11 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Bugün attığımız adımlardan çok fazla bir sonuç beklememeliyiz. Kararsızlık ve belirsizlik günümüzün havasını değiştirebilir. Yeni projelere, girişimlere başlamaktansa elimizdeki işleri bitirmek daha mantıklı bir karar olabilir. Ayrıca etrafımızdan gelebilecek yanlış bilgilere karşı da gözümüzü dört açmamızda fayda var!

Sevgili Koç; sabahın ilk saatlerinde dalgın olabilirsin, okuduğun ya da yazdığın evraklarda hata yapmamak için çok dikkatli olmalısın. Birikmiş işlerini toparlamak, yapman gereken telefon konuşmalarını gerçekleştirmek için ideal bir gün. Günlük ya da iş yaşamının rutinliğinden sıkılarak, hayatında birkaç yeni düzenleme yapmak isteyebilirsin.

Sevgili Boğa; bu aralar harcamalarının artması, dikkatli olmanı gerektirerek, endişelenmene neden olabilir. Ani değişimlere hazır olmaman duygusal gelgitler yaşamana sebep olurken yakın çevrendekilerle de anlaşmazlık yaşamana sebep olabilir. Aşk hayatın hareketlenebilir, hayatına yeni arkadaşlar girebilir.

Sevgili İkizler; bazı kişi ve olaylara ön yargılı yaklaşabileceğin bir gündesin. Biraz esnek olman ya da söylemlerinde eleştiriden uzak durman gerekebilir. Bugün pozitif yaklaştığın olayların beklemediğin bir şekilde olumlu gelişebileceğine şahit olabilirsin. Kazançlarını arttırmak için biraz daha sorumluluk alman gerekebilir.

Sevgili Yengeç; büyük vizyonların ve hayallerin olabilir. Ancak gerçeklikten uzaklaşmamalı, bir takım durumları görmezden gelmemelisin. Kalıplaşmış düşüncelerini değiştirmeye ve daha esnek olmaya çalışman sana fayda sağlayacaktır. İçinde bulunduğun sosyal gruplarda yeteneklerine ve kendine güvenmelisin.

Sevgili Aslan; bugün ani kararlar vermen yanılmana neden olabilir. Bazı kişisel ya da toplumsal istekleri yerine getirmek için acele etmek yerine, sakin olmaya ve geri planda kalmaya bakmalısın. Sanatsal yeteneklerin ya da sistemli çalışmaların, sürpriz tekliflerle karşılaşmanı sağlarken, kısa vadeli de olsa kazançlarını da artırabilir.

Sevgili Başak; kariyer alanında yönelip, uzun süredir aklında bulunan iş ve projelerine yoğunlaşabilirsin. Evrenin sürpriz desteklerini almak için bazı yeni adımlar atman gerekiyor olabilir. Hissettiğin yetersizlik duygunu bir kenara bırakarak hayatın keyifli yanlarına da zaman ayırmalısın.

Sevgili Terazi; yoğun tempon sabah saatlerinde kafanın karışmasına neden olurken, iş ve aile yaşamındaki sorumlulukların, dört duvarın arasında kalmışlık hissi yaratabilir. Bu durumun geçici olduğunu bilmeli, takıntı yaptığın mevzulardan uzak durmaya bakmalısın. Ortak kaynaklarında ya da yasal konularda sürpriz gelişmeler olabilir.

Sevgili Akrep; keyfi harcamalarından kaynaklı masraflarını arttırman, ufak çaplı sıkıntı yaşamana neden olabilir.  Bugün geleceğinle ilgili planlar yapabilir, düzene sokman gereken konularda sıra dışı fikirler üretebilir ya da bu tarz fikirlere açık olabilirsin.  Beklemediğin bir anda hayatında yeni bir ilişki başlayabilir.

Sevgili Yay; finansal konular ve duygusal paylaşımlar bugün seni etki altına alarak, görmen gereken asıl detayları gözden kaçırmana sebep olabilir. Şu aralar çok istikrarlı olmayan kariyerinle ilgili bir farkındalık yaşayabilir, yeteneklerini kullanabileceğin bir işe başlayarak sınırlarını ve sosyal çevreni genişletebilirsin.

Sevgili Oğlak; akşama doğru karşındaki kişilerin duygusal talepleri aranızda gerilim yaratabilir.  Diplomatik davranarak uzlaşmacı olman mümkün. Aşk hayatın ve düşüncelerinde değişim yaşarken, kısa süreli ilişkiler ve birliktelikler heyecan yaşamanı sağlayabilir. Giyim tarzındaki farklılık gözden kaçmayacaktır.

Sevgili Kova; romantik ilişkilerinde yaşayabileceğin hayal kırıklıkları güne keyifsiz başlamana neden olabilir. Sevdiklerine karşı aşırı bağımlı ve sorumlu olmanın, özgürlüğünün önüne geçtiğini hissedebilirsin. Beklenmedik bir gayrimenkulün satışı ya da alımı söz konusu olabileceği gibi, ailenden maddi destek de alabilirsin.

Sevgili Balık; uzun yolculuklara çıkabilir ya da yakınlarından gelebilecek sürpriz bir teklifle heyecanlanıp hayatını yeniden düzene sokmak isteyebilirsin. Sabah saatlerinde ailevi konularla ilgili birçok işle ilgilenmen gerekebilir. Sorumluluklarının bilincinde olmalı, herhangi bir olumsuz etki altında kalmadan işlerini toparlamaya bakmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.