11 Mart Burç Yorumları

Hafta sonunda olsak bile görev ve sorumluluklarımızın eğlencenin önüne geçeceği bir gün bizi bekliyor. Bizi tepki vermeye iten koşullar oluşsa da mantık çerçevesinde hareket edebilecek ve fevri tepkiler vermekten kaçınacağız. Huzur, güven ve istikrar bizim için öncelikli konular olacak ve harcama yaparken bütçemizi göz önünde bulunduracağız. Akşam saatlerinde bu rasyonel tavrımız yerini hayallere ve hayal kırıklıklarına bırakabilir, enerjimiz düşebilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; bugün yaşamını kolaylaştıracak, ekonomik konularda verimli ve pratik çözümler üretebilir, çalışmalarını sağlam zeminler üzerinde ilerletebilirsin. Fakat akşama doğru kararlarından şüpheye düşebilir, istediğin ilerlemeyi sağlayamadığın için hayal kırıklığı yaşayabilirsin.Sevgili Boğa; sabah saatlerinde yaşadığın kararlılık ve çözüme yönelik girişimlerin akşam saatlerinde yerini belirsizliğe bırakabilir. Sevdiklerine, çocuklarına daha faydalı olabilmek için çaba sarf edebilir, hobilerine zaman ayırmak isteyebilirsin. Emeklerinin boşa gittiğini düşünebilirsin.

Sevgili İkizler; bugün akılcı ve sağduyulu hesaplar yapabilir, hem evine hem de işine zaman ayırarak işlerini düzene koyabilirsin. Ev ve aileye dair konular gündemine girebilir, temizlik ve organizasyon gibi işlerle uğraşabilir, ebeveynlerin sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsin.

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinden itibaren zihinsel konularda son derece aktif olabilir, sunumlarda ve toplantılarda başarı sağlayabilirsin.  Sağlam ve uzun vadeli girişimlerde bulunabilir, mali konularda akılcı kararlar alabilirsin. Akşam saatlerinde gizli kalmış konularla ilgili gelen duyumlar şüpheye düşmene yol açabilir.

Sevgili Aslan; ekonomik konularla ilgili akılcı ve verimli girişimlerde bulunabilir, yeteneklerini kullanarak başarılı sonuçlar alabileceğin adımlar atabilirsin. Bugün üstlerinin desteğiyle hem gelirlerini hem de kariyerini olumlu etkileyecek durumlar olabilir. Fakat ilerleyen saatlerde gelişmeler seni tatmin etmeyebilir.

Sevgili Başak; Ay burcunda hareket etmeye başladığından önümüzdeki birkaç gün yaşamınla ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Bugün ilişkilere dair önemli kararlar alabilir, taleplerini ifade edebilir, koşulları belirleyen olabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerden ve sevdiklerinden alacağın destekle verimli girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Terazi; olayları kontrol edemesen de gelişmeler lehine ilerleyebilir. Finansal konularda kendini güvende hissetmek için uzun vadeli projeler geliştirebilir, gayrimenkullerle ilgili araştırmalar içine girebilirsin. Yalnız zamanını iyi kullanamadığından günün sonunda hiçbir işini bitirememiş olabilirsin.

Sevgili Akrep; geleceğe dair hedeflerine varmak için attığın adımlar başarılı olabilir, verimli anlaşmalar yapabilirsin. Yakın ilişkide ya da iş birliği içinde olduğun kişilerin seni desteklemesi sağduyulu ve pratik girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Fakat finansal konularda ilerleme olmaması ikilemde kalmana neden olabilir.

Sevgili Yay; bugün iş ve sosyal hayatında başarılı olabileceğin girişimlerde bulunabilir, sağlam bir zemin üzerinde uzun vadeli adımlar atabilir,toplum içinde kendini ifade edebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde gözden kaçırdığın detaylar yönsüz kalmana, önünü görememene neden olabilir.

Sevgili Oğlak; görüş ve düşüncelerini rahatlıkla paylaşarak karşındakileri ikna edebilir, son derece pratik, uygulanabilir ve akılcı çözümler üretebilirsin. Sevdiklerinin desteğini alarak attığın adımlar uzun vadede başarı getirebilir. Fakat sonrasında aldığın duyumlar şüpheye düşmene neden olabilir.

Sevgili Kova; finansal konulardaki endişelerin devam etse de gelişmeler lehine olacağından, kendini daha güvende hissedebilirsin. Maddi manevi krizlerin çözümü için doğru adımları atabilirsin. Yine de gelecek paralara güvenerek fazla açılmamalı, bütçenin sınırlarını iyi belirlemelisin.

Sevgili Balık; bugün karşındakilerin çizdiği programa uymak senin de işine gelebilir. İş birliği içinde olman daha verimli sonuçlar almanı ve detayları gözden kaçırmamanı sağlayabilir. Akşama doğru duygusal karmaşa yaşaman ilişkide olduğun kişilerin memnuniyetsizliğine neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.