11 Mayıs – Akrep Burcunda Dolunay

Bu gece Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, önümüzdeki iki haftalık süreçte güven, huzur ve para konularını gündemimize getirebilir. Akrep Dolunay’ları kime ne kadar güvenebileceğimizi sorgulamamıza neden olabilir. Ayrıca halihazırda sahip olduklarımızı koruma güdüsü ve daha fazlasına sahip olmak için risk alma arzusu arasında gerilim yaşamamıza yol açar.

Önümüzdeki süreçte bir tarafımız elimizdekileri korumak için harekete geçmeyi reddederken diğer tarafımız daha fazlasını istediği için risk almak isteyebiliriz. Bu çelişki bizi biraz zorlayabilir. Dolunay, geceyi aydınlattığı gibi gizli kalan her şeyin de ortaya çıkmasını sağlar. Bu enerjiyle birlikte duygularımız açığa çıkabilir, olayları net bir şekilde görebiliriz ve bu sayede net kararlar verebiliriz. Şimdiye kadar attığımız adımların sonuçları doğru bir şekilde değerlendirebilir, devam mı tamam mı kararı verebiliriz.

Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, özellikle romantik ilişkilerimize vurgu yapabilir. Yakın geçmişte ilişkilerde yaşadığımız olumsuzluklarla ilgili gelişmeler olabilir. Ayrılık kararlarımızı, bozulan iş birlikleri ya da ortaklıkları tekrar gözden geçirebiliriz. Kazançlarımızı arttırmak için yeni adımlar atabilir, yatırımlarımızı yönlendirmek için yeni yollar arayabiliriz. Maddi ve manevi konulardaki güven arayışımız kendimize çeki düzen vermemize yardım edebilir.

Sevgili Koç; Akrep burcunda gerçekleşen Dolunay, seni özellikle parasal konularda etkileyebilir. Yeni bir yatırım için kredi alabilir ya da borçlarını kapatabilirsin.

Sevgili Boğa; bu Dolunay, seni ilişkilerinle ilgili konularda etkileyebilir. Evlilik kararı alabilir, devam eden ilişkini gözden geçirebilirsin. İlişkilerde güven krizlerine karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili İkizler; Dolunay sağlık konularını gündeme getirebilir. Sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısın. İş yerinde yeni bir görev üstlenebilirsin. Akrabalarınla sorunlar yaşama olasılığın var.

Sevgili Yengeç; Akrep burcudaki Dolunay, romantik ilişkilerini etkileyebilir. Yeni bir aşka yelken açabilirsin. Çocuk sahibi olmaya karar verebilirsin. İlişkilerinde seni rahatsız eden konular açığa çıkabilir.

Sevgili Aslan: bugün gerçekleşen Dolunay, evinle ilgili konuları gündeme getirebilir. Ev değiştirmeye karar verebilir, tadilat yaptırabilirsin. Ebeveynlerinle ilgilenmen gerekebilir. Aile içi huzursuzluklara karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Başak; Dolunay’la birlikte kardeşlerinle ilişkilerinde ve yakın çevrenle ilgili sorunlar seni meşgul edebilir. Öğrenmeye istekli olacağın bir dönem olabilir, yeni bir eğitime başlayabilirsin. Yolculuk kararı alabilirsin.

Sevgili Terazi; Akrep burcundaki Dolunay, kazançlarınla ilgili konularda etkili olacak. Birikim yapmak isteyebilir, daha çok para kazanmanın yollarını arayabilirsin. Kontrolsüz harcamalara karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili Akrep; burcunda gerçekleşen Dolunay, yaşamınla ilgili önemli kararlar almanı sağlayabilir.  Çevrendeki insanları sorgulayabilir, onları güven testine alabilirsin.  Dış görünüşünde değişiklik yapmak isteyebilirsin.

Sevgili Yay; bu Dolunay, seni şüphelerinin gerçekliğini araştırmaya itebilir. Kendini huzursuz hissedebilirsin. İçsel huzursuzluğu gidermek için yogaya, meditasyona başlayabilirsin. Gizli düşmanlıklar açığa çıkabilir.

Sevgili Oğlak; Akrep burcundaki Dolunay, geleceğe dair yeni hedefler belirlemene yardım edebilir. Çocuk sahibi olmaya karar verebilirsin ya da çocuğunun geleceğiyle ilgili kararlar alabilirsin.

Sevgili Kova; bugün gerçekleşen Dolunay, seni kariyerinle ilgili konularda etkileyebilir. İş değiştirebilir ya da terfi edebilirsin. Şehir değiştirmeyi düşünebilirsin. Annenle ilgili konular gündeme gelebilir.

Sevgili Balık; bu Dolunay ile birlikte her şeye şüpheyle yaklaşmaya başlayabilirsin. Çevrendeki insanlarla aranda huzursuzluk yaşanabilir. Kararlarında inatçı davranabilirsin. Bir yolculuğa çıkman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.