11 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Bayramın ilk gününde Ay Oğlak burcuna geçiyor ve hem toplumsal hem de ailevi sorumluluklarımızı bize hatırlatıyor. Artık o neşeli ve iyimser ruh hali yerini geleneksel değerlere ve toplumsal kurallara uymaya önem veren, ağır başlı ve ciddi bir duruma bırakıyor. Gün boyunca görevlerimizi yerine getirip, yorulduktan sonra akşama doğru hoş ve beklenmedik gelişmeler yaşayabilir, keyifli ortamlarda yer alabiliriz. Ayrıca bugün Jüpiter uzun bir aradan sonra düz hareketine başlıyor, Merkür’de Aslan burcuna geçiyor. Uzun süredir beklediğiniz haberler gelebilir, gelişmeler artık hız kazanabilir. Tıkanan girişimlerin önündeki engeller ortadan kalkarak adım atmanız kolaylaşabilir. Hatta şansınız ve kısmetiniz artabilir, beklenen gelişmeler bir biri ardına yaşanabilir. Mutlu ve keyifli bayramlar dileğiyle…

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; hafta sonu ve bayram tatili olmasına rağmen kariyer alanında kafanı kurcalayan meselelerle boğuşuyor olabilirsin. Aklına takılan birtakım konulara zamanında tepki vermediğin için pişmanlık duyabilir, bu yüzden konuyu açıklığa kavuşturmak isteyebilirsin. Bu konuyu erteleyip, tatilin tadını çıkarmalı, hobilerinle ve sevdiklerinle ilgilenmeye çalışmalısın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; düşük olan enerjin bugün yükselebilir. Eğitim amaçlı düşüncelerle kafanı doldurabilir, ilginç olduğunu düşündüğün, astroloji, felsefe ve mitoloji gibi konulara ilgi duymaya başlayabilirsin. Gün içinde seyahat planı yapabilir ya da daha sonra gidebileceğin bir seyahat için araştırma yapmaya başlayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün finansal konularınla meşgul olabilirsin. Alacaklarını tahsil edebilir, ödemelerini düzene sokabilir ve harcamaların konusunda kendini revize edebilirsin.  Önümüzdeki dönem imza gerektiren durumlar, ortaklık, evlilik, ilişkiler konusunda ertelenmiş ya da kaçırmış olabileceğin fırsatları yakalaman ve yeni gelişmelerle karşılaşman mümkün.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; halletmen gereken işleri bitirdikten sonra sevdiklerinle bir araya geleceğin bir gün. Bugün ortağın ya da eşin odak noktan olabilir. Partnerinle tatlı sert bir çekişme yaşayabilirsin, küçük tartışmaları abartmamalısın. Finansal konularla ilgili hareketlilik artarken, projelerin de hız kazanmaya başlıyor.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün kendini anlamakta biraz zorlanabilir, hislerini adlandırmakta sıkıntı yaşayabilirsin. Sürpriz gelişmeler ya da beklediğin haberler art arda gelebilir. Bir süre burcunda konumlanacak Merkür, girişimlerinin önünü açacaktır. Sağlığınla ilgili konuları ertelememeli, kontrollerini aksatmamalı ve şüphelendiğin her durum için tedbir almalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün biraz zorlu koşullar seni bekliyor. Biraz çekişmeli olsa da aşk hayatında hareketlenme olabilir. Şansının bir anda dönmesiyle endişelerinden sıyrılabilirsin. İletişim kazaları bir süre daha hayatında seni zorlamaya devam etse de aile içinde yaşamış olabileceğin anlaşmazlığı ve ilerlemediğini düşündüğün konuları çözüme kavuşturabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; geçtiğimiz birkaç günün hareketli ve şanslı enerjisi bitmemiş olabilir, ancak sen biraz sakinliği seçebilirsin. Kimsenin sana ilişmesini istemeyebilir, evinde rahat bir gün planlayabilirsin. Ayrıca ailenle, dostlarınla vakit geçirip anılardan, geçmişin naif ve keyifli yönlerinden konuşarak rahatlaman da mümkün. Sürpriz seyahatler ve yeni dostluklar deneyimleyebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün yüksek enerjin nedeniyle yerinde duramayabilir, kimi zaman da duygusal gelgitler yaşayabilirsin. Dostlarınla gezerek keyifli vakit geçirebilir, seyahatinin süresini uzatmak isteyebilirsin. Önümüzdeki süreçte iş ve kariyerini ilgilendiren konular meşguliyetini artırabilir. Farklı sorumluluklar ve yeni tekliflerle karşılaşman mümkün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün ekonomik değerlerinle ilgili konulara ağırlık verebilirsin. Harcamalarını kontrol altında tutmak isteyebilir ve bütçeni tekrar gözden geçirebilirsin. İnternet üzerinden yapacağın harcamalarına dikkat etmelisin. Şans kapını çoktan çaldı ve senin davet etmeni bekliyor olabilir. Kendine güvenmeli ve geliştirmek için atağa kalkmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün enerjin son derece yüksek. Bu nedenle dışa dönük olabilir, sosyal aktivitelere katılabilirsin. Dış görünüşünde yapacağın küçük bir değişiklikle çevrendeki insanları olumlu yönde etkilemen mümkün. Kimi zaman içinde çatışmalar veya gelgitler yaşayabilirsin ama kendini bunun üzerinde durmayacak kadar rahat hissedeceksin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün biraz dinlenmeyi tercih edebilir ve bunun büyük faydasını görebilirsin. Olası problemlerini ciddiyetle ve mantık çerçevesinde ele alabilir, sürekli ertelenen iş ve görüşmelerini hızlandırabilecek haberler duyabilirsin. Planların büyük bir hız ve enerjiyle hayata geçmeye başlıyor, bu arada sende savunmasız ve hazırlıksız olduğunu düşündüğün alanları irdelemelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; gün içinde biraz karışıklık ya da kararsızlık yaşaman mümkün görünüyor. Günü bayram tadında geçirmek niyetinde olabilir, negatif enerjilerden uzak durmaya çalışabilirsin. Sosyal ilişkilerini ön plana çıkarmak sana ve psikolojine iyi gelecek, şansın artacak ve haftayı güzel bir şekilde kapatman yardımcı olacaktır. Bereketi, sürprizi ve dostluğu bol bir gün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.