11 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Gece yarısından hemen sonra Ay; Yay burcuna geçiyor. Artık daha cesur ve iyimser olabiliriz. Gerçi sabah saatlerinde hem ilişkiler hem de ticari faaliyetler açısından zorlu enerjiler olsa da hemen ardından kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Bugün yoğun bir koşturmaca ve iyi niyet içinde olabilir, yardımlaşmak, harekete geçmek isteyebiliriz. Ancak gerek alışverişlerimizde para harcarken gerekse romantik ilişkilerde abartılı tavırlar ve beklentiler içine girmemeli, talepkâr davranmamalıyız. Merkür’ de Koç burcuna geçeceğinden içimizdekini hemen söyleyebilir, deyim yerindeyse patavatsızlık yapabiliriz. Özellikle bu dönemde yönetim kademeleri daha cesur ve kalıcı kararlar alabilir, iletişim hızlanabilir, haberler hemen yayılabilir ama bir taraftan da daha net ve hızlı adımlar atabileceğiz. Salgınla ilgili önlemler için ani ve öncü niteliğinde kurallar gelebilir. Bireysel olarak bizler gün boyunca iniş çıkışlar yaşasak, yaptığımız planlardan vazgeçsek bile iç dinamizmimiz yüksek olacağından moralimizi de yüksek tutmayı başarabiliriz. Ülkemiz açısından sağlık ve hizmet temaları ön plana çıkıyor, askeri ve sağlık gibi ülkemize hizmet eden kurumlarda hareketlilik artıyor.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün sabah saatlerinde Merkür’ ün burcuna geçmesiyle; zihninin yenilenmiş ve tazelenmiş olduğunu hissedebilirsin. Düşünmeden hareket etme isteğin, konular üzerinde derinlemesine düşünmeden muhalefet olmana neden olabilir. Aynı zamanda gün içinde alışverişlerin ve ticari işlerin hız kazanırken, iletişim kanallarını da iyi yönetebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; finansal konularda fazla iyimser davranabileceğin; vergi, sigorta, kredi ve miras gibi konularda risk içerikli adımlar atmanın planlarını yapabilirsin. Çalışmalarında veya projelerinde de maceracı davranabilirsin. Fakat gün içinde sosyal çevrenden ve arkadaşlarından yeterli desteği görememenin hayal kırıklığını yaşayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; karşıt burcunda ilerleyen Ay; eşinle veya ilişkide olduğun insanla fikir birliği içinde olmanı gerektirebilir. Koşulların önceden belli olmaması birçok fırsatla karşılaşmana engel olmayacak. Partnerinle hoş bir hafta sonuna adım atabilirsin ve geleceğe yönelik konuşmalar yapmak için gerekli koşullar oluşabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün günlük işlerinin yoğun temposundan dolayı kendini biraz yorulmuş hissedebilirsin. Fakat hem yeteneklerini kullanarak hem de destek alarak ekonomik koşullarını iyileştirmenin yolunu bulabilirsin. Cesur kararlar almadan önce belirsizlikleri gidermeli, doğru bilgiyi aldığına emin olmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kendini çok cesur ve dinamik hissederken; aşk hayatının da hareketleneceği, çocuklarla ilişkilerinin güçleneceği ve yaratıcı çalışmalarda başarı sağlayabileceğin bir gün geçireceksin. Ancak gün için akademik alandaki eğitimlerinle alakalı yaşanabilecek belirsizlikler girişimlerinde kararsız kalmana ve engellerle karşılaşmana neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; evin, ailen ve yerleşimin le ilgili bitiş ve başlangıçlar bugün gündeminde olabilir. Günün büyük bir kısmını evinde günlük işlerini tamamlamak için harcayabilirsin. Maddi konularla alakalı belirsizlikler ve kararsızlıklar şüpheye düşmene neden olsa da; değişen koşullara rağmen iyimserliğini muhafaza edebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; karşıt burcuna geçen Merkür; kararsız kaldığın konularda fazla risk alarak, cesur tavırlar sergilemeni sağlayabilir. Fakat belirsiz ve yanılmaya hazır koşullar sözlerini tutamamana neden olabilir. Yakın çevren veya partnerinin seni desteksiz bırakmayacakları bugün de iyimser kararlar alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün aile bireylerinle birlikte zaman geçirebilir, onlardan alacağın destekle ekonomik koşullarını iyileştirecek girişimlerde bulunabilir ve fazla cesur davranabilirsin. Fakat gün içinde rutinlerine fazla zaman ayırman ve sevdiklerini ihmal ettiğin zamanlar olabileceğinden; birkaç sitem cümlesi duyman mümkün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün Ay’ ın burcuna geçmesiyle kendini hem düşüncelerinle hem de istediklerinle rahatça ortaya koyabilirsin. Seni yanıltan belki de olduğundan fazla beklentiye girmene neden olacak koşullarla karşılaşsan da aynı görüşü paylaştığın kişilerden veya partnerinden alacağın destekle kararlılığını sürdürebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün arka planda kalarak riskleri iyi hesaplamak ve temkinli olmaktan yana olabilirsin. Bilinçaltını kurcalayan, kontrolün dışındaki gelişmelere cesur ve iyimser çözümler arayabilir, finansal açıdan güçlü kişilerin desteğini alabilirsin. Ancak aldığın kararları uygulamak istediğinde bazı zorluklarla karşılaşman mümkün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; gün boyunca seni destekleyen kişilerin varlığı; hedeflerini ve işlerini uygulamak veya tamamlamak için adım atmanı kolaylaştırabilir. Karşındakilerin seni cesaretlendirmesiyle risk almaktan çekinmeyecek; ekip çalışması gerektiren işlerde önderlik yapabileceksin. Fakat bilgi akışına dikkat etmeli; belirsizlikleri gidermelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün hedeflerine ve kişisel isteklerine ağırlık verirken; yanında olan insanların desteğiyle girişim planları yapabilirsin. Cesaretle ve iyimserlikle atacağın adımlarda gerçekçi değerlendirmeler yapmalı, kararsızlığından dolayı başladığın işleri yarım bırakmamalısın. Finansal konulardaki yetersizlik gün içinde pasif kalmana neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir