11 Haziran Burç Yorumları

Hareketli ve yoğun bir haftanın ardından haftanın son gününe geldik, nihayet bugün dinlenme imkanı bulabileceğiz. Öğle saatlerine doğru abartılı davranabilir, tavırlarımızda aşırılıklara kaçabiliriz. Çevremizdeki insanlarla aramızdaki uyumu ve dengeyi bozmak istemiyorsak davranışlarımızı kontrol altında tutmamız ve sınırlarımızın içinde kalmamız yerinde olur. Günlük işlerimizi yaparken kendimizi fazla zorlamamalı ve gereksiz yere yorulmamalıyız. Akşam saatlerinde dinlenme ihtiyacı duyabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor? 

Sevgili Koç; Pazar gününü sosyal hayatına ayırabilir ya da işle ilgili konulara kafanı yormaya devam edebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişiler, eşin ya da sevdiklerin seni heveslendirip sonra da yarı yolda bırakabilir. Fazla beklenti içine girmeden bulunduğun durumdan keyif almaya çalışmalısın.

Sevgili Boğa; inançların ve görüşlerin doğrultusunda isteklerine göre bir gün geçirmeye çalışırken sevdiklerini kıramadığın için angarya yüklenmek zorunda kalabilirsin. İlgilendiğin konularla ilgili araştırma yapmak ya da kitap okumak isteyebilirsin. Fakat gündelik işlerini aksatmamalısın.

Sevgili İkizler; gün boyunca para hesabı yapmak zorunda kalabilirsin. Sevdiklerin, çocuklar ya da sadece kendi zevkin için alış verişe çıksan da bütçeni aşmamaya çalışacaksın. Sorumluluklarını yerine getirmek ve işlerini tamamlamak seni rahatlatsa bile karamsarlığa düşebilirsin.

Sevgili Yengeç; ailenle iş birliği yaptığın konularda engellerle karşılaşabilir, bilmediğin alanlarda mücadele edebilirsin. Kısıtlandığını düşünmene rağmen sorumluluklarını yerine getirmekten kaçınmayarak, yoluna devam edebileceksin. Karşındaki kişilerin beklentileri sende baskıya yol açabilir.

Sevgili Aslan; bugünü de görevlerine ve sorumluluklarına ayırabilir, iş güç peşinde olabilirsin. Sevdiklerini ağırlaman gerekebilir, akraba ziyaretlerine gidebilirsin. Enerjinin düşük olması işlerini bir çırpıda halletmeni engelleyebilir ya da trafikte çok fazla zaman harcayabilirsin.

Sevgili Başak; bugün zevklerin ve sevdiklerin için yapacağın harcamalar seni zorlayabilir. Bir yandan hayatın keyiflerine dalmak isterken diğer taraftan seni karamsarlığa iten sorumlulukları da yerine getirmeye çalışıyorsun. Romantik ilişkiler ya da çocuklarla ilgili konularda kısıtlanmana neden olacak gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; evdeki ve aile içindeki sorumlulukların seni yorabilir. Herkesi memnun etmeye çalışmaktan üstündeki yük ağırlaşabilir ve kendi isteklerinden vazgeçmen gerekebilir. Sevdiklerini mutlu etmeye çalışırken fazla abartmamalı, dinlenmeye de zaman ayırmalısın.

Sevgili Akrep; yakın çevre ve kardeşlerle ortak sorumluluklar içinde olabilir; yapılacak işleri paylaşarak yerine getirebilirsin. Fakat gizli yürütmeye çalıştığın ilişkiler ve girişimler sana rağmen açığa çıkabilir. Zihnini kurcalayan konularda bilinçli ve gerçekçi düşünerek hareket geçmelisin.

Sevgili Yay; bugün bütçeni aşmayı göze alarak, keyiflerin için alışverişe çıkabilir, hesapta olmayan harcamalar yapabilirsin. Arkadaşlarınla ya da içinde bulunduğun gruplarla bir araya gelerek, sosyal ortamlarda bulunabilirsin. Sorumluluklarını ön plana çıkararak hareket etmen seni huzursuz edebilir.

Sevgili Oğlak; günü kendi istek ve taleplerin doğrultusunda planlayabilir, zamanını iyi kullanabilirsin. Dinlenmek istesen de sosyal ortamlarda bulunabilir, aile ziyaretleri yapabilirsin. Fakat kendini zorlamadan görevlerini yerine getirebilir, sonrasında kendine zaman ayırabilirsin.

Sevgili Kova; bugün hem sorumlulukların hem de kariyerine dair gelişmeler bilinçaltında seni huzursuz edebilir. Yaşama bakış açına ve düşüncelerine ters gelen konularda mücadele etmen gerekebilir. Yeni girişimlerde bulunmadan önce biraz daha tecrübe kazanmanda fayda var.

Sevgili Balık; içinde bulunduğun grupların ya da arkadaşların sorumluluğunu almadan önce olayların finansal boyutuna da bakmalısın. Dostlarınla kurduğun iş birliklerinde çatışmalar yaşayabilir, maddi konularda mücadele içine girebilirsin.  Ortak kaynakların paylaşımında daha adil davranman gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.