11 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Gününe zihnen karışık; ısrarcı; dediğim dedik; belki stresli, ters başlayabiliriz. Planlarımızı uygulamakta zorlanabilir; iletişimde başarısız olabilir; belki söylemlerimizle çevremizdekilerin kalbini kırabiliriz. Dikkat! İlişkilerde ve hedeflerimizde bazı problemlere yatkın olabiliriz. Ancak azim ve kararlık gösterebilir; sorunları öz güvenle aşmaya gönüllü olabilirsek bu zorlu koşulların üstesinden gelme kapasitemiz de var. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; yardım konularında çalışma yapmak, spritüal konulara eğilmek veya yeni eğitimler almak için günün enerjisinden yararlanabilirsin. Hem duygusal hem de motivasyon anlamında oldukça enerjili bir gündesin. Her anın keyfini çıkarmaktan geri kalmamalısın. Bugün, ayrıca geleceğin ile ilgili karar ve sorumluluk alabileceğin önemli bir gün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bu ara iş hayatın ve gündelik yaşamın birbirine girmiş durumda. Her şeyi yerinde ve zamanında yapmak sana bir düzen sağlayacak ve böylece karmaşıklığın getirdiği kaostan kurtulacaksın. Gün içinde duygularında abartılar yaşayabilirsin. Bugün evde zaman geçirmek, dinlemen için iyi bir fikir olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; paylaşma duygusunun çok yoğun olduğu bir gündesin. Bugün toplumsal olguların ön plana çıkarken, kendini sosyal yaşamın tam ortasında bulabilirsin. Hayatı daha ciddiye alıp, maddi kaynaklarında istikrar arayışında olabilirsin. Bunun yanı sıra iş ve aşk hayatının birbirine engel olmasına izin vermemeli, zamanı iyi yönetmeye çalışmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bu günlerde yeni bir arkadaş çevresi edinme isteğin eski dostlarını biraz şaşırtabilir. Geçmişinde çözüme ulaştırmayı reddettiğin bazı konular bugünlerde seni zorlamaya başlayabilir, sorunlardan kaçmamalı ve üstesinden gelmeye çalışmalısın. Zorlayıcı olan bu konulara duygusal olmaktan ziyade akılcı yaklaşmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kazancının artıyor olması seni lüks isteklere yöneltebilir. İş hayatındaki olumsuzlukların üstesinden yapıcı davranarak gelebilir ve sağlığını riske etmekten kurtulabilirsin. Sosyal ortamından birini hayatına alabilir ya da hali hazırda olan ilişkini daha romantik bir seviyeye taşıyabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; çalışma hayatında ya da sosyal yaşamında tanınan ve oldukça sevilen biri olman herkesin sorunları karşısında senden akıl almasına neden olabilir. Gün içinde rekabet gerektiren bazı durumlarla karşılaşabilir, karşındaki kişinin bakış açısını çözümleyip ona göre riske girmeden harekete geçebilirsin. Yaşam kaliteni yükseltmek isteyebileceğin bir gündesin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; yakın dostlarınla iş birliği yapman gereken bir gündesin. Aynı düşüncede olduğun insanlarla ortak çalışmalar yapabilirsin. Aynı zamanda özgürlüğünü ön plana alacağın bir dönemdesin. Yatırım değerlendirmesi, kazançlarını arttırmak ya da estetik ve güzellik gibi konularda istediğin verimi alamayabilirsin. Gün içinde tutamayacağın sözler vermemelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün kalbini kıran insanlarla birtakım konuşmalar yapman söz konusu olabilir. Yorum yapman gereken konularda dikkatli ve akıllıca hareket edersen, kazanan sen olabilirsin. Güçlü mantığın sayesinde kimsenin sana karışmasına izin vermeyeceğin bir gündesin. Yeni şartların lehine gelişmesi seni şaşırtabilir. Enerjin tüm gün boyunca yüksek olacak.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; Bugün, yüksek enerji seviyen sayesinde daha önce denenmemiş şeylere cesaret edebilir ve başarı sağlayabilirsin. Nakit kaynağını daha temkinli kullanmayı öğrenmeli ve maddi durumunu düzeltmenin akılcı yollarını düşünmelisin. Karşındaki kişileri anlamanın yollarını bildiğinden, onlar üzerinden olumlu etkiler bırakabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; duygu ve düşüncelerini saklamak isteyeceğin, geri planda çalışmaktan hoşlanacağın bir gün. Ancak devamlı geri planda kalmaktan vazgeçmeli, kendini göstermeli yeteneklerini çalışma alanında kanıtlamalı ve aşk hayatında da gizlenmeyi bırakmalısın. Duygusal paylaşımlarda tutkulu davranabilir ve istediklerini kolayca dile getirebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; karşıt burcunda ilerleyen Ay, karşındakilerine bağlı kalmanın gerginliğini hissettirebilir. Akşamüzeri kendinle baş başa kalıp biraz içe dönük ve romantik bir ruh haline girebilirsin. Araştırma içerde olduğun konuya ciddiyetle yaklaşabilir, neden-sonuç ilişkisinde üzerine düşen sorumluluklarını yerine getirmek için çaba harcayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Bugün, “benim günüm” dediğin, maddi konularda elinin boş kalmayacağı bir gün olabilir. Duygularını, düşüncelerini ve geleceğe dair fikirlerini rahatlıkla ifade edebilir ve hayata daha geniş bir pencereden bakabilirsin. Kişisel çabalarından sonuç almak istiyorsan, fanatik düşüncelere sahip insanlara ödün vermemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.