11 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Güne öfkeli ve gergin enerjilerle başlayabiliriz. Hem çıkarlarımızı korumak hem de nezaketi elden bırakmamak bizi oldukça zorlayabilir. İlişkiler açısından oldukça zorlayıcı bir süreçteyiz. Her ne kadar ipleri koparmadan ilerlemeye çalışsak ta koşullara uyum sağlayamayabiliriz. Bugün dengeli ve objektif olmak çok önemli. Abartmamalı, büyük beklenti içine girmemeli ve kendimizi net bir şekilde ifade edebilmeliyiz. Bizi güç savaşlarına çekmeye çalışanlara karşıda dikkatli olmalı, sınırları aşmadan ama tavizde vermeden yolumuza devam etmeliyiz. Karşımızda sürekli geri adım atmamız için bizi zorlayan ve baskı altına alan kişi ve konular olabilir işte tamda bu noktada diplomasiye çok ihtiyacımız olabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün aklında birçok fikir var ve sevdiklerinle paylaşmak için can atıyorsun. Ancak paylaşımda bulunacağın insanları özenle seçmelisin; zira olumsuz yaklaşımları seni yapacaklarından vazgeçmene neden olabilir. Aşırı doğrucu olmanın getirdiği sertlik, kurduğun cümlelere yansırken; empatiden uzak söylemlerin kırgınlıklara neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün akademik sorumlulukların, kısa yolculukların veya yabancıları içeren konulardaki işlerini düzenleyebilir ve fikirsel alışverişte olabilirsin. Fakat gün içinde; gergin tavırların olabileceğinden; ağzından çıkabilecek kelimelerle ortamı kızıştırmamaya dikkat etmelisin. Üzerine düşmediğin bir sağlık sorununu ihmal etmemelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; aşk ilişkilerinde hareketli olabileceğin ve mutlu saatler geçirebileceğin bir gün olsa da finansal olarak aldığın sorumluluklar veya ödemeler üzerinde baskı oluşturup hayattan keyif almanı engelleyebilir. Sabırlı olduğun ve fikir çatışmalarına girmediğin sürece partnerinden ya da sevdiklerinden alacağın destekle risk içeren konulara atılabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinden faydalanarak planlarını gerçekleştirmeye çalışabilir; ayrıca aile içinde huzur ve uyum içinde olabilirsin. Gün içinde partnerinin veya bazı insanların baskıları altında kalabilir, düşüncelerin hakkında sert bir muhalefetle karşılaşabilirsin. Gergin anlarda kontrolünü sağlamalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün partnerine karşı veya arkadaş ortamında sarf ettiğin kelimeler yüzünden tepkilerle karşılaşman olası bir durum gibi görünürken; konuşmalarında dikkatli olmalı, konuya tam hakim olmadan fikir beyan etmemelisin. Kardeşlerinden veya yakın çevrenden alacağın desteklerle gerginlikleri uzatmadan sonlandırabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün sevdiklerin ve keyfin için yaptığın harcamalar, altından kalkmakta zorlanacağın yüklere neden olabilir. Bütçende dalgalanmalar yaşanabileceği gibi parasal konularla ilgili veya partnerinle iletişimlerinde kopukluklara ve yanlış anlaşılmalara karşı tedbirli olmalısın. Sağlığını tehdit edecek alışkanlıklarından kurtulabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; burcunda ilerleyen Ay; günün olumsuz açılarına rağmen motivasyonunu yüksek tutmana yardımcı olacaktır. Ayrıca kazanımlarını ve yeteneklerini artırma yönündeki çabalarını hareketlendirebilir; fakat gün içinde ailenle veya partnerinle olan iletişiminde verdiğin tepkilerin normal dozda olmasına dikkat etmeli ve ani parlamalardan kaçınmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; psikolojik olarak agresif bir gün geçiriyor olabilir, kendi içinde bir çatışma yaşayabilir ve gerginliğini dış dünyaya yansıtarak insanları kendinden uzaklaştırabilirsin. Gününü daha çok, geleceğin hakkında yeni plan ve düzenlemeler yaparken; koşullara daha geniş açıdan bakmayı deneyerek geçirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle yaptığın planları uygulamaya koymakta sıkıntı yaşayabilir, bütçeni zorlayacağını düşünerek endişelenebilirsin; ancak hevesini hiçbir şeyin kırmasına izin vermeyeceksin. Gün içinde, gizli kalmış bir konunun ortaya çıkmasıyla ortamın tansiyonu biraz yükselebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün sosyal yaşamında veya finansal konularda çevrendekilere karşı baskıcı olabileceğin gibi sen de engellerle karşılaşabilirsin. Tepkilerini kontrol altında tutmak planları gerçekleştirmende kolaylık sağlayabilir. Çevrendeki insanlarla güç savaşına girebilir ve bu durum güven duygusunu irdelemene sebep olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; vizyon sahibi kişilerle bir araya gelebilir, istediğin koşulları oluşturmak için yaşam hedeflerini değiştirebilir ve ilişkilerin açısından birtakım yenilikler peşinde olabilirsin. Gün içinde sürekli iletişim halinde olduğun insanlarla mücadele edebilir, alınganlık gösterebilir ve iletişim kopuklukları yaşayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; dostlarının ısrarlarını göz ardı edemeyeceğin bir gün olabilir. Ancak ilişkilerinde ciddiyet ve güven duygusuna odaklanman gerekirken; bulunduğun ortamda hem seni hem de başkalarını yoran sabırsız enerjiler hakim olabilir. Ayrıca gün içinde finansal kaynaklarınla ilgili alacağın bireysel karar etrafındakileri düşündürebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir