10 Temmuz 2018 Burç Yorumu

İnişli çıkışlı bir gün bizi bekliyor. Bir taraftan kararsızlığımız ağır basacakken, diğer taraftan hevesimizin peşinden gitmek isteyeceğiz. Kafamızın karışmasına izin vermemeli, zamanımızı doğru değerlendirmeliyiz. Akşam saatlerine doğru ise bazı hayal kırıklıkları yaşayabilir, yaptığımız planlar askıya alınabilir.

Sevgili Koç; yakınlarından aldığın destekle, cesaret ve risk almayı gerektiren işlere ve hedeflerine odaklanabilirsin. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, önümüzdeki günlerde verimli projelerde yer alabilir, titiz ve düzenli bir çalışma programı oluşturabilirsin. Yaptığın işlerde mantığını ön planda tutmanda fayda var. Kilo vermek, detoks ve check-up için uygun bir dönemdesin.

Sevgili Boğa; yeteneklerini dile getirmekten çekinmezken, üstlerinle statün için mücadele etmek durumunda kalabilirsin. Venüs’ün burç değiştirmesi, kusursuz ilişkiler peşine düşmene ve beklentilerini yüksek tutmana sebep olabilir. Aşkını derinlerde yaşayabilir fakat dile getirmekte zorlanabilirsin.

Sevgili İkizler; enerjik ve coşkulu davranışların görüşlerine de yansıyabilir. Faklı kültürlerden ilginç insanlara bir araya gelebilir, özgürlük ihtiyacının artığını hissedebilirsin. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, gayrimenkul alım satımı ya da kiralama işleriyle uğraşabilir, ev içinde detaylı temizlik veya dekorasyon değişikliği yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; sezgilerini dinleyerek, ilişkilerini ve planlarını gizli tutmak isteyebilirsin. Kendinle uzun konuşmalar yaptığın bir gün olabilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, yakınlarınla iletişimin artarken, tartışmalarda eleştiri boyutunu aşabilirsin. Detay gerektiren konularda başarılı olurken, fedakârlık yapman gerekebilir.

Sevgili Aslan; inandığın fikirleri ve değerlerini savunmak isteyebilir, yaratıcılığını karşındaki insanlara kanıtlamak için çabalayabilirsin. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, ekonomik konularda yeteneklerini kullanarak uzun vadeli ve akılcı girişimde bulunman mümkün. Sosyal statüne daha çok önem vermeye başlayabilir, giyim ve güzellik konularında daha titiz olabilirsin.

Sevgili Başak; burcunda konuk olan Venüs, yaşam dinamiklerinde mükemmeliyetçiliğe verdiğin önemi artırabilir. Karşındaki kişilerde belli kriterler arayabilir, güzellik uyum ve denge arayışı içinde olabilirsin. Gün içinde, tempon son derece yoğun olabilir, birkaç işle birden uğraşmak zorunda kalabilirsin. Her koşulda tuttuğunu koparabilecek bir gündesin.

Sevgili Terazi; görüş ve fikirlerini açıklamaktan kaçmadığın ve romantik ilişkilerinde tutkulu olabileceğin bir gün olabilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, bilinçaltındaki konulara yönelebilir, gizli ilişkiler ve korkularına yönelik analiz yapmak isteyebilirsin. İlişkilerinde şefkatli ve verici olurken, aşkın derin anlamını da keşfetmek isteyebilirsin.

Sevgili Akrep; Yeni bir anlaşma arifesinde olabilirsin. Kazançlarındaki artış hem seni hem sevdiklerini motive edebilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, bulunacağın ortamları ve ilişki kuracağın kişileri güvenle seçmek isteyebilirsin. Hedef ve ideallerinin sağlamlığını test edebilir ve sorgulayabilirsin. Aşka bakışın da daha mesafeli olabilir.

Sevgili Yay; bugün insanlarla ilişkilerin kuvvetli ve politik olabilir. Nabza göre şerbet verebilme yeteneğin başarılı iş birlikleri kurmana yardımcı olacaktır. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, toplumdaki imajını ve saygınlığını artırmak için hırs yapabilir, kariyerinle ilgili konuları önemseyebilir, planlı ve düzenli olmaya dikkat edebilirsin.

Sevgili Oğlak; iş arkadaşların ya da yakınlarınla savaşmaktan ve mücadele etmekten çekinmeyebilirsin. Ateşli olan mizacın risk almaya yatın olduğu için ufak kazalara da açık olabilirsin. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, eğitim ve seyahatler gündemine gelirken, adalet ve eşitlik kavramına daha fazla önem verebilir, daha yardımsever olabilirsin.

Sevgili Kova; romantik ilişkilerin, hedef ve ideallerin ya da finansal konularla ilgili alanlardaki tutkuların, şartları zorlamana neden olabilir. Daha büyük hayaller kurmaya başlayabilirsin. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, ortak kazançlar ve harcamalarında kontrollü olmak isteyebilir, duygusal riskler alma konusunda tedbirli olabilirsin.

Sevgili Balık; bugün evindeki sorunlarla ilgilenmek durumunda kalsan da yapıcılığın kısa sürede toparlanmanı ve dengeni bulmanı sağlayabilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle, partnerine ya da ortağına karşı eleştirel olabilir ancak yine de aranızdaki dengeyi korumak ve ilişkini geliştirmek de isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.