bayram senin için maddi olarak fazladan yük getirebilir, kaynaklarını doğru harcamak için çaba sarf edebilirsin. Ekonomik gelirlerle ilgili sorumlulukların üstünde duygusal baskı yaratıyor olabilir. Tatilin tadını çıkarabilmek için doğru hesap yapmalı ve harcamalarını kontrol altına almalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bayramı günü gününe planlamış olsan bile ufak tefek aksilikler yaşayabilir, kontrolü elden bırakmamak için fazladan çaba sarf edebilirsin. Yakın çevrenle ilişkilerinde fazla baskıcı ve disiplinli davranıyor olabilirsin. Gerçi romantik ilişkilerden yana şanslı olduğun bir dönemdesin fakat ilişkilerde biraz daha toleranslı olabilmelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; geleneksel aile ziyaretleri ve görevler kendini kıstırılmış gibi hissetmene neden olabilir. Duygularını bastırman ve kendi içine kapanman çevrendekilere rahatsızlık verebilir. Planlarını bir süre için ertelemen ve biraz sabırlı davranarak, uygun zamanı beklemen gerekiyor.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; içinde bulunduğun grup ve derneklerden üzerine kaldırmakta zorlanacağın sorumluluklar yüklenebilir. Kendinden büyüklerle kurduğun arkadaşlıkların sana faydası bulunabilir. Bayram tatili tam istediğin gibi olmasa da eş dostla bir araya gelmen keyfini yerine getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.