12 Ağustos 2018 Burç Yorumu

Mantığımızın ağır basacağı bir gündeyiz. Gün boyunca ince hesaplara dalabilir, detayları gözden kaçırmadan sağlam adımlar atmaya çalışabiliriz. Bize destek veren otorite figürleriyle bir araya gelebilir, sorunlarımıza çözümler arayabiliriz. Verimli sonuçlara ulaşmak için çaba sarf etmekten çekinmemeliyiz.

Sevgili Koç; günlük işlerini toparlamak isteyebilir, yaşamının her alanında detaylı bir temizliğe kalkışabilirsin. Konsantre olman gereken işler için çok uygun bir gündesin, verimli çalışmalar yapabilir ve somut planlarını uygulamaya başlayabilirsin. İnatçı davranışlarda bulunmaktan kaçınmalı, daha esnek olmaya çalışmalısın.

Sevgili Boğa; sevdiklerinle keyifli ilişkiler içinde olacağın bir gündesin. Ani bir kararla kısa bir geziye çıkabilir veya aile büyüklerini ziyaret edebilirsin. Ailenle ilgili konulara daha objektif bakabilir, çözüm üretmen gereken mevzularda pratik olabilirsin. Romantik ilişkilerinde biraz daha sabırlı olman gerekebilir.

Sevgili İkizler; Zihninin hızlı çalıştığı ve analizler yaptığı bir gündesin. Uzun süredir sürüncemede olan ortak kaynaklarınla ilgili mantıklı kararlar vermek isteyebilir, hatta aile büyüklerinden fikir alabilirsin. Evde vakit geçirmek, kendine zaman ayırmak için çok için çok uygun bir gün.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde yaşayabileceğin telaş, organize ettiğin bir etkinlikten kaynaklanıyor olabilir. Mükemmeliyetçiliği bir kenara bırakıp, acele etmeden işlerini sıraya koyarak ilerlemeye çalışmalısın. Sana yardım etmek isteyen birçok dostunun olduğunu görmeli, yardım istemekten çekinmemelisin.

Sevgili Aslan; bu aralar kendin ya da keyif aldığın şeyler için yaptığın masrafları fark edebilir ve gereksiz harcama yaptığını düşünebilirsin. Bütçeni düzene koymak isteyebilir, bu nedenle ince hesaplar yapmaya girişebilirsin. Günlük sorumluluklarını ertelemeden yerine getirmenden yarar var.

Sevgili Başak; son birkaç günün zor ve gergin enerjilerinden sıyrılıp, duygularını rahatlıkla ifade edebilir, sevdiklerinle keyifli bir hafta sonu geçirebilirsin. Henüz olgunlaşmamış bazı plan ve fikirlerini deneyimli kişilerle paylaşabilir, onların görüşlerinden yararlanabilirsin.  Sorunlarına mantıklı çözüm bulabileceğin bir gündesin.

Sevgili Terazi; sosyal açıdan yoğun ve inişli çıkışlı bir haftanın karmaşasından uzaklaşarak kısa bir mola verebilir, kendini dinlemek isteyebilirsin.  Gayrimenkullerinle ilgili huzursuz olduğun ve net karar veremediğin konulara alternatif çözümler üretebilir, verimli sonuçlara ulaşabilirsin.  Alacağın kararlar ailenin de onayından geçebilir.

Sevgili Akrep; geleceğe yönelik atacağın adımların planlaması içerisinde olabilir, ancak planlarını henüz kimseyle paylaşmak istemeyebilirsin. Eski hatalarını tekrarlamamak için projelerini düzenleyebilir, ürettiklerini mükemmelleştirdikten sonra ortaya koymak arzusunda olabilirsin. Kaybetmek istemediğin ve sistemli ilerlediğin bir süreçtesin.

Sevgili Yay; bir taraftan çantanı alıp tatile çıkmak isterken, diğer taraftan sorumluluklarını ve bütçeni düşünüyor olabilirsin. Son günlerde iş hayatında veya yakın çevrendeki değişim, kontrol edemediğin bazı durumlar yaratmış olabilir. Çevrendekilerle uyum içinde olmaya, eleştiriden uzak durmaya bakmalısın.

Sevgili Oğlak; diplomasi yeteneğini kullanabilir, görüş ve fikirlerindeki detayları en ince ayrıntısına kadar dile getirmek isteyebilirsin. Maddi ve manevi konuda sana destek olan kişilerle bir araya gelebilir, hem hayatın keyifli taraflarını keşfedebilir hem de bakış açını değiştirebilirsin.

Sevgili Kova; maddi konularda kaygılanmana neden olan gelişmeler seni çözüm arayışına itebilir. Şu an elindekileri muhafaza etmeli, yeni bir borçlanma planı içerisine girmemelisin. Kriz yaşamamak için, bütçeni tekrar detaylandırabilir ya da sana destek olabilecek kişilerle durum analizi yapabilirsin.

Sevgili Balık; karşındaki kişilerle aranı sıcak tutman ve gereksiz inatlaşmaktan uzak durmanda fayda var. Objektif olman; ikili ilişkinde ve iş birliklerinde verimli bir gün geçirmeni sağlayabilir. Düzenli ve sistemli çalışıp emek verdiğin, hayallerine odaklanıp istikrarlı olduğun alanlarda olumlu sonuçlar alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.