11 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Hız ve hareket kazanacağımız bir gündeyiz. Girişimlerde bulunma ve planlarımızı hemen gerçekleştirme istekleri öne çıkabilir. Fakat hedeflerimize ulaşmak beklediğimiz kadar çabuk olmayabilir. Etrafımızdaki insanlarla iletişimimizde ağzımızdan çıkanları iki kere düşünerek söylemeli, aksi takdirde sonuçlarına kendimizi hazırlamalıyız. Ayrıca kaza ve sakarlık gibi olaylara da şu günlerde epey bir yatkınız. Dikkatli olmakta fayda  var.

Sevgili Koç; yakın çevrenle olan ilişkilerinde, verilen ya da vereceğin sözlere dikkat etmek gerekebilir. Yanlış anlaşmalardan dolayı birtakım sıkıntılar yaşaman mümkün. Öğleden sonra enerjinin yükselmesiyle; kendini ve kişisel isteklerini ön plana çıkarabilir, özel ve sosyal ilişkilerden keyif alabilirsin.

Sevgili Boğa; yaşadığın sorun ve olayları akışa bırakmış olsan da zaman zaman para kazanmak ve maddi olanaklarını yükselmek isteğinin arttığı bir gün olabilir. Öğleden sonra biraz geri planda kalmayı tercih edebilir, hayata bakış açını irdeleyebilir, kişisel isteklerin için cesur planlar yapabilirsin.

Sevgili İkizler; kariyer hayatına ve iş koşullarına uyum sağlamak için oldukça yorulmuş ve kişisel ihtiyaçlarını görmezden geliyor olabilirsin. Çok fazla dağılmamak adına; temponu sosyal alanlara, arkadaşlık ve dostluklara yöneltebilir, kendine de keyifli vakit geçireceğin aktiviteler oluşturabilirsin.

Sevgili Yengeç; duygu ve düşüncelerini sevdiğin insanlara karşı net olarak ifade etmekte zorlanacağın bir gündesin. Ancak yaratıcılık ve ilham gerektiren konularda başarılı işler çıkartman mümkün. İlişkilerin ya da iş birliklerinden kaynaklı mücadele etmek durumunda kaldığın konularda kendini gösterme fırsatı bulabilir, çevrenden gerekli destekleri de alabilirsin.

Sevgili Aslan; sosyal ve arkadaşlık ilişkilerine açık olduğun bu dönemde, çalışma hayatın ve maddi konular da ön plana çıkabilir. Eğitim ya da yurtdışı bağlantılı konularda                                            üstlendiğin görev ve sorumluluklarına odaklanabilir, motivasyonunun artmasıyla cesur adımlar atabilirsin.

Sevgili Başak; partnerine ya da karşındaki insanlara karşı farkındalığını yüksek tutman gereken bir gün olabilir. Ekonomik kaynaklarınızı arttırma ya da değerlendirmek konusunda senin de fikirlerini söylemen ve alınan kararlarda söz hakkı kazanman gereken bir gündesin. Akşamüzeri, mücadeleci tarafın ön planda olabilir.

Sevgili Terazi; günlük işlerinde plansız gelişen durumlara bir son vermek isterken; iş birliği içerisinde olduğun insanların fikirlerine uymak durumunda kalabilirsin. Enerjini romantik konulara ya da keyif duyduğun alanlara yöneltirken, aile bireylerinden kaynaklı çözüm üretmen gereken durumlar da söz konusu olabilir.

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde çocuklarla ya da sevdiğin insanlarla birlikte olmaktan mutluluk duyabilir, sosyal ortamlarda bulunabilirsin. Sağlık durumunu gözden geçirebilir, ayrıca günlük rutinlerini düzenlemek isteyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde yakın çevrenle olan diyaloglarına ve ufak tefek sakarlıklara dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili Yay; evinle ya da aile büyüklerinle ilgili konuların gündemde olması; özveri ve fedakârlık göstermeni ve bazı sorumluluklar yüklenmeni gerektirebilir. Günün ilerleyen saatlerinde enerjinin yükselmesiyle birlikte; özgürleşip, daha rahat hareket edebilir, romantik ilişkilere daha açık olabilirsin.

Sevgili Oğlak; yakın çevrenle ilgili bazı konulara müdahil olabilir ve düşüncelerini paylaşmak isteyebilirsin. Hedeflerine ulaşmak için mücadele ederken aileni karşına alabilir ve sözlerindeki imalı tavırların yüzünden sorun yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde enerjin düşebilir, kendini huzursuz ve endişeli hissedebilirsin.

Sevgili Kova; son birkaç gündür ödemelerin ya da harcamalarından kaynaklı endişe içerisinde olabilir, fazla iyimser ve hayalperest davrandığını düşünebilirsin. Kardeşlerinle olan iletişiminin artması; hem destek görmene, hem de kazançların konusunda daha sorumluluk sahibi olman gerektiğine dair uyarılmana neden olabilir.

Sevgili Balık; hayatınla ve yaşamınla ilgili somut kararlar almak isteyebilir, ancak aldığın kararları uygulamakta zorlanabilirsin. Kazançlarını arttırmak konusunda, yaratıcılığını devreye sokarak farklı fikirler üretmen mümkün. Bu dönemde öz güveninin yükselmesi; sözlerine dikkat etmeni gerektirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.