11 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinde beklentilerimiz oldukça yüksek olabilir. Bir yandan da bu beklentilerimize karşılık bulacak fırsatlarla da karşılaşabiliriz. Şartları lehimize çevirme şansımız var gibi. Ancak Ay Kova burcunda ilerlerken Jüpiter’den sonra enerjisini aktaracağı herhangi bir başka gezegen olmadığından saat 08: 24’tten itibaren boşlukta olacak.  Yani atacağımız adımlar sonuçsuz veya ucu açık kalabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün hararetli fikir tartışmalarına girebilir, görüşlerini cesaretle ve özgürce ifade edebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerin desteğiyle, geleceğine odaklanabilir, hedeflerini ve atacağın adımları paylaşabilirsin. Sıra dışı bir bakış açısıyla, daha bireysel ve özgür kararlar almak isteyebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sosyal ortamında, yeniliklere açık olman hem fark edilmene hem de fırsatlara yol açabilir. Finansal konularda risk almak isteyebilir, olaylara daha iyimser bir bakış açısıyla bakabilirsin. İş hayatında yaşanan gelişmeler farkındalığının artmasını sağlayabilir, önemli görüşme ve toplantılara katılabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kendini ifade edebileceğin, yolculuklara çıkabileceğin bir gündesin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin cesaretlendirmesiyle ani programlar yapabilir, aşk hayatında ya da çocuklarla ilişkilerinde de seni mutlu edecek gelişmeler yaşayarak, keyifli saatler geçirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün bazı kararları tek başına almak zorunda kalman seni duygusal açıdan krize soksa da, sorunları ailenle paylaşman keyfini yerine getirecek ve her zamankinden daha fazla iletişim kurabileceksin. Karşına çıkan fırsatları kullanmak için gereken açık görüşlülüğe sahip olabileceksin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün boyunca telefon elinden düşmeyebilir, sürekli bir iletişim ve organizasyon halinde olabilirsin. Sevdiklerin sana sürprizler yapabilir, karşındakilerle tam bir uyum içinde hareket edebilirsin. Sana sunulan öneri ve teklifleri geri çevirmezsen, ilişkilerden fırsatlar yakalayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün ev işleri ve ziyaretler seni meşgul edebilir ya da iş tempon artabilir. Yoğun bir misafir trafiği içinde koşturman ve hizmet etmen gerekebilir fakat akrabalarla ya da tanıdıklarınla bir arada olmaktan keyif alabilir, düşüncelerini ve duygularını sevdiklerinle paylaşabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; gün boyunca sana keyif veren uğraşlar içinde olabilir, ilişkilerini canlandırabilir, sevdiklerinle paylaşımlarda bulunabilirsin. Aldığın haberlerle heyecanlanabilir, bir anda harekete geçebilir, kendini iyi hissetmeni sağlayacak ortamlarda bulunabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; ailenle bir arada olmak, ev ziyaretlerine gitmek seni mutlu edebilir. İşler seni bunaltsa bile bir anda gelişecek olaylara cesaretle uyum sağlayabilir ve duygularını rahatlıkla ifade edebilirsin. Biraz harcama yaparak ev dekorasyonuna yönelik alışveriş yapabilir, biraz daha özgür takılabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; yakın çevrenle keyifli sohbetler içinde olabilir, sosyal medya üzerinden arkadaşlarınla organizasyonlar yapabilirsin. Görüşlerini paylaşmak, dostlarla bir arada olmak ve kısa yolculuklara çıkmak seni mutlu edebilir. Kendini enerjik hissedeceğinden hareket halinde olmak isteyebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün kalabalıklar içinde olabilir, yeteneklerinle göz doldurabilir, özgün fikirlerinle fark edilebilirsin. Düşüncelerini ve duygularını paylaşmaktan keyif alacağın, ilişkilerinde hoş gelişmeler yaşayabileceğin bir zamandasın. Gelişmeler kontrolünde olmasa da lehine olabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendini daha rahat ifade ederek, olayları kontrol edebileceğin bir gün geçirebilirsin. Düşüncelerini paylaşabilir, keyif aldığın konularla ilgilenebilirsin. Yurtdışıyla ilgili işlerinde ya da yabancılarla ilişkilerinde orijinal fikirler üretebilir, kültürel çalışmalar yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; iç sesini dinleyerek her zamankinden farklı düşünceler geliştirebilirsin fakat duygularını anlatmak ya da göstermekten yana değilsin. Yine de sevdiklerinle derin paylaşımlarda bulunmak sana iyi gelebilir ve farkındalığını artırabilir. Sosyal hayatın hareketliliği içinde yalnız kalmaya fırsatın olmayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.