11 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, özellikle sabah saatlerinde gelişen olaylar bizi arayışa yöneltebilir, şüpheyle yaklaşacağımız olaylar yaşanabilir. Farkındalığın artacağı bu saatlerde programımızda değişikliğe gidebilir, ani gelişmelere uyum sağlamaya çalışabiliriz. Fakat günün ilerleyen saatlerinde sakinleşebilir, konforumuza ve keyiflere yönelebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; dolunay öncesi maddi konularda biraz temkinli olmaya özen göstermeli, aşırı harcamalardan uzak kalmalısın. Yaşamında sana destek veren güçlü kişilerin tavsiyelerini dinleyerek bütçeni yeniden düzenleyebilirsin. Geçmişten gelen borçlar ya da anlaşmazlıklar su yüzüne çıkabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; yarın burcunda gerçekleşecek dolunay öncesi önemli kararlar alabilir ya da farkındalıklar yaşayabilirsin. İsteklerinin yerine gelmesi için ısrarcı olabilir, objektif davranamayabilirsin. İkili ilişkilerde daha önce söylemekten çekindiğin düşüncelerini dile getirebilir, ani çıkışlarda bulunabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bilinçaltını yoran ancak bir yandan da farkına varmanı sağlayan düşünceler içinde olabilirsin. Kimi zaman kontrolün dışındaki gelişmelerin seni kısıtladığını hissetsen de duygularını kendine saklamayı tercih edebilirsin. Aynı konu etrafında dönüp durabilir, maddi yükler altında kalabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde beklenmedik organizasyonlar yapabilir, planlarını değiştirmek zorunda kalabilirsin. Grup çalışmaları ve ortak olduğun projelerle ilgili gözden kaçırdığın bir durum karşına çıkabilir ve yeni fikirler üretmeni sağlayabilir. Geçmişte bıraktığın bir arkadaşınla yeniden görüşmeye başlayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; önümüzdeki birkaç gün boyunca iş veya sosyal yaşamında bir hareketlilik yaşanabilir, dolunay öncesi değerlendirmen gereken konular tekrar karşına çıkabilir. Israrcı olduğun kadarda temkinli de davranmalısın. İlişkilerinde sorun yaşamak istemiyorsan ağzından çıkacak sözlere dikkat etmelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; aslında zihnen çok aktif ve uyanık olduğun bir süreçtesin. Yaşadığın sıkıntılara çözüm ararken alternatifleri değerlendirebilir, sıra dışı bir bakış açısı geliştirebilirsin. Geleceğe dair planlarının ön araştırmalarını yapabilirsin ancak işin maddi yönü seni fazlasıyla düşündürüyor olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün sigorta ve vergi gibi konularda geçmişte unuttuğun bazı ödemeler karşına çıkabilir ancak bir yandan da beklenmedik yatırım fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Seni duygusal olarak etkileyecek gelişmelerin yaşanması sevdiklerine olan güvenini sorgulamana neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yarın gerçekleşecek dolunay öncesi karşındakilere odaklandığın bir gün geçirebilirsin. Geçmişte yapılmış sözleşme ya da anlaşmalarla ilgili bir revizyona gitmenin gereğini duyabilirsin. Anılarında kalmış bir kişiyle yeniden görüşebilir, daha önce söyleyemediğin duygularını paylaşabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; iş ortamında yaşanan ani gelişmeler senin için sürpriz olabilir ancak bu durum senin lehine olabileceği için hemen tepki vermemelisin. Günlük görevlerinde değişiklikler olabileceği gibi uzun süredir istediğin bir proje veya ortama da kavuşabilirsin. Bir süredir görüşemediğin bir yakınınla tekrar bir araya gelebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; romantik ilişkini sorgulayabilir, partnerinin sende güven uyandırmayan yönlerini değerlendirebilirsin. Geçmişte âşık olduğun kişiyle tesadüfen karşılaşabilir, eski günleri konuşabilirsin. Temkinli davranmayı elden bırakmadan ileriye yönelik adımlar atabilir, kendini garantiye alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; iş hayatındaki sorumlulukların getirdiği sıkıntı eve de yansıyabilir ve bu yüzden ailenle ilişkilerini yeniden düzenlemek zorunda kalabilirsin. Dolunay öncesi bitiş ve başlangıçlara kendini hazır hissetmesen de her şeyi oluruna bırakmanda fayda var. Birkaç gün boyunca yaşanabilecek krizler canını sıksa da olaylar lehine gelişecektir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ısrarcı olup ve değişime direnmek önünü tıkıyor olabilir. Birden gelişen olayları iyi değerlendirirsen şimdiye kadar görmediğin sorunları fark edebilirsin. Aslında bugün dikkatini toplayıp istediğin konuya odaklanabilir ve derin araştırmalar içine girebilirsin. Alacağın kararların uzun vadede bağlayıcılığı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.