11 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Son günlerde yaşanan hızlı iletişimi ve sosyalliği geride bırakabiliriz. Artık daha duygusal bir modda olacak; aklımızla hareket etmek yerine hislerimizle yönümüzü tayin edeceğiz. Yengeç burcuna ilerleyen Ay sürecinde gönlümüzde evimiz, ailemiz, sevdiklerimiz, vatanımız ön planda olabileceği gibi içsel manada güvende güven ve huzur bulacağımız koşulları sağlamak bizim için önem kazanacak gibi görünüyor. Duygusal dalgalanmalara; hassasiyete, kırılganlığa ve alınganlığa açığız. Gün boyunca empati kurarak hareket etmekte fayda var. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; son birkaç gündür hareketli tempondan çıkıp, sakinlik ve huzur arayışında olabilirsin. Bu ara kariyer alanında zorlanma ve baskı hissedebilir, sağlam ve uzun vadeli olan planlara yönelerek avantajlı hale gelebilirsin. Ev ve sosyal sorumluluğun arasındaki köprüyü dengede tutman gerekebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa;  hayatında alman gereken sorumlulukları değerlendirirken, görüşlerini yeniden gözden geçirmek isteyebilir, etrafında kulis yapan kişileri daha rahat fark edebilirsin. Görüş ve inançlarının arkasında durman ve daha ikna edici olman gerekebilir. İç sesine güvenmeli, dışardan gelebilecek söylemlere kulağını kapatmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili ikizler; güne kazancınla ilgili endişeli başlayabilir, ister istemez çıkarlarını gözetmek durumunda kalabilirsin. Finansal konularını görmezden gelmekten ziyade borç ve alacaklarını düzene koymak için sorumluluk bilincinde olabilirsin. Daha önce deneyimlemediğin bir hobiye merak salman mümkün.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün kendini güçlü ifade edebilir, isteklerinin peşinden hırsla gidebilirsin. Sorumlulukların günden güne artabilir, bu yüzden taşıyabileceğinden fazla yükü sırtlanmamaya özen göstermelisin. Bugün birçok konuda kararsız kalman mümkün. Temkinli hareket etmende yarar var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; düşünce ve fikirlerine hâkim olabilir, edindiğin bilgi birikiminin ve aldığın eğitimin hakkını verebilirsin. Bilinçaltını kurcalayan his ve düşünceler, kontrol dışı gelişmeler seni ürkütse bile koşullar kadersel şekilde yoluna girebilir. Bazı programlarının ertelenmesini fırsat bilmeli, kendine zaman ayırmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ekip çalışmaları ve arkadaşların gününe hareket katarak seni heyecanlandırabilir. Gücünü, konumunu ve ifade yeteneğini kullanarak gelişmeleri istediğin yönde ilerletebilir, ortağın ya da sevdiğinle içinden çıkamadığın sorunlara bilinçli yaklaşabilirsin. Sözlerinin amacından uzaklaşmamasına özen göstermelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; iş ve sosyal hayatında ön planda olacağın bir gün seni bekliyor. Gerek sorumlulukların, gerek aileye dair konular gündeminde fazlasıyla yer alabilir. İşin içinde hem duygusal hem maddi kaynaklı konu ve gelişmeler olması mümkün. Bir aile büyüğünün sorumluluğu zorlanmana neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bu ara iş ya da özel amaçlı çıktığın seyahatlerden kaynaklı sağlığınla yeterince ilgilenememiş olabilirsin. Fikir ve düşüncelerini kabul ettirmen kolay olabilir, ikna gücün yüksek olduğundan çevrendekilerin senin hedeflerin doğrultusunda ilerlemesini sağlayabilirsin. Detaylı ve planlı çalışmalarında aksamalar yaşanabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; burcunda geri harekete başlayan Jüpiter, kişisel değerlerinin ve hayat amaçlarının altını bir kez daha çizerken, yol haritanı tekrar gözden geçirmene fırsat verebilir. Borç ve alacaklarla ilgili gelişmeler zorlanmana neden olabilir, risk alarak ve hırslı davranarak gelirlerini arttırmak için mücadele edebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; karşıt burcunda bulunan Ay, çevrendekilerle iş birliği içinde olman gerektiğini vurguluyor. Güçlü kişilerin üzerinde otorite ve baskı kurmaları hoşuna gitmese de daha uyumlu olmanda yarar var. Ekonomik olarak seni destekleyecek ve iş hayatın açısından önemli kişilerle tanışmalar yaşayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; zihinsel ve duygusal olarak derinleşmeye yatkın olduğun için zorlu işlerin altından kalkabilir, yaratıcılığını ve becerilerini kullanabilirsin. Bugün çevrendekilerin sürekli hayatına karışması ve seni eleştirmeleri mümkün. Olası gerginlikler ve yetiştirilmesi beklenen işler için sakinliğini korumanda fayda var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; sosyal ilişkilerinde oldukça hareketli ve duygusal anlar yaşaman mümkün. Sevdiklerinle paylaşımlarında temkinli olmalısın zira kırıcı olabilir, alınganlıklarla ilişkini zedeleyebilirsin. Otorite konumundaki kişilerden gelebilecek engellemeler keyfini kaçırsa da görüş ve fikirlerinden taviz vermek istemeyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.