11 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün bir taraftan aşırı iyimser olabilir, bir taraftan yanlış ve eksik bilgiyle harekete geçerek elimizdekileri kaybedebiliriz. Sonu olmayan girişimlere fırsat diye atlayabilir, birilerini gözümüzde fazla büyütebiliriz. Bir süre çok dikkatli olmalı, yatırımlarımızı değerlendirirken ya da büyük çaplı alım satımlarda gözümüzü dört açmalıyız. Hem ekonomik hem de duygusal açıdan fazla iniş çıkışın olduğu bir zamandayız. Spekülatif hareketlerden uzak durmalı, her türlü ihtimali düşünmeden harekete geçmemeliyiz. Denge tutturmakta zorlandığımız bir zaman olacağından ilk aklımıza geleni yapmadan önce konusunda uzman kişilere danışıp, güçlü kişilerle işbirliğine gitmeliyiz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; iş ve sosyal hayatında sana destek verecek güçlü kişilerle tanışabilir, onların yardımıyla statü ve kariyerinde ilerleme hayalleri kurabilirsin. Kendini baskı altında hissetmene rağmen aşırı bir iyimserlikle beklentilerini abartabilirsin. Hemen adım atmamalı, şartların biraz daha netleşmesini beklemelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün geleceğe yönelik planlarını arkadaşlarınla paylaşabilir, hedeflerin doğrultusunda hareket edebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların desteğiyle düşüncelerinde daha tutarlı ve temkinli olabilirsin ancak finansal konularda önünü görmeden risk alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; duygusal iniş çıkışların yoğun olduğu bir gün geçirebilirsin. Bir taraftan yakın ilişkide olduğun kişilerin heveslendirmesiyle harekete geçebilir, diğer taraftan ödemelerin ve borçların ağır yükü altında üstünde baskı hissedebilirsin. Vergi, sigorta, miras, nafaka gibi konularda güçlü kişilerin yardımını alabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gün içinde yeni başlangıçlarda bulunmak için uygun fırsatlar bulamayabilirsin. Görüşlerini yakın ilişkide olduğun kişilerle paylaşmanın sana yardımı dokunabilir, sosyal medyada yaşananlar hem umutlanmana hem de kafanın karışmasına yol açabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün yaşanan gelişmeler sık sık karar değiştirmene neden olabilir. Sevdiklerinle duygusal paylaşımlarda bulunabilir hatta beklentilerini biraz da abartabilirsin. Çalışma ortamında başarılı olmanı sağlayacak ilişkiler geliştirebilirsin. Finansal konularla ilgili akrabalarının desteğini alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün gelen teklifler bir yandan kafanı karıştırırken bir yandan da çok heveslenip, beklenti içine girmene neden olabilir. Ancak koşulları ve şartları belirleyemediğin için ayağını yere sağlam basmak isteyebilirsin. Düzenini kurmanda sana yardımcı olabilecek güçlü kişilerle tanışabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; çalışma ortamında fikirler geliştirebilir, üretken olabilir, iş arkadaşlarınla beraber projeler geliştirebilirsin. İş ve özel yaşama dair sorumluluklar üstündeki baskıyı artırsa da tutarlı adımlar atabilmek için olaylara daha ciddiyetle yaklaşman ve görevlerini yerine getirmen gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün sevdiklerinle iletişim halinde olabilir, duygu ve düşüncelerini paylaşabilirsin. Fakat başladığın iş ve projeler beklediğin kadar hızlı ilerlemeyebilir, engellerle karşılaşabilirsin. İkna edici ve tutkulu konuşmalar yapabilir, yakın çevrenden sana destek olacak güçlü kişilerle ilişkiler geliştirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; ekonomik konularla ilgili ciddi ciddi planlar yapman gerekebilir, maddi manevi değerlerini tekrar gözden geçirerek farklı fırsatlar peşinde olabilirsin. Ailenle gelirlerini paylaşabilir, girişimlerde bulunmak isteyebilirsin ancak fazla iyimser davranarak riskli adımlar atmamalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yakın ilişkilerinde daha tutkulu ve baskıcı davranabilir, sevdiklerin üzerinde ikna edici bir güç kullanabilirsin. Dış görünüşünde kalıcı değişiklikler yapabilir, yaşamını etkileyecek ilişkiler geliştirebilirsin. Duygu ve düşüncelerini ifade etmekte zorlanmayacak, yakın çevrenin desteğini alabileceksin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; senin için ilginç ve fazla iniş çıkışlı bir gün yaşayabilirsin. Bir yandan çok büyük hedefler koyarak gelecekten büyük beklenti içine girebilirsin, bir yandan da bütçeni bir türlü toparlayamayabilirsin. Seni zorlayan korkularınla ya da düşmanlarınla yüzleşerek, onları aşabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün içinde bulunduğun sosyal ortamın ve arkadaşlarının desteğini alarak girişimlerde bulunabilir, kendini ifade edebilirsin. Güçlü kişilerden gelişen ilişkiler hedeflerine doğru ilerlemeni sağlayabilir. Ancak çevrendeki güçlü kişiler seni baskı altına alarak sınırlarını çizmeni isteyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.