11 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Gerilimin yüksek olduğu bir gündeyiz. İlişkilerimiz zedelenebilir, işbirliklerimiz bozulabilir. Sosyal ve finansal anlamla krizlerle karşı karşıya gelebiliriz. Duygularımızı net bir şekilde ifade etmek isterken sesimiz yüksek oktavdan çıkabilir. Oldukça sert manevralı saatler bizleri bekliyor. Adımlarımızı dikkatli atmakta fayda var.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde risk alarak hedeflerine varmak isterken, finansal konular, borç, alacak, vergi gibi ödemelerle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Derin hislerle yaklaştığın ilişkilerde yaşanan krizlere çözüm bulabilirsin. Ayrıca komisyon, faiz gibi gelirlerinde artış olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün iş birlikleri ve sosyal hayatınla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir, koşulları karşı taraf belirlese bile kendi lehine sonuçlar alabilirsin. Fakat kıskançlıklarla baş etmekte zorlanabileceğin bir gündesin. Evlilik, ortaklık gibi alanlarda fırsatlar yakalayabilir, bozulan bir ilişkiyi yeniden gözden geçirebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde muhalefet ve kıskançlıklarla uğraşsan bile çalışma hayatında veya günlük uğraşlarında sorunsuz ilerleyebilir, iş ve sosyal yaşamında hayal gücünü de kullanarak başarılı olabilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle ilişkilerinde gerilim yaşansa da mücadeleden vazgeçmeyeceksin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün; çocuklara, sevdiğin kişi ile olan ilişkine,  yaratıcılık gerektiren hobilere odaklanabilirsin. Duygusal olarak çok yoğun ve tutkulu olman aşırı kıskançlık sergilemene de neden olabilir, dikkatli olmalısın. Keyif için yapılacak aşırı harcamalar bütçeni sıkıntıya sokabilir, ödemelerde zorlanabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; ev, aile ve kariyer hayatın üzerinde etkili olacak iş birliklerine girebilir, fakat girişimlerini gizli tutmayı tercih edebilirsin. Birkaç gün boyunca gayrimenkul alım satımıyla uğraşabileceğin gibi tadilat işlerine de girişebilirsin ancak yapılan iş içine sinmediğinden sıkıntılar yaşayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün sıkı bir performans sağlayarak üstünde çalıştığın eğitim, seminer ve anlaşmalarla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, sana fırsatlar getirecek yolculuklara çıkabilir, yazılı ve sözel projelere girişebilirsin. Kardeş ve yakın çevrenle daha fazla iletişim içinde olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; finansal alanda fırsatlarla karşılaşabilir, gelir kaynaklarını tekrar gözden geçirerek bütçeni yeniden düzene sokabilirsin. Anlaşma ve iş birlikleri aracılığıyla geleceğini güvence altına almak isteyebilir, yeteneklerini kullanarak yatırımlara yönelebilirsin. Ancak gelecek paralara güvenerek hemen risk almaktan kaçınmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün kendini rahat ifade edebilir ve olayları kontrol altına alabilirsin. Kaçırdığın fırsatların üstüne gidebilecek, küslükleri ortadan kaldırmak için harekete geçebileceksin. İlişkilerde ikna edici ve kararlı olabilir, istek ve beklentilerini gerçekleştirmek için mücadele edebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün ruhunun derinliklerine inebilir, bilinçaltındaki olaylarla ve korkularınla yüzleşebilirsin. Sevdiklerin ve ailen için fedakârlıklar yapmanı gerektiren durumlarla karşılaşabilirsin. Bazı ilişkilerin açığa çıkması veya aldığın haberler bir süre için öfkelenmene ya da kıskançlıklara yol açabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; geleceğe dair hedeflerine doğru tutkuyla ilerleyebilir, yer aldığın gruplar içinde liderlik görevini üstlenebilirsin. Arkadaşlık ilişkilerinde kıskançlıklar yaşanabileceği gibi bitmiş romantik beraberliklerde yeni gelişmeler yaşanabilir. Kariyerinden elde ettiğin geliri artırabilecek fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; çok mücadeleci ve kararlı olabileceğin bir gündesin. Kariyer konularında ve sosyal hayatında olumlu gelişmeler yaşanabilir, eski bir iş başvurusu tekrar gündeme gelebilir. Şimdiye kadar gizlediğin bir ilişki ya da iş birliğinin herkes tarafından duyulması sıkıntı yaratsa bile krizi doğru yönetebileceksin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün; yurtdışı, yabancı kültürlerle ilişkiler, uzun yolculuklar ve akademik eğitimle ilgili konularda fırsatlarla karşılaşabilirsin. Görüş ve inançlarını ifade edebilir, ufkunu açacak kişilerle bir araya gelebilirsin. Hayatına ve umutlarına yön verecek gruplar içine girebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.