11 Haziran 2018 Burç Yorumları

Aşırı tepkiler vereceğimiz, beklentiler içine gireceğimiz bir gün olabilir. Kendimizi alışverişe ve tatlı gıdalara verebiliriz. Öğleden sonra ise mantığımızı kullanarak bitirmemiz gereken işlere yoğunlaşabiliriz, rahatlamamızı sağlayacak hobilerle ilgilenebiliriz.

Sevgili Koç; maddi konuların gündemde olması, seni borç ve alacak konularıyla uğraşmak zorunda bırakabilir. Bu günlerde harcama ve masrafları gereğinden fazla abartmamak gerekebilir. İş ve kariyer alanında olumlu gelişmeler söz konusuyken, duygusal dengeni korumaya da özen göstermelisin.

Sevgili Boğa; önemli konular üzerinde görüşmeler yapabilir, kararlı duruşunla iş birliği içinde olduğun kişilerin üzerinde olumlu etlikler bırakabilirsin. Ay’ın burcunda olmasıyla duygusal yoğunluk yaşaman mümkün. Fakat kişisel görüşlerinde ısrarcı olman, çevrendeki insanlar tarafından abartılı ve hayalci bulunabilir.

Sevgili İkizler; sezgilerini dinlemek, iç sesine kulak vermek isteyebilir, yaratıcı gücünü kariyerinde kullanmak isteyebilirsin. Finansal konularını derinlemesine gözden geçirmek isteyebilir, riskli olabilecek konularda daha önce fark edemediğin durumları daha net görebilirsin. Sağlığına da dikkat etmelisin.

Sevgili Yengeç; fikir birliği içinde olduğun insanlarla yaptığın organizasyonlarda kendini mutlu hissedebilir, birlik ve beraberliğin keyfini çıkarabilirsin. Ortak kaynaklarınla ilgili mücadele etmen gereken bir süreç olsa da çözüm üretmek için fırsat yaratabilirsin. Zihinsel konsantrasyonunu artırmak için, el becerilerine yönelmen ve hobilerinle ilgilenmen yararlı olabilir.

Sevgili Aslan; romantik ilişkilerinde beklenmedik sorunlar yaşaman, gün içerisinde parasal konularda ya da iletişimlerinde de hatalar yapmana ve gergin hissetmene neden olabilir. Kariyer ve iş alanlarında, arkadaş ilişkilerinde olumlu gelişmeler yaşaman ve çevrenden gelecek destekle daha kararlı davranabilmen mümkün.

Sevgili Başak; yurt dışı ile ilgili işlerini, seyahatlerle ilgili planlarını organize edebilir ve karşına çıkabilecek fırsatları hızlıca yakalayabilirsin. Herhangi bir adım atmadan önce durumunu etraflıca analiz etmeye ve detayları görmeye çalışmalısın.  Sevdiklerine karşı hassas ve fedakâr davranman ve işlerine yardımcı olman takdirle karşılanabilir.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde parasal konularda şanslı olabilir, beklemediğin insanlardan yardım görebilirsin. Ailenin desteğiyle kendini güvende hissedebilir, alım satım ve ticari işlere yönelebilirsin. Her türlü olasılığı göz önüne almalı ve işlerine duygusal yaklaşmamalısın.

Sevgili Akrep; sevdiğin kişiye karşı duygularını abartılı şekilde ifade edebilir, alacağın tepkiye şaşırarak duygusal kriz yaşayabilirsin. Maddi alanlarda güvende olmak isteyebilir, yakın arkadaşlarının mantıklı ve sağlam fikirlerine değer verebilirsin. Önümüzdeki günlerde yeni girişimler yapman mümkün.

Sevgili Yay; finansal konularda önemli gelişmeler yaşayabileceğin gibi, iş birliklerine yönelerek gelirlerini artırabilirsin. Bağışıklık sisteminle ilgili sağlık sorunlarıyla karşılaşman ve vücudunu güçlendirici takviyelerde bulunmak durumunda olman mümkün. Evinde ya da çalışma ortamında yarım kalan işlerini toparlamak için uygun bir gündesin.

Sevgili Oğlak; sevdiklerinle ilişkinde tutarlı ve kararlı davranman hem sana güvenilmesini hem de senin kendini güvende hissetmeni sağlayacaktır. Gönüllü olarak destek verdiğin bir proje ya da kurumda düzenleme yapabilir, organize etmen gereken alanları gözden geçirebilirsin. Gelir gider dengen üzerine kafa yorman gereken bir gündesin.

Sevgili Kova; idealist tutum ve yaklaşımların, ilişkilerinde insanları daha iyi tanımanı ve değerlendirmeni gerektirebilir. Bu durum kendini de sorgulama neden olurken, duygusal dönüşüm yaşaman da mümkün. Aile içi yaşanabilecek gerginlik; bazı insanları karşına almana neden olabilir.

Sevgili Balık; durağan enerjiler içinde olabilir, hedeflerin için mantıklı eylemlerde bulunmak adına durum analizi yapabilirsin. Gelecekle ilgili beklentilerinin sorumluluğunu almak için kendini motive edebilirsin. Olaylara daha geniş pencereden bakman, ifadelerine yansırken, yakınlarından da destekler alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.