11 Nisan – Terazi Burcunda Dolunay

Bugün sabah saatlerinde Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay; özellikle iş birlikleri, ilişkiler ve ortaklıklar üzerinde etkili olacak. Dolunay bir bitiş enerjisini simgeler, bu dolunayla da bir süredir devam eden konuları kapatma, devam eden işleri tamamlama enerjisi yakalayacağız. Yeni kararlar alabilir, yeni adımlar atarak süregelen konuları sonlandırabiliriz.
Evlilikler, romantik ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklarla ilgili kararlarda dikkatli olmak gerekecek. Çünkü Terazi burcundaki Dolunay, bizi karar vermeye ve aksiyona geçmeye itse de Merkür, Venüs, Jüpiter ve Satürn gezegenlerinin retro harekette olması, verdiğimiz kararları ya da attığımız adımları tekrar gözden geçirmemiz gerekeceğini gösteriyor.İlişkiler ya da iş birliklerinde taraflardan birinin hatası, her iki kişiyi de etkileyebilir. Bu dönemde verilen sözler tutulmayabilir. Büyük beklentilerde başlanan girişimler, beklentileri karşılamayacağı gibi kayıplara ya da hayal kırıklıklarına neden olabilir. Bu nedenle özellikle bencilce ya da hırsla hareket etmekten kaçınmalı, çevremizdeki insanların taleplerine / ihtiyaçlarına da kulak vermeliyiz.Terazi burcundaki dolunay, aynı zamanda ülkemizin haritasında da önemli bir etki yarattığı için bizleri de daha fazla etkileyebilir. Atacağımız adımların ya da vereceğimiz kararların özellikle romantik ilişkilerimiz açısından oldukça ciddi sonuçları olabilir. Bu adımlar,karşı tarafla aramızdaki sevgiyi zedeleyebilir ve değer kaybetmemize neden olabilir.

Terazi, aynı zamanda uyum, denge ve adaletin de burcu. Bu nedenle bu dönemde ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklarda uyumun bozulduğuna, tarafların birbirine haksızlık ettiğine de tanık olabiliriz. Üzerimizde baskı hissedebilir ve öfkelenebiliriz. İlişkilerimizde karşımızdaki kişileri fazla zorlamamalı, hal ve hareketlerimizde aşırılıklardan uzak durmalıyız. Dolunay’daki adımlarımızın asıl sonuçlarını Ekim ayında alacağız.

Sevgili Koç; Terazi burcundaki Dolunay, seni ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda etkileyecek. Üzerinde düşündüğün ama karar veremediğin konular, yeniden gündemine gelebilir. Ancak bu dönemde karar vermekten kaçınman ve atmayı düşündüğün adımları bir müddet daha ertelemen yerinde olur. Harcamaların konusunda da dikkatli olmalı, aşırıya kaçmamalısın.

Sevgili Boğa; bu Dolunay’la birlikte özellikle günlük rutinlerin ve sağlığınla ilgili konular gündeme gelebilir. İş ortamındaki sorumluluklarında değişiklikler olabilir, bir görevi tamamlayabilir ya da yeni bir sorumluluk üstlenebilirsin. İş ortamında bir değişiklik de söz konusu olabilir. Devam eden sağlık şikayetlerin için bir doktora görünmende yarar var.

Sevgili İkizler; Dolunay, özellikle aşk hayatını etkileyebilir. Bu süreçte aşk hayatını tekrar gözden geçirebilir, seni mutlu yada mutsuz eden konuları gündemine alabilirsin. Ayrıca hayattaki hedeflerin ve gelecekten beklentilerin konusunda da bir değerlendirme yapacaksın. Arkadaş çevrenden biri ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsin. Finansal konularda risk almaktan kaçınmalısın.

Sevgili Yengeç; Terazi burcundaki Dolunay, seni özellikle aile ve ev hayatınla ilgili konularda etkileyebilir. Aileni de ilgilendiren konularda bir değerlendirme yapabilir ve bir karara varabilirsin. İçinde bulunduğun koşulları değiştirmek için harekete geçebilir, daha iyi koşullara sahip olmak için yeni adımlar atabilirsin.

Sevgili Aslan; bu Dolunay ile birlikte hayata bakış açını sorgulayabilir, hayatında olup bitenlerin bir muhasebesini yapma fırsatı bulabilirsin. Eğitim, yolculuk ya da yurt dışı ile ilgili konularda beklentilerin yükselebilir. Bu süreçte hedeflerine ulaşmak için başkaları ile iş birliği içinde olman gerebilir. Parasal durumdaki değişiklikler seni biraz zorlayabilir.

Sevgili Başak; bu Dolunay, seni özellikle maddi ve manevi paylaşımların açısından etkileyecek. Bu süreçte harcamalarını kontrol altında tutman ve kazançlarınla giderlerin arasında bir denge bulman gerekebilir. Ayrıca gelecekte kazançlarının artmasını sağlayacak bir ortaklık ya da işbirliği ile ilgili adımlar atabilirsin. Projelerini hayata geçirmek için bir bütçe yaratabilirsin.

Sevgili Terazi; burcunda gerçekleşecek Dolunay, romantik ilişkilerini, yakın çevrenle ilişkilerini ya da iş birliklerini etkileyebilir ve de bu konularda nasıl bir tavır takınacağını belirlemene yardım edebilir. Bu dönem yukarıdaki konularla ilgili belirsizlikleri netleştirmen ve bundan sonraki adımlarına karar vermen açısından oldukça önemli. Eski bir sağlık sorunu nüksedebilir ya da devam eden sorunların için tedavi olabilirsin.

Sevgili Akrep; bu Dolunay, devam eden iş birliklerini ve ilişkilerini gözden geçirmene neden olabilir. Seni rahatsız eden ama farketmediğin ya da görmezden geldiğin konular gündeme gelebilir. Kontrolün dışında gelişen olaylar, seni yıpratabilir. Geçmiş tecrübelerinden yola çıkarak gelecek adımlarına karar vermek isteyebilirsin. Sağlığını ve günlük alışkanlıklarını gözden geçirebilirsin.

Sevgili Yay; Terazi burcundaki Dolunay’la birlikte özellikle hedeflerin ve gelecekle ilgili planların gündemde olacak. Hayattaki hedeflerini gözden geçirebilir ve bunlara ulaşmak için yeni planlar yapabilirsin. Aşk hayatını da değerlendirme altına alabilir, içten içe seni üzen konuları çözmek için adım atabilirsin. İçinde bulunduğun gruplarla ilişkilerin canlanabilir.

Sevgili Oğlak; Dolunay, kariyerin ve aile hayatınla ilgili konuları etkiliyor. Bu dönemde yaşanacak gelişmeler, seni aile yaşamınla kariyerin arasında bir seçim yapmak zorunda bırakabilir. Evini değiştirmek için harekete geçebilirsin. Aileni de ilgilendiren sorunların çözümünde ön planda olabilirsin. Aile bireyleri arasında dengeyi koruman gerekebilir.

Sevgili Kova; bu Dolunay, bildiklerin ya da yöntemlerin konusunda inatlaşmaman ve başka insanların da görüşlerine önem vermen gerektiği anlamana yardım edecek gelişmeler yaşamana neden olabilir. Genelde bildiğinden şaşmayan bir yapın var ama bu Dolunay’la tetiklenecek olaylar, seni fikir alışverişinin önemine inandıracak gibi duruyor.

Sevgili Balık; Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay,parasal konulardaki gelişmelerin habercisi. Artık hayallerinin peşinden giderek başlattığın girişimlerin maddi kazançları ile ilgili değerlendirmeler yapabilirsin. Başkalarının kazançları ya da ortak gelirlerle ilgili konularda bazı gelişmeler olabilir. Ortaklık ve iş birliği ile ilgili karar vermeden önce karşı tarafla ilişkinizin sağlam bir zeminde olduğundan emin olmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.