11 Kasım Burç Yorumları

Sabah saatlerinde enerjimiz yüksek olabilir, hareketli saatler geçirebiliriz. Bir süredir devam etmekte olan işlerimizi tekrar gözden geçirebilir, nihai hedefimize varmak için ne yapmamız gerektiğine karar verebiliriz. Son zamanlarda kazandığımız deneyimler, bize üzerinde çalıştığımız projeler, emek verdiğimiz ilişkiler ve de kurmayı istediğimiz hayat düzeni hakkında fikir verebilir; nereden başlayıp nereye geldiğimizi, neleri yıkıp yerine neleri koyduğumuzu daha net bir şekilde görebiliriz. Bugünün enerjisi de bize bu konuda yardım edebilir. Hedeflerimize varmak için gereken son hamleyi yapabilmemiz için cesaret ve güç verebilir. Akşam saatlerinde günün bir muhakemesini yapmak, detayları tekrar gözden geçirmek isteyeceğiz.

Sevgili Koç; sabah saatlerinde ertelenmiş veya aksamış işlerin bir anda çözüme kavuşabilir, beklediğin haberleri nihayet alabilirsin. Sonrasında eğlenceye ve hobilerine zaman ayırabilir, yaşamdan daha fazla keyif alacağın programlar yapabilirsin. Aşk hayatını hareketlendirecek gelişmelere açık olduğun bir gündesin.

Sevgili Boğa; son günlerde eve ve aileye dair girişimlerinin sonuçlarını sabah saatlerinde alabilir hatta beklemediğin gelişmelerden dolayı mutluluk duyabilirsin. İş ve özel yaşamında ani bitiş ve başlangıçlar yaşayabilir, olayları kendi kontrolünde yürütmek isteyebilirsin.

Sevgili İkizler; alacağın öneriler veya haberler hoş sürprizlere yol açabilir ve kendini rahatlıkla ifade edebilirsin. Karşına çıkan fırsatları kullanarak geleceğe dair hedeflerine varabilirsin. Bugün cesur ve iyimser tavırlarla iletişim halinde olduğun kişilerinde mutluluk duymasını sağlayabilirsin.

Sevgili Yengeç; hem iş hem de sosyal ortamında yaşanacak beklenmedik gelişmeler kazançlarını olumlu etkileyebilir. Risk alarak başladığın girişimlerin sonuçlarını görebilir, üstlerinin desteğini alarak hareket edebilirsin. Liderlik yeteneğinin fark edilmesiyle önüne yeni ufuklar açılabilir.

Sevgili Aslan; bugün kendini rahatlıkla ifade edebilir ve isteklerinin peşinden gidebilirsin. Son günleri oldukça yoğun ve yüksek tempolu geçirdiğin için artık biraz kendini şımartmak için kendinle ilgilenmek isteyebilirsin. Görüşlerini paylaştığın ortamlarda ani farkındalıklar yaşayabilirsin.

Sevgili Başak; kendi içine çekilerek geleceğin hakkında planlar yapabilir, bir anda gelişen fırsatları harekete geçmeden önce değerlendirmeye alabilirsin. Finansal krizlerin çözümü için cesur adımlar atman gerekebilir, seni huzursuz etse de kendini risk almaya hazır hissedebilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde sosyal hayatın canlı ve ilginç kişilerle dolabilir, çevrenin kalabalıklaşmasından keyif alabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişiler ufkunun gelişmesine ve geleceğinle ilgili bazı farkındalıklar kazanmana yardımcı olacaklardır. Yeni girişimlerde bulunmadan hayatın keyfini çıkarmaya bakmalısın.

Sevgili Akrep; günü iki farklı ruh haliyle geçirebilirsin. Sabah saatlerinde özgüvenin yüksek olabilir, aldığın risklerin başarıyla sonuçlanmasından dolayı cesaretin artabilir ancak akşam saatlerinde enerjin düşebilir. Olaylara daha şüphe ve endişeyle yaklaşabilir, doğru hesaplar yapmaya yönelebilirsin.

Sevgili Yay; kendinden emin olduğun ve düşüncelerini yüksek sesle ifade edebileceğin bir gündesin. Yurt dışı, eğitim, hukuk veya medyaya dair işlerle ilgili engeller ortadan kalkabilir, cesaretle adımlarını atabilirsin. Yaşanan gelişmeler girişimlerinin önünü açabilir ya da çabalarının karşılığını alabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün yeni başlangıçlara kalkışmadan içinde bulunduğun krizlere cesur ve iyimser çözümler üretebilirsin. Finansal kaynaklarınla ilgili gelişmeler seni mutlu edebilir, ailenden alacağın beklenmedik desteklerin yanı sıra hiç hesapta olmayan fırsatlarla da karşılaşabilirsin.

Sevgili Kova; gün boyunca sana farkındalık kazandıran bir iletişim trafiği içinde olabilirsin. Farklı yaklaşımlarınla ve özgün kararlarınla karşındakileri etkileyebilirsin. Yeni bir işe başlamak için uygun bir gün olmasa da dünden kalan sorunları gidererek yoluna devam edebilirsin.

Sevgili Balık; bugün ihmal ettiğin ve ertelediğin konuların üstüne eğilmende fayda var. İş ve gündelik hayatında güçlü ve otoriter davranabilir, yeteneklerini kullanarak kendine bir yer edinmeye çalışabilirsin. Maddi konularda yaşanan değişiklikler farkındalığını artırarak fırsatları görmeni sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.