11 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün gerilimli zamanlar yaşayabilir, fevri tepkiler verebilir; öfkemizi kontrol etmekte zorlanabilir; ani ve gözü pek davranışlarda bulunabiliriz. Finans ve yönetimle alakalı işler adına pozitif gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca sanatsal, artistik ve estetik temalı konular adına da hoş ve çarpıcı durumlar ortaya çıkabilir. İkili ve sosyal ilişkiler ise akşam saatlerinde mesafeli ancak saygı çerçevesinde uyum ve denge içinde ilerleyebilir. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftaya finansal durumunu etkileyen ani gelişmeyle başlayabilirsin. Sosyal statünü etkileyebilecek yaratıcı fikirlerle girişimci ruhunu besleyebilir, görev odaklı ve hırslı olabilirsin. Evrenin desteğini yanında hissederken, sezgilerine güvenerek kararlar alman mümkün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde üzerinde hissettiğin gerilim ve mücadeleyi, öğle saatlerinde kontrol altına alabilir, istek ve ihtiyaçların doğrultusunda yönlendirme imkânı bulabilirsin. Günün koşulları, daha çok okumanı, araştırma yapmanı ve bilgi toplamanı gerektirebilir. Bildiklerini etrafındakilerle paylaşmak ve öğretmek hoşuna gidecektir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; haftaya sosyal içerikli veya politik konularla başlayabilir, üzerinde çalıştığın projeyle ilgili raporlama ve analiz yapabilirsin. Yalnızlıktan hoşlanacağın bir gün olabileceği gibi yakınlarından görebileceğin finansal destekle uzun vadeli planlamalar içerisinde olabilirsin. Alacak ve borçları tahsil etmek için girişimde bulunabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; haftaya çalışma hayatına hızlı bir giriş yapabilir, sorumlu olduğun konularda analitik çalışma yapabilir, eğitim alabilir, biraz da şüpheci ve sorgulayıcı olabilirsin. Şu sıralar geleceğe yönelik hedeflerinde vereceğin kararlar önemli olabilir. Özel ilişkilerinde yolunda gitmeyen konunun üzerinde durabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yakınlarından ya da çalışma arkadaşlarından destek alarak hesaplarını düzeltebilir, iş birliklerinden kazançlı çıkabilirsin. Otorite konumdaki kişilerle yapacağın olumlu görüşmeler, ilham kaynağın olabilir. Yeni hedeflerine odaklanman, hızlı ve cesur kararlar alman da mümkün.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; başka insanları bir araya getirerek, diplomasi yeteneğini kullanabileceğin bir güne başlayabilirsin. Uzun süredir üzerinde çalışıp, çaba sarf ettiğin bir projenin karşılığını almaya başlayabilir, kısa ve uzun seyahatlerde çıkabilirsin. Aileni veya özel hayatını ilgilendiren bir konunun temelini sağlamlaştırabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kontrolün dışında gelişen bir takım olaylar, içsel gelgitler yaşamana neden olabilir. Bu ara günlük hayatında ve özel yaşamında duygusal kararlar alsan da pratik ve hızlı çözümler üretmen mümkün. Kendini güvende hissetmen için yatırıma yönelebilir, ailenin desteğini de alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; gününün fırsatlara açık olması için senin uyumlu ve dengeli kalabilmen gerekebilir. Özellikle yakınlarınla kuracağın sıcak ilişki, girişimlerinin sonuçlanmasını hızlandırabilir. Bu ara sanatsal faaliyetlerde, eğlenceli ortamlarda bulunabilir, sezgi ve yaratıcılığın sayesinde keyifli zamanlar yaşayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sürprizlerle dolu bir hafta sonunun ardından, pazartesi sendromuna girebilirsin. Hızla başladığın işleri sonuçlandıramama riskine karşı, bir süre akışta kalmak lehine olabilir. Kazançlarını arttırmak için, somut ama pratik çözümler üretebilir, yakınlarınla veya hizmet aldığın insanlarla duygusal konuşmalar yapabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; günün ilk saatlerinde değişken olan ruh halin, ailevi konularda sabırsızlık getirebilir. Romantik ilişkindeki güven konusunu kararlı ve istikrarlı bir şekilde çözüme ulaştırabilir, hayattan keyif alabilirsin. Çevrendekileri sahiplenmen ve onlara şefkatle yaklaşman mümkün. Yaratıcılığını her alanda kullanabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bu sabah özellikle çalışma hayatınla ilgili duymuş olabileceğin dedikodular ani tepkiler vermene sebep olabilir. Enerjini üzerinde çalıştığın teknik veya eğitim içerikli konulara yönlendirerek dağıtabilirsin. Düşündüğün ve değer verdiğin konuları ailenle paylaşman pratik sonuçlar doğurabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık: günün ilk saatlerinde yeteneklerinle ilgili endişeli olman, seni gergin hissettirebilir. Hedeflerine tekrar yönelebilir, yakın çevrenden ve sosyal gruplardan güçlü destekler görebilirsin. Duygusal ve sezgisel yönün, gün boyu yakınlarınla olan iletişiminde dingin ve rahat bir hava estirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.