11 Ağustos 2018 Burç Yorumları!

Bugün Aslan burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma gücümüzü sınayabilir, gizli kalan konuların açığa çıkmasına neden olabilir. Toplum içindeki saygınlığımızı zedeleme ihtimali olsa da kendimize olan güvenimizi tazelememize ve her şeyin altından kalkabilecek gibi hissetmemize de yol açabilir. Tutulmayla birlikte bir düzen değişikliği gündeme gelebilir, ani hamlelerle hızlı kararlar almak zorunda kalabiliriz.

Sevgili Koç; sana dost bir evde oluşan parçalı güneş tutulması; ilişkilerine yenilik katarken sürpriz gelişmeler de yaşamanı da sağlayabilir. Hayatın keyifli yanlarını deneyimleyebilir, çocuk sahibi olmak da isteyebilirsin. Maddi kaynaklarında yeni gelişmeler olabileceği gibi kriz yaratabilecek durumlara karşı temkinli olmalısın.

Sevgili Boğa; ev aile ve yuva alanında yaşayacağın parçalı güneş tutulması; bu alanda sürüncemede kalmış konulara hız verebilir. Aile büyüklerinle ilgili gelişmelerin içinde olabilir, yeni düzen kurmak isteyebilirsin. Özel ya da iş alanında oluşabilecek ani koşullara karşı da esnek olmak gerekebilir.

Sevgili İkizler;  yakınlarınla ilgili beklenmedik olaylara şaşırabilir, bırakmış olduğun bir eğitim programına tekrar başlayabilirsin. Taşınma kararı alabilir ya da yeni bir grubun üyesi olabilirsin. Güneş tutulması benzer etkilere neden olurken, gün içerisinde bazı fikir ve kararların çevrendeki insanların hoşuna gitmeyebilir.

Sevgili Yengeç; para evinde gerçekleşecek olan güneş tutulması, kazançlarının artmasına ve yeteneklerini tekrar kullanmana imkân verirken, yeni bir bakış açısı geliştirerek gelir elde edeceğin işlere yönelebilirsin. Gün içerisinde partnerinin tutarsız davranışlarına canını sıkabilir.

Sevgili Aslan; Burcunda gerçekleşecek olan parçalı güneş tutulması, kadersel etkiler taşırken, kişisel hedeflerine de ışık tutabilir. Eksik gördüğün konu ve alanlarda çalışmalar yapabilir, lider olan ruhuna prestij katmak için yeni fikirlerini eyleme geçirmek isteyebilirsin. Uzun zamandır özveriyle çalıştığın alanlarda ödülünü alma zamanı.

Sevgili Başak; olaylara müdahil olamadığın konularla karşı karşıya kalabilir, nasıl bir yol izlemen gerektiğini bilemeyebilirsin. Güneş tutulmasının etkisiyle; bedenin ve iç dünyanla ilgili farkındalık yaşayabilir, bağımlılıklarını bırakabilir ya da beslenme şeklini değiştirebilirsin. Keyif duyduğun alanlara yönlenmelisin.

Sevgili Terazi; güneş tutulmasının etkisiyle; eski dostlarınla diyaloğun tekrar canlanabileceği gibi, bazı arkadaşlarınla da yollarını ayırabilirsin. Hedef ve ideallerine odaklanabilir, geleceğini planlayabilirsin. Özgür olabileceğin yeni bir ilişkiye de başlayabilirsin. Gün içinde; etrafındaki insanların etkisiyle harcamalarını arttırabilirsin.

Sevgili Akrep; güneş tutulmasının etkisi; iş ve kariyer alanında değişim ve dönüşümlerin kaçınılmaz olabileceğini vurgularken bazı krizlerle ya da ilişkilerinden kaynaklı ani kararlar alabileceğini gösteriyor olabilir. Gün içerisinde; ego’na ya da çevrendeki insanların kışkırtıcı konuşmana yenik düşebilirsin. Kontrollü olmaya çalışmalısın.

Sevgili Yay; uzak veya kısa seyahatlerin yoğun olabileceği, hayata bakışının ve felsefenin değişebileceği, maddi kaynaklarını arttırmak için sorumluluk alacağın, hedeflerinden şaşmayacağın bir dönemde olman, güneş tutulmasının etkilerinden kaynaklanıyor olabilir. Gün içerisinde, ikna edici görüşlerin farklı bulunabilir.

Sevgili Oğlak; güneş tutulmasının etkisiyle, kariyerinden gelen kazançlarında veya ortak kaynaklarında artış söz konusu olabileceği gibi yuvana dair harcamalar veya bir gayrimenkul alımı da mümkün. Bu aralar alacağın kararlarda yalnız olabilir, ailenden ya da sevdiklerinden beklediğin desteği almakta zorlanabilirsin.

Sevgili Kova; güneş tutulmasının etkisiyle; evlilik ya da ortaklık kurmak için hevesli olabilir, bu alanda fırsatlar yakalayabilirsin. Şu anda yaşadığın ilişkilerinle ilgili bazı sorgulamalar içinde de olabilirsin. Gün içinde kişisel isteklerinden ya da çevresel olaylardan etkilenebilir, ani çıkışlar yapabilirsin. Dostlarının söylemlerine kulak vermelisin.

Sevgili Balık; çalışma alanında, günlük işlerinde ya da sağlığınla ilgili konularda değişim yaşayabilir, düzenli olmanın getireceği fırsatları yakalayabilirsin. Yeni bir iş teklifi ile karşılaşabileceğin gibi maddi konularına da çözüm bulabilirsin. Gün içinde, planladığın işlerde ani değişimlerin olması evham yapmana neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.