11 Şubat – Aslan Burcunda Ay Tutulması ve Dolunay

2017 yılının ilk Ay Tutulması, Aslan burcunda gerçekleşti. Şimdi, hasat zamanı! Son yılların en olumlu gökyüzü hareketine hazır mıyız? Tıkanmış işler çözüme kavuşabilir, uzun süredir devam eden işlerde sonuç alınabilir. Bu tutulmanın etkilerini özellikle 11 Şubat sonrasındaki hafta içinde hissedeceğiz ancak tutulmaların etkisi bir yıla kadar devam edebilir. Senin burcun bu Ay Tutulması’ndan nasıl etkileniyor?
Bugün gerçekleşen Ay Tutulması ve Dolunay, gerçek duygularımızın ve arzularımızın farkına varmamıza yardım edecek. Farkındalığımız artacak ve kendimizle yüzleşmek durumunda kalacağız. Bu farkındalık bizi eskisinden daha güçlü bir hale getirebilir. Ay Tutulması ile daha hızlı sonuç alacağımız bir döneme giriyoruz. Uzun bir süredir uğrunda emek harcadığımız işler, nihayet arzu ettiğimiz şekilde sonuçlanabilir.

Özellikle ağustos ayında ve geçen ayın sonlarında yaşadığımız olaylar tekrar gündeme gelebilir ve bu olaylarla ilgili yeni adımlar atmamız gerekebilir. Kendimize koyduğumuz hedefleri gerçekleştirmek için uyumlu hareket etmemizin ve destek almamızın yardımı olacak. Muhalefetle karşılaşabilir, kendimizi bir rekabet içinde bulabiliriz ama isteklerimize ulaşmak için uzlaşmacı olmamız ve iş birlikleri kurmamız önemli.

Hedeflerimize ulaşmak için ısrarcı ve istekli olacağız ve bu uğurda mantıklı bir şekilde hareket edebileceğiz. Ancak karar verirken daha stratejik düşünmemiz ve tüm olasılıkları masaya yatırıp en doğru kararı verdiğimizden emin olmamız gerekiyor. İçinde bulunduğumuz koşullar, kararlarımızı hayata geçirmek için oldukça olumlu, bu süreçte attığımız adımlar kalıcı bir hal alabilir ve girişimlerimiz uzun soluklu olabilir.

Kısacası bu Ay Tutulması, genel olarak tüm burçları olumlu etkileyecek. Hayatımızla ilgili önemli kararlar alacağımız ve bu kararla istek ve cesaretle uygulamaya koyacağımız bir dönem başlıyor.

Sevgili Koç; bu Ay Tutulması senin için çocuklarla ilgili konuları gündeme getirebilir. Bebek sahibi olmakla ilgili planların varsa bunu gerçekleştirmek için harekete geçebilirsin. Aslında genel olarak şanslı bir döneme giriyorsun. Kendini oldukça şanslı hissedebilir, arzu ettiğin her konuda başarıya ulaşabilirsin. Romantik ilişkilerinde de olumlu gelişmeler olabilir.

Sevgili Boğa; Ay tutulması senin için beklenmedik gelişmelerin habercisi. Finansal konulardaki tıkanıklıkların uzun süredir satılmasını beklediğin gayrimenkullerin satılması ile çözülebilir. Aile ilişkilerinin oldukça yoğun olacağı bir dönem başlıyor. Ayrıca ev sahibi olmak ya da aile kurmak gibi düşüncelerin varsa bu konularda olumlu gelişmeler yaşama şansın yüksek.

Sevgili İkizler; Ay tutulması ile leyleği havada gördüğün bir döneme girebilirsin. Sevdiklerinle küçük seyahatlere çıkabilir, yeni yerler görmenin mutluluğunu yaşayabilirsin. Önümüzdeki aylar, kendini rahatça ifade edebilecek, aslında ne istediğini ya da neler başarabileceğini fark edecek ve bu doğrultuda cesur kararlar alabileceksin. Kız kardeş veya kuzenlerinden bebek haberi alman da olası.

Sevgili Yengeç; Ay Tutulması, maddi konularda rahat bir nefes almana yardım edebilir. Özellikle önümüzdeki ay, bu alandaki olumlu etkileri açıkça görebilirsin. İş hayatında daha başarılı olabilirsin, yeteneklerin üstlerin tarafından fark edilebilir. Aileden gelen maddi kaynaklarında artış olabilir. Yine de harcamalarda planlı olmakta yarar var.Kendi işini kurmak istiyorsan uygun bir dönemdesin.

Sevgili Aslan; Ay Tutulması burcunda gerçekleşiyor ve senin için şanslı ve başarılı bir dönemi müjdeliyor. Önümüzdeki dönemde isteklerini elde etmenin her zamankinden daha kolay olduğunu ve işlerin hızlandığını hissedebilirsin. Hayatınla ilgili yeni kararlar alabilir, bu kararları cesaretle uygulayabilirsin. Evlilik, ortaklı ve iş birlikleriyle ilgili beklentilerin karşılanabilir.

Sevgili Başak; Ay Tutulması, senin için biraz zorlayıcı koşullar yaratabilir ama olaylara karamsar bir gözle bakmamalısın. Çünkü tutulma, gizli kalmış konuların açığa çıkmasına ve belirsiz süreçlerin netleşmesine yardım edecek. Bu süreçte korkularınla yüzleşmek durumunda kalabilirsin ama onların üstüne gidecek cesarete sahip olacaksın. Gizli düşmanların varsa onları tanıma fırsatın olacak.

Sevgili Terazi; Ay Tutulması senin için keyifli ve heyecanlı bir dönemin habercisi. Özellikle romantik ilişkiler konusunda şanslı bir döneme giriyorsun. Hem aşk ilişkilerinde hem arkadaşlarınla ilişkilerinde güzel gelişmeler olabilir ve beklentilerinin karşılandığını hissedebilirsin. Sosyal ortamlarda keyifli vakit geçirebilir, yeni arkadaşlıkların temelini atabilirsin. Her konuda çabalarının karşılığını alabileceksin.

Sevgili Akrep; Ay Tutulması, kariyer konularında olumlu gelişmelerin habercisi olabilir, yeni bir işe başlayabilir ya da terfi alabilirsin. Hayatınla ilgili önemli kararlar alacağın bir döneme giriyorsun. Bu dönemde alacağın kararlar, hayatta gitmek gereken yolu bulmana ve önündeki birkaç yılın şekillenmesine yardım edebilir. Taşınma ile ilgili bir planın varsa bunu gerçekleştirebilirsin.

Sevgili Yay; Ay Tutulması ile hareketli ve keyifli bir döneme giriyorsun. Özellikle yurt dışı, seyahat ve eğitimle ilgili planlarını hayata geçirmek için olumlu etkiler alıyorsun. Bu konularda yeni kararlar alabilir ve uygulamaya koyulabilirsin. Hayata yeni bir gözle bakmaya başlayabilir, gelecek planlarını tekrar gözden geçirebilirsin. Hayatı gerçekten nasıl yaşamak istediğini anlayabilirsin.

Sevgili Oğlak; Ay Tutulması, seni özellikle finansal konularda etkileyebilir ve ortak kazançlarında bir artış meydana gelebilir. Bir süredir devam parasal sorunların varsa önümüzdeki bu alanda olumlu gelişmeler yaşayabilir, sorunlarını çözecek maddi kaynaklara kavuşabilirsin. Prim veya komisyon tarzı gelirlerin varsa bunlarda artışlar olabilir. Mirasla ilgili sorunların varsa çözülebilir.

Sevgili Kova; Ay Tutulması, ikili ilişkilerinde olumlu gelişmelerin haberci olabilir. Eşin, sevgilin ya da yakın olduğun kişilerin desteğini alabilir, onların hayatını olumlu bir şekilde etkilediğini görebilirsin. Evlilikle ilgili düşüncelerin varsa evlilik teklifi alabilirsin.Bu dönemin bir başka getirisi de sana güzel fikirler verebilecek insanlarla tanışacak olmak. Fikir danıştığın insanlardan fayda görebilirsin.

Sevgili Balık; Ay Tutulması ile emeklerinin karşılığını alacağın bir döneme giriyorsun. Özellikle çalışma ortamınla ilgili olumlu gelişmelere açıksın. Hakkın olan terfiyi alabilir, yöneticilik yapacağın bir pozisyona gelebilirsin. Yolunda gitmeyen şeyleri düzelmek için ihtiyacın olan güce ve cesarete sahip olacaksın. Üstünde çalıştığın, yoğun emekler sarf ettiğin işlerin meyvelerini toplayabileceksin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir