11 Aralık 2017 Burç Yorumları

Sabahın erken saatlerinde ufak tefek aksilikler yaşasak da genel olarak sakin ve keyifli bir gün bizi bekliyor. İşlerimizin rahatlıkla ilerlediğini, çevremizdeki insanlarla uyumlu ilişkiler kurabildiğimizi göreceğiz. Arkadaşlarımızla sosyal ortamlarda bulunmaktan keyif alabiliriz. Alışverişe çıkabiliriz ama harcamalarımızda dikkatli olmakta yarar var. Kişisel bakımımıza ve dış görüşünümüze ekstra zaman ayırabiliriz. 

Sevgili Koç; sabah saatlerinde kendine henüz bir plan yapmamış olabilirsin ancak hemen sonrasında karşıt burcunda ilerlemeye başlayan Ay, gerek yakın gerekse de sosyal ilişkilerinde ön plana çıkacağına işaret etmekte. Gelişmeler her ne kadar kontrolün dışında dahi olsa süreç uyum içinde akışta kalmayı başarabileceksin.

Sevgili Boğa; bugün daha uyumlu ve iş birlikçi olabilir, beraber çalıştığın kişilerle iletişimini güçlendirebilirsin. Günlük programın içinde sanatsal işlere yer verebilir, çalışma hayatındaki ekip işleri ve anlaşmalar ön plana çıkabilir. Uğraşların yorucu olsa dahi sana keyif verebilir.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinden itibaren değişen enerjilerle eve, aileye ve işe dair zorlu konuları geride bırakabilirsin. Artık keyiflerine, çocuklarına ve sevdiğin kişiye yönelme zamanının geldiğini düşünebilirsin. Yaşamda seni mutlu eden konularla uğraşabilir, uzun süredir bıraktığın hobilerinle tekrar ilgilenebilirsin.

Sevgili Yengeç; son günlerin yorucu ve yıpratıcı temposunu geride bırakıp evinde zaman geçirmek isteyebilir, kendi içine dönebilirsin. Uyumlu ve dengeleyici olmak için aile ve sosyal hayatında iş birliklerine açık hale gelebilirsin. Hem özel hem de sosyal ortamında yaşamında yeniden düzenleme yapma ihtiyacı hissedebilirsin.

Sevgili Aslan; önümüzdeki birkaç gün bilgi paylaşımları ve yolculuk planları gündemini meşgul edebilir. Zorlu geçen bir hafta sonunun ardından çevrendekilerle diyalog halinde olmak ve yakınlarından fikir almak sana iyi gelebilir. Sosyal medyada kendini ifade etmekten keyif alabilirsin.

Sevgili Başak; yorucu geçen bir hafta sonunun ardından bugün hem sağlığına hem de finansal konulara yöneleceğin bir süreçtesin. Kazançlarının değerlendirmesini yapabilir, ortaklı işlere adım atabilirsin. Ekip çalışmaları ve iş birliği içinde olman yeteneklerini de daha verimli kullanmanı sağlayacaktır.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinden itibaren burcunda ilerlemekte olan Ay, kendini ortaya koymaktan çekinmeyeceğin ve daha rahat ifade edeceğin bir gün geçirmeni sağlayabilir. İlişkilerini yeniden gözden geçirip, daha uyumlu olmanın yollarını arayabilir, fiziksel görünümünde ufak tefek oynamalar yapabilirsin.

Sevgili Akrep; biraz dinlenmenin ve kendinle ilgilenmenin zamanı geldi. Olayları kontrol etmeyi bırakıp akışta kalabilir, çevrendekilerle uyum içinde olmaya çalışabilirsin. Planlarını uygulayacak zemini bulamadığından kendini geri çekebilir ve daha derinden ilerlemeyi tercih edebilirsin.

Sevgili Yay; bugün bir ekip çalışması içinde yer alabilir, gruplar içinde aktif olabilirsin. Arkadaşlarınla iyi ilişkiler kurmak, onlarla iş birliği yapmak için harekete geçebilirsin. Gününü daha keyif alacağın sosyal ortamlarda geçirebilir, romantik ilişkilerde de olumlu gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; göz önün de olup diplomasi yeteneğini kullanacağın bir gündesin. İş ve sosyal yaşamında hareketli saatler geçirebilir, bir anlaşma veya ilişkiyi gözler önüne çıkarabilirsin. Ayrıca ailenle ya da annenle ilgili bir konu da seni bu sıralar meşgul edebilir, herkesi idare etmen gerekebilir.

Sevgili Kova; yurt dışı, eğitim, medya veya hukukla ilgili işlerine odaklanabilir, konunun üstesinden gelebilmek için iş birlikçi bir tavır takınman gerekebilir. Sunumlar, görüşmeler ve fikir alışverişleri bugünlerde sürekli iletişim halinde olmana yol açabilir. Olaylara karşı objektif bir bakış açısı geliştirmeye yatkın olduğun bir gündesin.

Sevgili Balık; haftaya vergi, sigorta, kredi gibi işlerle uğraşarak başlaman gerekebilir. Ortağının ya da eşinin finansal kaynaklarının düzenlenebilmesi için senin de alacak ve borçlarla ilgili çalışma yapman gerekebilir. Duygusal paylaşımlarda dengeleri sağlamak sana düşebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.