11 Nisan Burç Yorumları

Bugünü Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay’ın etkisi altında geçireceğiz. Gizli konular açığa çıkabilir, sürüncemede kalan işler tamamlanabilir. Özellikle ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklarla ilgili konularda yeni kararlar alabilir ve yeni adımlar atabiliriz. Merkür de Boğa burcunda retro harekette olduğunundan alacağımız kararlarlar ya da atacağımız adımları tekrar gözden geçirmek durumunda kalabileceğimizi unutmamalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bugün karşıt burcunda gerçekleşecek Dolunay ikili ilişkiler, ortaklık ve iş birliklerine vurgu yapacak. Bir süredir üzerinde değerlendirmelerde bulunduğun konularla ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsin. Ancak net kararını almak için henüz erken olabilir veya bir süre daha gidişatı izlemen gerektiğini fark edebilirsin. Finansal konularda temkinli ilerleyebilirsin.Sevgili Boğa; Dolunay sorumlulukların, gündelik düzenlerin ve sağlığınla ilgili konularda seni etkileyeceğe benziyor. Bugünkü gelişmeler kadersel bir nitelik taşıyabilir. Karar almakta zorlandığın işlerine belli bir rota çizme fırsatını yakalayabilirsin. Bir süredir gündemde olan şikayetlerini gidermek için tedaviye başlayabilirsin.

Sevgili İkizler; Dolunay sürecinde aşk hayatını, hedeflerini, maddi manevi beklentilerini gözden geçirebilir; gelecek planlarınla ilgili bazı kararlar alabilirsin. Ayrıca bitişler söz konusu olabileceği gibi arkadaş çevrenden biriyle yeni bir birlikteliğe adım atabilirsin. Finansal alanda zorlu koşullara karşı önlemlerini almalısın.

Sevgili Yengeç; evin, aile hayatın, sorumluluklarının yanı sıra ruhunun derinliklerinde olan duyguların Dolunay enerjisi eşliğinde ön plana çıkacak. Dolunay, seni değerlendirme yapma ve karar alma sürecine yöneltebilir. Değiştirmek istediğin koşulları yenilemek ve elverişli şartları oluşturmak için harekete geçebilirsin.

Sevgili Aslan; Dolunay hayata bakışını ve yaşamakta olduklarını değerlendirme süreci getirmekte. Yurt dışı, hukuk, eğitim, yolculuklar, anlaşmaları içeren konularda beklentilerini yükselten gelişmeler gündeme gelebilir. Amacına ulaşabilmen için uyumlu ve iş birlikçi olman gerektiğini fark edebilirsin. Finansal konular elini kolunu bağlayabilir.

Sevgili Başak; finansal ve duygusal paylaşımlarını ilgilendiren alanda gerçekleşecek bir Dolunay yaşayacaksın. Gelir gider dengeni nasıl doğru yöneteceğinle ilgili planlar yapabilir; yeni bir yatırım için bütçeni ayarlayabilir veya ortaklı bir işten bir vadede kazanç sağlayacak iş birlikleri kurabilirsin. Ancak karşılıklı güven duygusunu tazelemek gündeme gelebilir.

Sevgili Terazi; burcunda gerçekleşecek Dolunay ikili ilişki ve iş birliklerini ilgilendiren durumların yanı sıra senin bu konularda takınacağın tavrı belirlemen açısından önemli olabilir. Birlikteliğinde, görev aldığın işlerde veya sağlığınla ilgili de geçmişten gelen ve henüz çözüme kavuşturmadığın şeyler hakkında kararlar alman söz konusu. Finansal konular da bu karara dahil olabilir.

Sevgili Akrep; işin, sağlığın, gündelik düzenlerinle ilgili konularda yaşanacak Dolunay’ın etkisiyle yeni düzenlemelerde bulunman gerekebilir. Var olan bir ortaklık, iş birliği ve ilişkinin bilinçaltını kurcalayan tarafıyla daha fazla ilgilenebilirsin. Geçmişte yaşananlardan yola çıkarak karar almak isteyebilirsin. Kontrol dışı durumlar seni yıpratabilir.

Sevgili Yay; aşk hayatını, hedef ve planlarını Dolunay sürecinde gözden geçirebilirsin. Ruhunun derinliklerinde seni üzen, yıpratan veya fedakarlığa sürükleyen konuları tek tek ele alabilir; artık yeni sürecini belirlemek için hamle yapmak isteyebilirsin. Ayrıca gruplar ve bağlı olduğun derneklerle ilişkilerini tazelemene olanak sağlayan gelişmeler olabilir.

Sevgili Oğlak; Dolunay iş hayatın ve aile yaşantın arasında kalmana neden olabilecek durumlara karşı seni açık hale getirebilir. Başlattığın bir girişim, bir süredir yapmak istediğin yerleşim değişikliği veya ailevi konu senin önderliğinde ilerlerlerken başkalarının da müdahil olacağı durumlar gündeme gelebilir. Yine uyum ve dengeleri kurmak sana düşebilir.

Sevgili Kova; bildiğin yol ve yöntemler doğrultusunda ilerlerken her ne kadar kendinden emin olsan dahi başkalarının da fikrini alman, uyum ve dengeleri koruman yerinde olabilir. Bu Dolunay sana bu konuda yol gösterecek gibi görünüyor. Yurt dışı, eğitim, hukuk, medyaya dair işlerinde ise geçmişe yönelik borç ve alacaklarla ilgili duyumlar alabilirsin.

Sevgili Balık; bugünkü Dolunay seni finansal konularda etkileyecek gibi görünüyor. Hayal ve arzularını peşinden giderek başlattığın projelerin maddi kazanç tarafıyla ilgili bazı yüzleşmeler yaşayabilirsin. Ortak gelirler, paylaşımlar, vergi, kredi gibi konularda da ortaya çıkabilecek bazı durumlara açıksın. Kuracağın iş birliği ve ortaklıklarda adımlarını sağlam atmaya bakmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.