11 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumu

Bugün görev ve sorumlulukların ön plana çıkacağı bir tatil gününe uyanıyoruz. Ailemizdeki yaşlı kişilerle ilgilenebilir; eksik kalan ve ertelenen bazı onarım işlerini yerine getirebilir veya gelecek hafta yapılacak işlerin ön çalışmalarıyla vaktimizi değerlendirebiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün tatil yapmak yerine sorumluluklarına odaklanabilir, yapman gereken işleri tamamlamak için koşturabilirsin. Maddi konularda seni kısıtlayan koşulları yenmek için planlar yapmak için uygun bir gündesin. Ancak uygulamaya geçmek için bir süre daha beklemende yarar var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; planladığın yolculuklar bir süre için ertelenebilir. Bugün düşüncelerini ifade etmekte zorlanabilirsin ya da verdiğin sözler üzerinde büyük bir yük oluşturabilir. Hatta sabah saatlerinde bir süre için iletişim kanallarında kısıtlanma olabilir. Otorite konumundaki kişilerle kuracağın ilişkiler ve görüşmeler geleceğin üzerinde etkili olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde parayla ilgili konularda kendini baskı altında hissedebilir, yapman gereken ödemeler için kaynak bulamayacağını düşünebilirsin. Bugünü gönlünce dinlenerek geçirmek yerine hesap kitap işlerine dalabilir, sorumluluklarını biraz olsun hafifletmek isteyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, günü başkalarının kurallarına ve planlarına uyarak geçireceğine işaret ediyor. Bugün ne yapman gerektiğinin söylenmesi canını sıkabilir. İlişkiler, ortaklıklar ve anlaşmaları içeren konulardaki engelleri doğru iletişim kurarak ve empati geliştirerek kaldırabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hem işe hem de yakın akrabalara ait sorumlulukların yanı sıra maddi konular da devrede olabilir. Planlı ve organize olarak belirsizliklerin üstesinden gelebilirsin. Sağlığını olumsuz etkileyen durumları araştırmak ve şikayetlerine cevap bulmak adına harekete geçmek için uygun bir gündesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün kalan tüm işlerini bitirip, sorumluluklarını yerine getirmiş olmanın keyfini çıkarabilirsin. Sevdiklerin ya da çocuklar için ekstra sorumluluklar yüklenmek zorunda kalabilir ancak planlı ve organize davranarak bunların da üstesinden gelebilirsin. Akşam saatlerini sosyal ortamlarda geçirmek için uygun bir gündesin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günü dışarı çıkmadan geçirmen gerekebilir. Evin, ailen ve işinle ilgili sorumluluklar hem bedenen hem zihnen seni meşgul edebilir. Özellikle ebeveynlerine zaman ayırabilir ya da misafir ağırlayabilirsin. İçinde bulunduğun şu günleri araştırma yapmak için kullanman yerinde olur.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde beklediğin haberlerin gelmemesi programının aksamasına neden olabilir. Bu arada kardeş, kuzen ya da komşularla bir araya gelerek onların sorunlarına çare aramanı gerektiren durumlar oluşabilir. Verdiğin sözlere çok dikkat etmelisin zira sonrasında sana büyük sorumluluk yükleyebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün yapman gereken harcamaları mümkün olduğunca kısmak ve paranı idareli kullanmak için çaba sarf edebilirsin. Kazançlarını doğru yatırımlara dönüştürmek için gerekli bilgileri alabilir, bu konuda tecrübeli ve güçlü kişilerle bağlantıya geçebilirsin. Alacağın riskleri iyi hesaplamak ileride sorun yaşanmasını engelleyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; Ay burcundaki ilerleyişini sürdürürken sana da harekete geçme imkânı getiriyor. Bugün her şeyi kontrol etmek isterken hem kendini hem de karşındakileri baskı altına alabilirsin. Planlarının istediğin gibi ilerlemesi için her türlü sorumluluğu almaya müsait olduğun bir gündesin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün her şeyden soyutlanıp kafanı dinlemek hem zihnini hem de bedenini dinlendirmek isteyebilirsin. Ancak kontrolünde olmayan konular sana istemediğin sorumlulukları yükleyebilir. Hastanelerdeki yakınlarını ziyaret etmen ya da zor durumdaki tanıdıklarına yardım etmen gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün kendini oldukça iyi ifade edebilir; duygu ve düşüncelerini birlikte harmanlayabilirsin. Dernek ya da gruplar içinde yer alabilir, arkadaşlarının desteğini alarak geleceğe yönelik planlar yapabilirsin. Sevdiklerin için çaba sarf etmek seni mutlu edebilir, sorumluluklarını paylaşmak isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.