11 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün zihinsel bir karmaşa yaşayabiliriz. İki ileri bir geri gidip aldığımız kararlardan hemen vazgeçebilir ya da bir türlü sonuca ulaşamayabiliriz. Yalan yanlış veya eksik bilgilerle harekete geçmemeliyiz. Üstelik ilişkilerin keyif tarafından çok sorumluluk tarafının ağır basması, güzel şeylere paramızın yetmemesi, kalabalıklardan sıkılmamız gibi küçük arazlardan dolayı mutlu olmakta zorlanabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün karar almakta ya da aldığın kararları uygulamakta zorlanabilir, kendini ifade edemediğini düşünebilirsin. Eğitim, yolculuklar veya kişisel gelişim konularında dolunay öncesi önemli gelişmeler yaşanabilir. Hava ya da yol koşulları planlarını gerçekleştirememene neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; dolunay öncesi ekonomik konularla ilgili ikilemler yaşayabilir, eksik bilgiyle yola çıktığından yarı yolda kalabilirsin. Yanılsamalar ya da hayal kırıklıkları yaşamamak için sabırsızlık göstermemeli, finansal sorumluluklardan dolayı engellerle karşılaşabileceğini bilerek, iyi hesap yapmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; yarın burcunda gerçekleşecek dolunay öncesi önemli kararlar alman gerekebilir ancak henüz netleşemediğin için ve koşulların belirsizliğinden dolayı aldığın kararlarından vazgeçebilirsin. Özellikle iş ve sosyal hayatına dair girişimlerinin sonuca ulaşabilmesi için biraz daha zamana ihtiyacın olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün attığın hiçbir adımın sonuca ulaşmaması ve sürekli yaşanan fikir değişiklikleri içine kapanmana neden olabilir. Duygularını açığa çıkarmakta zorlanabilir, bilinçaltının derinliklerinde huzursuzluklarla baş etmek zorunda kalabilirsin. Meditasyon, yoga gibi rahatlatıcı aktiviteler yapabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; arkadaşlarınla iletişim kurmakta zorlanabilir, gruplar içinde fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Finansal konulardaki belirsiz koşullar, geleceğe dair hedeflerinde ikilemde kalmana neden olabilir. Sevdiklerine ulaşamadığını, aranıza mesafe girdiğini düşünerek, yaşamdan keyif alamayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; iş ve sosyal hayatında bilginle ön plandasın fakat girişimlerinden sonuç alman mümkün olmayabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerin belirsiz tavırları senin de karar verememene yol açabilir. Dolunay öncesi planlarını netleştirmen ve durum değerlendirmesi yapman gerekebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; çalışma ortamında yaşanan belirsizlik ve karmaşa seni de yanıltarak hatalı davranmana ya da sakarlıklara yol açabilir, her gün yaptığın işler bu sefer ağır aksak ilerlemeye başlayabilir. Bugün hem kendini ifade etmen hem de planlarını gerçekleştirmen oldukça zor olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; finansal konularda atacağın adımların hiçbir ilerleme kaydedememesi vazgeçişlere yol açabilir. Risk almak ve yatırım yapmakla ilgili kararlar almadan önce şartların netleşmesini beklemeli, belirsizliklerin hayal kırıklığına yol açabileceğini hesaba katmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün hem koşulları kontrol edememen hem de karşındakilerin değişken tavırları elini kolunu bağlayabilir. Kafanı karıştıracak pek çok gelişme olması karar almanı ve girişimlerde bulunmanı engelleyebilir. Hayal kırıklığına uğramamak için beklentilerini düşürmeli, imza atmak için biraz daha beklemelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; çalışma ortamında kendini ifade etmekte zorlanabilir, iş arkadaşların tarafından yanlış anlaşılabilir, bilgi akışındaki belirsizlik kafanın karışmasına yol açabilir.  Sağlığına önem vermeli gerek zihinsel gerek bedensel olarak zorlanmamalısın. Gündelik planlarını uygulamakta güçlük çekebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; aşk hayatında yaşanan hareketlilik ikilemlere neden olarak kafanın karışmasına neden olabilir. Kazançlarını çarçur edebilir, gereksiz harcamalarla bir yere varamadığını görebilirsin. Hedeflerine varmak, planlarını gerçekleştirmek için keyif aldığın konulardan vazgeçmen gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; ev, aile ve yatırımlarla ilgili gelişmeler seni iyice kararsız kılabilir. Hayalini kurduğun şeyleri gerçeğe dönüştürmek için attığın adımların sonuçlanmaması. vazgeçmene ya da planlarını ertelemene yol açabilir. Yarın gerçekleşecek dolunay öncesi daha gerçekçi bir bakış açısı geliştirmelisin.

 

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.