11 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Ay Neptün kavuşumunun getirdiği hassasiyetler eşliğinde güne merhaba diyeceğiz. Balık burcunda yol alan bu iki gezegenin enerjisi bir yanıyla hayallerimizin önem kazanıp ilk sıraya çıkmasına neden olurken bir yandan da amaca giderken bizi tevekkel, fedakarlıklarda bulunmaya açık hale getirecektir. Belki koşulların pek net olmayışı ve belirsizlikler nedeniyle de karar almak ve plan yapmakla ilgili sorunlar yaşayabiliriz. En iyisi günün ilk yarısında akışta kalmak ve gelene göre adım atmak sanki.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gizli düşmanların harekete geçmesiyle elin kolun bağlı kalabilir, iyimserliğini aleyhine kullananlar olabilir. Aldığın haberler ve dedikodular kafa karışıklığına ve yanlış kararlar almana neden olabilir. Yeni girişimlerde bulunmadan önce olayların netleşmesini ve kontrolün sana geçmesini beklemelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün isteklerini gerçekleştirebilmen için karşına birçok fırsat çıkabilir. Ancak iyimserliğin ve kafanın karışması sonradan kararlarından vazgeçmene neden olabilir. Finansal beklentilerinin yüksek olması ve olaylara duygusal yaklaşmandan dolayı ekonomik konularda istediğin gibi ilerleme gösteremeyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gün boyunca yaşamına hareket ve karmaşa hâkim olabilir. Kariyerini ilgilendiren konularda yeni girişimlerde bulunmak isteyebilir, olaylara fazla iyi niyetle yaklaşabilirsin. Ancak yakın ilişkide olduğun kişilerle aranda fikir uyuşmazlıkları olduğundan ikileme düşebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sürekli karar değiştirip her fırsata atlamak isteyeceğin bir gündesin. Yeni bir proje veya görev seni heyecanlandırıp harekete geçmene neden olabilir ancak tam bilgi sahibi olmadan duygularınla karar alman sonradan hayal kırıklığına yol açabilir. Biraz daha sakin olmalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; prim, komisyon, kredi gibi gelirler elde etmen için karşına fırsatlar çıkabilir. Bir anda karar alarak borçlanabilir fakat kısa sürede bu kararından pişman olabilirsin. Sevdiklerine ya da keyiflerine yaptığın harcamalar bütçeni aşmana neden olabilir ya da gözü kapalı risk alabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün yakın ilişkide olduğun kişiler senin adına karar alarak uygulamaya koyabilir hatta senin adına risk alabilirler. Fakat şartların belirsizliği sık sık aksamalara ve ertelemelere neden olabilir. Onların heves ve heyecanını paylaşmadığın için kendini suçlamaktan vazgeçip olayların netleşmesini beklemelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; aldığın haberlere hemen inanmamalı, aşırılıktan uzak durmalısın. Çok çalışıp yorulmana rağmen çok az verim elde edebilir, çabalarının karşılığını alamamaktan şikâyet edebilirsin. Kendine fazla yüklenmen ve yeme içmeyi abartman da sağlığını olumsuz etkileyebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün boyundan büyük işlere kalkabilir, sonunu düşünmeden harekete geçebilirsin. Fakat yaşadığın ani iniş çıkışlar duygusal olarak yıpranmana neden olabilir. Sevdiklerinle aranda yüksek beklentilerden kaynaklanan sorunlar olsa da iletişim kurarak çözebilirsin. Harcama ya da yatırım yaparken aldığın riskler kayıplara neden olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; her işe birden koşturmaya çalışabilir, üstüne vazife olmayan konular için de çaba sarf edebilirsin. Hem ailen hem de sevdiklerin için özveriyle davranmana rağmen abartıya kaçman ve fazla beklentiye girmen mümkün. Belirsizliklerden dolayı girişimlerinde engellerle karşılaşabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yapacağın sözleşmelerin, görüşme ve toplantıların geleceğini görmekte zorlanabilir, fırsatlar karşısında kararsız kalabilir ya da beklentilerini fazla abartabilirsin. Kişisel gelişimle ilgili eğitimlerde, kısa yolculuklarda kısa süreli ertelemeler yaşayabilir, iletişimde yanlış anlaşılmalardan dolayı gerilebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendine koyduğun hedeflerin belirsiz olması ya da senin çok deneyimsiz olman yarı yoldan dönmene neden olabilir. Ekonomik konularla ilgili yoğun bir trafik yaşanabilir, hesapta olmayan ödemeler, anlık kararlarla yapılan harcamalar hedeflerinden şaşmana neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün özgüvenle harekete geçsen de henüz netleşmeden adım attığın için birçok sorunla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Hem yaşamını ilgilendiren konularda hem de ilişkilerde yoğunluk yaşayabilirsin. Her yere yetişmeye çalışmandan dolayı bazı planlarını ertelemen gerekebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.