11 Temmuz Burç Yorumları

Sabah saatlerinde gergin olmamız mümkün ancak sağduyumuzu koruyabilir ve uyumlu hareket edebilirsek bu gergin enerjileri atlatabiliriz. Mantığımızı kullandığımızda bizi hedeflerimize ulaştıracak görüşmelerden olumlu sonuçlar alabiliriz. Aşırı tutumlardan kaçınmalı, beklentilerimizin gerçekçi olmasına özen göstermeliyiz. Günün ilk yarısı değerlendirmeler, görüşmeler ve anlaşmalar için oldukça uygun. Gün boyunca iletişim trafiği yoğun olacak. Akşam saatlerinde daha objektif olabilir, daha gerçekçi davranabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; sosyal projelerde, grup çalışmalarında yer alabilir, bir hayli aktif olabilirsin. Ailevi konularda, evinle, yerleşiminle ilgili aldığın kararlarını bir üst boyut taşıyabilirsin. Ayrıca bugün arkadaş çevrenden biriyle ilişkini ilerletebilir, beraberliğe dönüştürebilirsin.

Sevgili Boğa; sosyal konumunu, hayat yolunu değiştirecek gelişmeler içindesin. Sana ufuk açacak bir yolculuğa çıkabilir, iş hayatında yeni bir girişimde bulunabilirsin. Yakın çevren, kardeş ve akrabalarınla ilgili seni duygusal olarak yoran durumları farklı bir bakış açısıyla değerlendirebilirsin.

Sevgili İkizler; yaşadıklarını farklı bir gözle değerlendirmeyi deneyebilirsin. Ufkunu açan yeni kişilerle tanışabilir, yurt dışı seyahatine çıkabilir, üzerinde çalıştığın iş veya projeye tamamen odaklanabilirsin. Parasal konularda ise ailenden beklediğin desteği almak için yeni yollar deneyebilirsin.

Sevgili Yengeç; seni bir yandan motive eden bir yandan da öfkelendiren enerjilere maruz kalabilirsin. Beklentilerini karşılamayan ilişkilerin buna sebep olabilir. Finansal konularda her zaman izlediğin yol ve çizginin dışına çıkabilirsin. Ortaklaşa yapılacak bir işten ise kazanç bekleyişine girebilirsin.

Sevgili Aslan; uyum ve denge içinde ilerlemek ana hedefin olabilir. Karşındakilerin tavır ve davranışları da seni iş birliği içinde kalmaya yöneltebilir. Bugün yaptığın görüşmelerin, hayatına pozitif katkısı olabilir. Ancak hala arka planda seni duygusal olarak olumsuz etkileyen bir şeylerin var olduğunu düşünebilirsin.

Sevgili Başak; kazanç sağlayacağın görüşmeler yapabilir, grup çalışmalarında başarı sağlayabilirsin. Ayrıca bir süredir üzerinde çalıştığın bir projeden, gelir sağlamaya başlayabilirsin. Bu aralar dış görünüşünün özenli olması senin için çok önemli.

Sevgili Terazi; aşk hayatını, sosyal yaşamını hareketlendirecek gelişmeler yaşayabilirsin. Ancak arka planda seni duygusal olarak tedirgin eden durumlar da yok değil. Hissettiğin bu derin duygusallığı aşmak için kendini farklı işlerle oyalamaya çalışabilirsin.

Sevgili Akrep; bitiş ve başlangıçlar içinde olduğun şu süreçte gerek ailevi gerekse de iş düzenlerin değişebilir. Arka plan süren bir iş birliği, ortaklık ya da gönül ilişkisi aklını kurcalayabilir. Geleceğinle ilgili alacağın karar ve atacağın adımlarda duygusal davranmaman gerekli.

Sevgili Yay; farklı ve orijinal fikirlerinle dikkat çekebilir, bunlarla ilgili farklı gruplardan veya bağlı olduğun topluluktan destek alabilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerinle aranızdaki mesafeyi koruyarak ilişkilerini pekiştirme fırsatı bulabilirsin. Ortak kazançlar, vergi, prim gibi gelirlerle ilgili sorunlarını çözmek için yeni çözümler üretebilirsin.

Sevgili Oğlak; parasal alanda yeni atılımlar içinde olabilirsin. Yeni iş birlikleri kurabilir; ekip çalışmalarından gelir elde edebilirsin. İş hayatında ise yeteneklerini karşına çıkan fırsatlarla değerlendirme şansı yakalayabilirsin. İlişkilerinde yaşadığın zorluklar bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

Sevgili Kova; yenilenen bakış açınla kendini daha farklı ve özgün ifade etme şansın var. Yurtdışı, hukuk ve medyaya dair konularda seni uyumlu ve iş birliğine yönelik davranmaya iten gelişmeler ortaya çıkabilir. Ancak duygusal davranışların veya toplumsal kurallar seni çekimser kılabilir.

Sevgili Balık; bugün de kendi iç dünyanda olmak isteyebilirsin. Duygu dünyana yapacağın yolculukla arınma yaşayabilir ve bazı şeylerden vazgeçebilirsin. Ortaklarınla yaşadığın finansal krizler ve ilişkilerinde yaşadığın uyum problemleri seni bir yanıyla huzursuz ve düşünceli kılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.