11 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde gerçekleşecek olan uyumsuz Venüs görünümü güne ilişkilerde gerilim yaşayarak başlayacağımıza işaret ediyor. Aradığımız huzur ve güveni bulmakta zorlanabilir, sakinliğimizi muhafaza edemeyebiliriz. Uzlaşma gerektiren görüşmeleri öğleden önce yapmamakta fayda var. Öğle saatlerinde harekete geçmemizi sağlayacak olaylar yaşanabilir, özellikle mali açıdan önlem almaya yönelebilir ya da istemesek de risk alabiliriz. Ekonomik açıdan iniş çıkışların olduğu, güven duymakta zorlandığımız saatlerin ardından akşama doğru kontrolü ele alabilir, sağlam, tutarlı ve uzun vadeli adımlar atabiliriz. Sabırla ilerleyip, içinde bulunduğumuz durumu muhafaza ederek iyileştirme yolunda olabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sağlığınla ilgili konulara dikkat etmen ve sana söylenenlere uyman yararına olabilir. Sabah saatlerinde çevrene karşı alınganlık göstermen, ilişkilerinde sorunlar yaratabilir. Bu aralar maddi konularda edindiğin tecrübe, hayata temkinli ve sağduyuyla yaklaşmanı sağlarken, sorumluluk almanı sağlayabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sabır ve dayanıklılığın sayesinde her işin altından kalkabilir, hayatın gerçekleriyle yüzleşmekten çekinmediğin bir haftaya başlayabilirsin. Kariyerinde kendini ispatlamak, fikirlerini özgürce ifade etmekten yana olabilirsin. Ancak birtakım alışkanlıkların başka insanları rahatsız edebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; haftaya huzursuz başlayabilirsin. Sabırsızlığın tutkularınla hareket etmene neden olabilir. Ufak tefek gereksiz konulara takılarak, dikkatinin dağılmasına izin vermemeli, asıl sorununa odaklanmaya bakmalısın. Beceri ve yaratıcılığını kullanarak hayatına yeni bir ritim kazandırabilir, dostlarınla keyifli zaman geçirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; hedeflerini ilgilendiren konularda karar alırken sezgilerine kulak vermeli, anlık kararlardan uzak durmalısın. Hayallerine giden yolda ilerlemek için işini daha ciddiye alman gerekebilir. Eşin ya da ortağından alabileceğin destekle, fazla risk almadan sahip olduklarını muhafaza edebilirsin.

 Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; haftaya ilişkine, iş birliklerine ve maddi kaynaklarına odaklanarak başlayabilir, akıllıca kararlar alabilmek için zihnini yorabilirsin. Oluşan koşullara karşı uygun davranma kabiliyetinden de yararlanıp eyleme geçebilir ve üzerinde durduğun konuları netleştirmeye çalışabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ufak tefek detaylarda takılı kalarak zamanını boşa harcayabilirsin. Kendine güvenerek fikir ve inançlarının arkasında durman, kişisel projelerini hayata geçirmende kolaylık sağlayacaktır. Üzerine düşen görevleri yerine getirdiğinde, yanında birçok dost ve arkadaşını bulacaksın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; haftaya maddi çıkarlarını ön planda tutmanı gerektiren koşullara başlayabilir, ciddi bir planlama yapabilirsin. Alacak borç ve ödemeler derken; ailenin de bir anda artan masrafları gözünü korkutabilir ve maddi güvenliğini sağlamak için daha da hırslanabilirsin. Şu aralar hayatına katılan insanlar anlamlı gelmeseler de ilerde onlarla derin bağlar kurabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; partnerinden ya da sevdiklerinden göreceğin destekle hedeflerine hızla ulaşman mümkün olabileceği gibi ikna edici tavrın mücadelelerine odaklanmanı ve başarılı olmanı sağlayacaktır. Bu aralar eski bir gönül ilişkin tekrar gündem oluştururken, özgürlük ve bağımsızlık temalarıyla ilgili sorunlar yaşayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; sabah saatlerinde beklentilerin hususunda istediğin cevapları almakta zorlanabilir, istemediğin tavırlar sergilemek durumunda kalabilirsin. Özellikle ev ve kariyer yaşamında dağınık, göze batan konuları düzenlemek veya organize etmek isteyebilir, deneyim ve tecrübelerinden faydalanabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; haftaya keyif aldığın eğlenceli aktivitelerle başlayabilir, yaratıcılık gerektiren işlerini kolaylıkla tamamlayabilirsin. Kendini ifade ederken güdüsel davranabilir, söylem ve eylemlerinle çevrendekileri şaşırtabilirsin. Kişisel kazançlarını arttırma yönünde somut değerleri benimseyip, fırsatlar yaratabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; beklemediğin bir para haberiyle haftaya başlayabilir ya da uzun zamandır beklemede olduğun bir alacağına kavuşabilirsin. İletişim konusunda kurduğun başarı, ailendeki huzur ve güveni artırabilir. Zihninde şekillendiremediğin bazı düşüncelerini bir kez daha gözden geçirme fırsatı bulabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kişiliğini vurgulamaktan ve özgürce çalışmaktan yana olabilir, her zamankinden daha kararlı ve istikrarlı olabilirsin. Eskiden kendine koyduğun hedefleri yeniden gündeme getirebilir, hatırı sayılan insanların desteğini alabilirsin. Deneyimli olduğun alanda yeni bir kariyer ve kazanç fırsatıyla karşılaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.