11 Mayıs Burç Yorumları

Güne Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay’ın etkisi altında başlayabiliriz. Bir taraftan sahip olduklarımızı korumak diğer taraftan da daha fazlasına sahip olmak için risk almaktan çekinmeyeceğiz. Kendimizi her zamankinden daha güçlü hissedebilir, hedeflerimizi gerçekleştirmek için girişimlerde bulunabiliriz. Kararlarımızın arkasında güçlü bir şekilde durabiliriz. Ayrıca yarım kalan işlerimizi tamamlamak ve durum değerlendirmesi yapmak için uygun bir gündeyiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün Akrep burcunda gerçekleşecek Dolunay duygusal alanda yüzleşme ve finansal konularda bazı kararlar getirebilir. Yanlış düşüncelere kapılma ve hayali kurgular yapma ihtimalin yüksek olacağı için kendini baskı altında hissedebilirsin. Günün ikinci yarısından sonra bu gergin ruh halinden sıyrılmanla birlikte keyfin ve neşen yerine gelebilir.

Sevgili Boğa; karşıt burcunda gerçekleşecek Dolunay’da kozlar karşı tarafın elinde olabilir. Bir süredir yaşadığın tecrübelerle ilişkinde, iş birliklerinde veya evliliğinde birbirinize olan maddi manevi güvenin derecesini anlayabilirsiniz. Hedeflerin için esnek ve akışta olmak işine yarayabilir.

Sevgili İkizler; Dolunay ile zihnini kurcalayan maddi manevi güvenliğine ait konularda bir karar aşamasındasın. Çalışma hayatını, hayat düzenini ve sağlığını da göz önünde bulundurarak adımlarını atmanda yarar var zira aklını karıştıracak gelişmelere açıksın. Günün ikinci yarısı ilişki ve iş birliklerine yönelebilirsin.

Sevgili Yengeç; bugünkü Dolunay aşk hayatın, yaratıcı tarafın ve yaşamdan alacağın keyiflerdeki tercihini belirlemene olanak sağlayacaktır. Ayrıca gruplar içindeki konumun ve arkadaş çevrenle olan ilişkilerindeki güven, tatmin ve huzuru da anlamana yardımcı olabilir.

Sevgili Aslan; Dolunay ailen, evin, yerleşimin veya gayrimenkullere dair konularla ilgili etkili olabilir. Bu süreçte bitiş ve başlangıçlar yaşayabilirsin. Taşınma kararı alabilir, ortamı paylaştığın bir kişiyle yollarını ayırabilirsin. Ancak bu kararlarında güçlü kişilerden destek bulmanın yanında parasal konularda yanılgılara açık olma ihtimalin yüksek.

Sevgili Başak; Dolunay’ın düşünce dünyanda etkili olması ve bakış açında değişim yaratması gerekirken duyduğun bazı tereddütlerden dolayı seni sabit fikirli davranmaya itebilir. Akademik çalışmaların, yurt dışı, medya veya hukuksal işlerinde artışlar olabilir. Ancak karşındaki kişilerin seni yanıltma ve fedakarlığa sürükleme riski var.

Sevgili Terazi; bugünkü Dolunay maddi manevi paylaşımlarınla ilgili alanda etkili olacaktır. Kredi, nafaka, faiz gelirlerinin yanı sıra alacak borçlarla alakalı yeni bir süreci başlatabilir. Yakın berberliğinde aranızdaki güven duygusunun da ne denli kuvvetli olduğunu anlamana neden olacak gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Akrep; burcunda gerçekleşecek Dolunay ilişki, iş birlikleri ve finansal alanda yaşadıklarından ve tecrübelerinden elde ettiklerinin sonucunda seni bir karara vardırabilir. Kendini tam anlamıyla güvende hissetmeyeceğin durumların varlığı seni zaman zaman zorlayacaktır. Günün ikinci yarısından sonra risk almaya daha yatkınsın.

Sevgili Yay; son zamanlarda üzerine aldığın sorumluluklarını, sağlığını, yaşam biçimini ve alışkanlıklarını gözden geçirmektesin. Bugün gerçekleşecek Dolunay ile de artık bir karara varabilir; sana gerekli olmayanları geride bırakmayı düşünebilirsin. Ancak bunu yapabilmen kolay olmayabilir. Zorlanacağın bir süreç geçirebilirsin. Öğleden sonra kendini daha rahat ifade edebileceksin.

Sevgili Oğlak; Dolunay hedeflediğin işlerin ne derece yapılabilir olduğunu, ekip çalışmalarında gösterdiğin çabanın yerini bulup bulmadığını veya arkadaşlarınla olan ilişkilerinin ne derece samimiyet içerdiğini görmene olanak sağlayabilir. Ayrıca aşk hayatın ve yakın beraberliğinle ilgili de kararlar gündeme gelebilir.

Sevgili Kova; Dolunay ailene, işine, sorumluluklarına ve finansal işlerine odaklanma getirebilir. Geçirdiğin sürecin ardından artık bazı şeyleri daha dikkatle ele almak ve yeni oluşumlarda bulunmak isteyebilirsin. Yaşamdan keyif almana yol açan bir hobinin veya beraberliğinin sana pahalıya mal olacağını da görmeye çalışmalı; hayal dünyasında olmamalısın.

Sevgili Balık; bugünkü Dolunay yaşamı ele alışın ve gelecekten beklentilerin hakkında farkındalık yaratabilir. Hayal dünyasından çıkıp maddi manevi alanlarda güvenli yarınlar için ayaklarını sağlam yere basarak ilerlemen gerektiği yargısına varabilirsin. Ön hazırlığını yaptığın işlerini de yarından sonra gözler önüne çıkarma fırsatın olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.