10 Temmuz Burç Yorumları

Bugün kişisel konuları bir kenara bırakıp toplumu ilgilendiren konulara odaklanabiliriz. Farkındalığımız yüksek olacak ve geleceği düşünerek hareket etmek isteyeceğiz. Grup çalışması gerektiren işler gündemde olabilir. Dünün sert enerjileri biraz yumuşuyor, daha uyumlu olmaya ve de iş birliklerini korumaya çalışacağız. Ancak duygularımızla mantığımız arasında kalmamız mümkün. Bu nedenle kendi düşüncelerimizi kabul ettirmek için ısrarcı olmamızda ve fikir çatışmalarından kaçınmamızda yarar var. Akşam saatlerinde egomuz ön planda olabilir, ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmemiz yerinde olur. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; birkaç gündür devam eden gerilim sabaha karşı had safhaya yükselecek fakat öğle saatlerinden itibaren artık yerini iletişime açık ve daha sağduyulu bir ruh haline bırakacak. Sosyal ortamlar içinde bulunabilir, anlaşmalardan, eğitimlerden ve yakın çevre ilişkilerinden yana şanslı olabilirsin.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde gerilim yüklü olsan bile öğlene doğru kendini daha iyi ifade edecek, iş ve sosyal hayatına yoğunlaşabileceksin. Hedeflerine varmak için ticari anlaşmalardan fayda görebilirsin. Yeteneklerini kullanarak ekonomik konularda başarıyı yakalayabilirsin.

Sevgili İkizler; son günlerde yaşanan krizleri atlatarak hayata daha objektif bir bakış açısıyla bakabilirsin. Uzun yolculuklar, mahkemeler ya da yüksek eğitim ile ilgili girişimlerin öğleden sonra daha hızlı ilerleyebilir, görüş ve düşüncelerini rahatlıkla ifade edebilirsin.

Sevgili Yengeç; karşındakiler seni çok yormuş olabilir ama artık olaylara daha farklı bir gözle bakmalı, alternatifler üretmelisin. Finansal konular gündemde olabilir, gelişmelerin maddi boyutunu düşünmeye başlayabilirsin. Zora girmiş bir ilişkiyi düzeltebilir daha da iyi bir noktaya getirebilirsin.

Sevgili Aslan; zorlu bir hafta sonunun ardından karşıt burcunda hareket etmekte olan Ay, artık anlaşma yolunun açıldığına işaret etmekte. İçinde bulunduğun sosyal gruplardan ve arkadaşlarından alacağın destekle hedeflerine ulaşman daha kolay olacak. Bu sayede iletişimde olduğun insanlarda fikir birliğine varabileceksin.

Sevgili Başak; sabah saatlerinde gerginliğin devam etse bile sonrasında işe güce dalarak kendini rahatlatmanın yollarını bulabileceksin. Bozulan sinirlerin, sağlığını kötü etkilemiş olabilir, beslenmene dikkat etmende fayda var. Kariyerinde başarılı olmanı sağlayacak ilişkiler geliştirebilirsin.

Sevgili Terazi; yaşamınla ilgili aldığın kararları uygulamak üzere harekete geçebilirsin. Bugün kendini daha iyi hissedebilir, hobilerine ve keyif aldığın konulara yönelebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerle fikirlerini konuşman, hayata farklı bir gözle bakmanı sağlayabilir.

Sevgili Akrep; evinde daha fazla zaman geçirmek isteyebilir, aile ilişkilerinde paylaşıma daha çok önem verebilirsin. Ticari iş birliklerinden alacağın destekler hem olaylara farklı bir açıdan bakmanı hem de yaşamını isteklerine göre düzenlemeni sağlayacaktır.

Sevgili Yay; bugün anlaşmalar ve iş birlikleri açısından önemli olabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğiyle kararlar alabilir, fikir alışverişlerinin faydasını görebilirsin. Yazılı ve sözel iletişim trafiğinin yoğunluğu daha özgün ve bireysel adımlar atmanı sağlayabilir.

Sevgili Oğlak; son günlerde aldığın kararların maddesel boyutuyla ilgilenmeye başlayabilirsin. Ekonomik konularda çalışmalar yapabilir, gelirlerinle ilgili girişimlerde bulunabilirsin. Çalışma ortamında yapacağın iş birlikleri ve ekip çalışmaları yeteneklerini fark etmeni sağlayabilir.

Sevgili Kova; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, kendini ifade etmene ve ilişkilere yönelebileceğini göstermekte. Sevdiklerinle yaşadığın sorunları çözebilecek, ilişkilerinde daha paylaşımcı olabileceksin. Bugün hayattan daha fazla keyif alabilir ve hobilerine zaman ayırabilirsin.

Sevgili Balık; bugün kendi içine çekilerek gelişmeleri değerlendirmek biraz da dinlenmek isteyebilirsin. Aile fertleriyle yapacağın fikir alışverişleri ve paylaşımlar, olayları daha fazla kontrol edebilmeni sağlayacak. Ev ve yerleşim yeriyle ilgili planlar yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.