11 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

Bugün, öğlene saatlerine kadar ilişkilerde gerginlikler oluşabilir, gizli kapaklı işlerden dolayı çatışmalar yaşayabiliriz. Tutkuyla bağlı olduğumuz kişi ve değerlerle inatlaşabilir, aykırı çıkış yolları bulmaya çalışabiliriz. Fakat öğleden sonra daha iyimser ve neşeli olabilir, sosyal medyada paylaşımlarda bulunabilir, görüş ve düşüncelerimizi özgürce ifade edebiliriz. Toplumsal olaylara duyarlılığımız artabilir, yurt dışı, yüksek eğitim gibi konularda harekete geçebiliriz. Önemli iş ve görüşmeleri akşam üzerine bırakmakta fayda var. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün sevdiklerini mutlu etmek ve keyifli ortamlarda bulunmak isteyebilirsin. Fakat hem isteklerini hem de geleceğe dair planlarını gerçekleştirmek için atacağın adımlarda finansal yetersizlikler can sıkıcı olabilir. Ancak akşam saatlerinde fikir alarak ya da iletişim kurarak engelleri aşabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; sosyal ortamını canlandırmak istemen ya da kariyerinle ilgili girişimler, yakın çevren ya da sevdiğin kişi yüzünden sekteye uğrayabilir. Yaşamını etkileyecek başlangıçlar yapmak için mücadeleyi göze almalı, biraz da kıskançlıkla baş etmeyi öğrenmelisin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; attığın her adımda karşına çıkan muhalif fikirler seni yorabilir, mücadele etmekten vazgeçebilirsin. Çalışma arkadaşlarınla ya da akrabalarınla uzlaşmaya varmak yerine kendi fikirlerinde ısrar etmen kırgınlıklara yol açabilir. Günün ilerleyen saatlerinde çevrenden destek alabilir ve sorunları çözebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sevdiklerinin seni yeteri kadar ilgi göstermediğini düşünmen, kıskançlık hissetmene ve duygusal krizlere neden olabilir. Bu arada aldığın finansal riskler de girişimlerinde engellerle karşılaşmana yol açabilir. Kendini daha doğru ifade edebilmek için objektif bir bakış açısına ihtiyacın olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hep başkaları için yaşadığını düşünebilir, kimsenin seni desteklemediğinden dert yanabilirsin. Bugün eşin veya ortağınla sıkıntılı anlar yaşayabilir, aile içi gerginlikler yüzünden huzursuzluk hissedebilirsin. Ancak akşam saatlerinde neşeni yerine getirecek gelişmeler yaşayabilir, duygularını çevrenle paylaşabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün yoğun bir tempona ek olarak bir de angaryalarla uğraşmak zorunda kalabilirsin. İstediğin bilgilere ulaşamaman, evrakların eksik olması ya da yeterli iletişim kuramaman projelerin aksamasına yol açabilir. Fakat karşılıklı inatlaşmaya girmezsen ekip çalışmalarından sonuç alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; hayattan daha fazla keyif almak için yeni deneyimlerde bulunmak, ufkunu açmak isteyebilirsin fakat ekonomik zorunluluklar mücadele etmeni gerektirebilir. Duygusal ve kişisel sınırlarının aşıldığını hissetmen sevdiklerinle çatışmalara yol açabilir. Akşam saatlerinde arkadaşlarınla bir araya gelmek neşeni yerine getirebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün beklentilerin ve ilişkilerin arasında kalabilirsin. Fazla tutkulu ve sahiplenici tavrın ailenin ya da sevdiklerinin isyan etmesine yol açabilir. Kendi istek ve hedeflerinin peşinden giderken başkalarının hak ve özgürlüklerine saygı duymalı, fazla iç içe ilişkilerden kaçınmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün kardeş, kuzen ve komşularla ilişkilerinde sorunlar yaşanabilir. Dedikodular ve yanlış hatta gizli bilgiler çatışmalara yol açabilir. Kontrolünde olmayan haber akışları üstünde çalıştığın girişimlerin engellenmesine neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde kendi doğru ifade edebilecek ve çevrendekilerle uzlaşmaya varabileceksin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; gelirlerini artırmak için verdiğin mücadele şu an için zorlu olabilir fakat uzun vadede gelişmeler lehine olacaktır. İş görüşmeleri veya anlaşmalarda kendi beklentilerinin karşılanmasını hesap etmen çatışmalar yaşamana yol açabilir. Uzlaşma yoluna gidersen başarıyı yakalayabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcunda hareket etmeye başlayan olan Ay, kendini ifade etme fırsatını verebilir. İş ve sosyal hayatın sana yüklediği görevleri görmezden gelerek bireysel kararlar almak isteyebilirsin ancak kimseye danışmadan adım atman ilişkilerinde sorunlara yol açacağı gibi ekonomik kayıplara da neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün görüşlerini kendine saklaman senin için daha hayırlı olabilir. Özellikle sosyal medyada düşüncelerini açıklaman düşmanlıkla karşılaşmana yol açabilir. Kontrolünde olmayan gelişmeler başladığın işleri durdurmana ya da ertelemene neden olsa da moralini bozmamalısın. Birkaç gün sonra tekrar aynı fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.