11 Şubat Burç Yorumları

Güne Aslan burcundaki Ay Tutulması’nın etkileri başlıyoruz. Bu etki ile farkındalığımız artacak ve kendimizle yüzleşeceğiz. Bir süredir çözülemeyen konularda bir aydınlanma olabilir ve nihayet sonuç almaya başlayabiliriz. Hedeflerimizi tekrar gözden geçirip yenileyebiliriz. Bu süreçte, amaçlarımıza ulaşmak için bize yardım edebilecek insanlarla iş birliği yapmak durumunda kalabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; gece yarısından hemen sonra gerçekleşecek tutulma ile yaşamında ciddi bir ilerleme kaydedebilirsin. Tıkanmış bütün konular açıklığa kavuşabilir. Özellikle romantik ilişkiler ve çocuklarla ilgili gelişmeler tam da istediğin gibi olabilir. Kendini şanslı ve başarılı hissedebileceğin bir dönemdesin.Sevgili Boğa; bir ev sahibi olmak ya da aile kurmakla ilgili ağır aksak ilerleyen girişimler hızla sonuca ulaşabilir. Hem iş hem de özel yaşamında attığın adımların nereye gittiğini daha net görebilir; son kararını bu gidişat doğrultusunda verebilirsin. Yeni iş fırsatlarını değerlendirirken ailene de danışabilirsin.

Sevgili İkizler; bugünkü ay tutulması zihninin berraklaşmasına, aldığın kararların sonuçlarını görmene yarayabilir. Düşüncelerinin yenilendiği, görüşlerinden emin olduğun bir süreci yaşayabilirsin. Kardeşlerin ya da yakın çevrenle ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Eğitim ve anlaşma sürecinde hızlı ilerleme yaşanabilir.

Sevgili Yengeç; seni parasal konularla ilgili harekete geçirecek bir ay tutulması yaşayabilirsin. Gelirlerinde artışa ya da bir düzene yol açacak gelişmeler yaşayabilir, hem aile kaynaklarından hem de çalışmalarının sonucundan kazanç elde edebilirsin.  Yeteneklerinin üstlerin tarafından görülmesi başarılı bir sürece yol açabilir.

Sevgili Aslan; burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması tüm yaşamını etkileyecek gelişmelere neden olabilir. Evlilik, ortaklık ya da iş birlikleriyle ilgili beklentilerini karşılayacak bir süreç yaşayabilir, kontrolü ele alabilirsin. Olayların hızla ilerlemesi şanslı ve başarılı olmanı sağlayabilir.

Sevgili Başak; bu ay tutulması gizli kalmış bütün olayların açığa çıkmasına ve her şeyin netleşmesine yarayabilir. Çare aradığın sağlık sorunlarına uygun tedavi yöntemleri bulabilirsin. Bu süreçte gelişmeler senin için çok çaba sarf etmene gerek kalmadan kadersel bir şekilde gerçekleşebilir.

Sevgili Terazi; bir süredir tıkandığını gördüğün olayların hızla ilerlemesi çabalarının da karşılığını almana yol açacaktır. Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinde beklentilerin yerine gelebilir, hayattan keyif alacağın, kendini şanslı hissedeceğin gelişmeler yaşanabilir. Ay tutulması çocuklarla ilgili önemli kararlar almanı sağlayabilir.

Sevgili Akrep; bu ay tutulmasıyla birlikte yaşamının önemli dönemeçlerinden birine gelmiş olabilirsin. Kariyerinle ilgili aldığın kararlar önümüzdeki yıllarda seni yeni bir yola sokabilir. Beklediğin terfi ya da tayinler gerçekleşebilir, üstlerinin takdirini toplayabilir, iş ve özel yaşamında çabalarının karşılığını alabilirsin.

Sevgili Yay; bugün gerçekleşecek ay tutulması yurt dışı, uzun yolculuklar ve eğitimle ilgili beklediğin sonuçların gelmesine ve geleceğinle ilgili karar aşamasında olmana işaret edebilir. Hayata bakış açın yenilenebilir, aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir yola çıkabilir, sosyal medya fenomeni olabilirsin.

Sevgili Oğlak; finansal konularla ilgili yaşadığın bütün krizler bu ay tutulmasıyla beraber çözülebilir. Miras, nafaka, prim gibi gelirlerinde senin müdahale etmene gerek kalmadan artış olabilir, kadersel gelişmeler yaşamında önemli rol oynayabilir. Para yönetiminin başına gelebilirsin.

Sevgili Kova; Aslan burcunda gerçekleşen ay tutulması, eşinin, ortağının ya da yakın ilişkide olduğun kişilerin yaşamına olumlu katkısı olacağına işaret ediyor. Güvenerek danıştığın biri farkındalığa yol açıp girişimlerde bulunmanı sağlayabilir ya da karşına çıkan fırsatları kullanarak başarılı olabilirsin.

Sevgili Balık; uzun süredir hakkın olan terfiyi alabilir ya da yaptığın işte ustalık kazanabilirsin. Çalışma ortamında yolunda gitmeyen koşulları düzeltmek için yetkiyi ele alabilir, üstünde çalıştığın projeleri başarıyla sonuçlandırarak takdirleri toplayabilirsin. Sağlığınla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.