10 Şubat Burç Yorumları

Dinamik ve enerjik bir gün bizi bekliyor. Sabah saatlerinden itibaren hedeflerimize ulaşmak için daha kararlı ve cesaretli bir şekilde adımlar atabileceğiz. Kendimizi oldukça rahat bir şekilde ifade edebileceğimiz bir gün, bu nedenle görüşmeler ve anlaşmalar konusunda şanslı olacağız. Akşam saatlerinde kadersel diyebileceğimiz gelişmeler olabilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; her ne kadar gece geç saatlerde yaşanacak Ay Tutulmasının duygusal etkileri altında olsan dahi neşen ve keyfin yerinde… Bugün yaptığın hamleler yerini bulabilir ve geçtiğimiz on beş gün önce başlattığın girişimlerinle de ilgili bazı geri bildirimler alabilirsin. Arkadaşlıklarında, grup çalışmalarında etkin rol alabilirsin.Sevgili Boğa; bitiş ve başlangıçlar içindesin. Sosyal konumunu etkileyecek başlattığın bir girişim; yaşantına yeni bir yön verecek bir kararla ilgili son adımları atabilirsin. Gün içinde hızlı hareket etmekten seni alıkoyan durumlara rağmen ilerleme kaydedebilirsin. İlişki ve iş birliklerine dair bilinçaltını kurcalayan konuyla alakalı da bir yargıya varabilirsin.

Sevgili İkizler; yakın çevren, kardeşler veya arkadaşlarınla olan ilişkilerinde kendi fikirlerini onlara dayatabilirsin. Düşüncelerini süslü kelimelerle bezeyerek onları ikna etme şansın da var. Yurt dışı, eğitim, medya ve anlaşmaların da içinde olduğu alanlardaki çalışmaların gruplar içinde ve takım çalışmalarında kabul görebilir.

Sevgili Yengeç; bütçeni, alacak borç hesaplarını ilgilendiren uğraşlar bugünde odak noktan olabilir. Her ne kadar istediğin sonuca hızlıca ulaşamasan da fırsatlara açıksın. Ancak harcamalarında dikkatli olman gerekebilir. Seni aşan veya lükse kaçan giderlerin olabilir. Duygusal alanda bazı inatlaşmalar yaşanabilir.

Sevgili Aslan; halen burcundaki Ay seni çekici kılarken gözlerin de üstünde toplanmasına neden olmakta. Bugün alacağın kararlar veya karşındakilerden alacağın fikir veya bilgiler geleceğini belirlemene olanak sağlayabilir. Yurt dışı, eğitim veya medyayı ilgilendiren işlerinde sana farkındalık yaratan gelişmeler açıksın.

Sevgili Başak; finansal alanda beklenmedik kazançlar elde edebileceğin gibi içinde bulunduğun koşulları değiştiren gelişmeler yaşayabilirsin. Grup çalışmalarından da parasal anlamda faydalanabilirsin.  Sağlık alanında seni yıpratan rahatsızlığını alternatif tıp tedavisiyle veya farklı bir yöntem deneyerek çözebilirsin.

Sevgili Terazi; iş birlikleri ve ilişkilerinde sana yeni ufuk açacak ve farkındalık kazandıracak gelişmeler söz konusu olabilir. Hedef ve amaçların için gruplardan destekler bulabilirsin.Aşk hayatında keyifli zamanlar yaşayabilirsin.Ayrıca çocuklarınla alakalı bir konu da her zamankinden farklı düşünmene yol açabilir.

Sevgili Akrep; iş hayatında veya gündelik yaşantında yenilenmeler içindesin. Olağan dışı ve beklenmeyen bir durum sende farkındalık yaratabilir. Var olan düzenlerini gözden geçirmen ve nihayetinde değişim yapman gerekebilir. Aile ve sosyal yaşantınla dikkatleri çekebilirsin. Seni gururlandıracak gelişmeler gündeme gelebilir.

Sevgili Yay; aşkta, yaratıcı bir konuda ortaya çıkacak ve seni yenileyecek enerjiler içindesin. Ayrıca sana farkındalık kazandıracak bu gelişmeler her zamankinden farklı yol ve yöntemler denemene olanak sağlayabilir. Kendi bildiğinde ısrar etmenin aslında seni istediğin yere götürmediğini anlayabilirsin. Sabit bakış açını artık değiştirmen gerekebilir.

Sevgili Oğlak; bir gayrimenkulle ilgili ortaya çıkan beklenmedik bir durum kazançların üzerinde etkili olabilir. Aile fertlerinden biriyle konuşacakların, farkındalık yaşamanı ve kendi değerinle ilgili bazı bilgilere ulaşmanı sağlayabilir. Duygusal paylaşımlar ve parasal konular yaşantında ufak çaplı krizlere neden olabilir.

Sevgili Kova; değişen bakış açınla kendini yenileme şansın var. Yakın çevren, kardeş ve arkadaşlarınla paylaşacakların bazı şeyleri idrak etmene yol açabilir. Ayrıca planında olmayan bir yolculuğa çıkma veya bir eğitime başlama kararı da alabilirsin. İlişkiler ve iş birliklerinde seni etkileyecek ve rekabete itecek gelişmelere açıksın.

Sevgili Balık; parasal konularda belli bir çizgide ilerlemekte zorlanmaktasın. Ani harcamaların veya beklenmedik para çıkışların olabilir. Bugün arka planda hazırlığını yaptığın ancak henüz duyurmadığın işlerle ilgili de çalışmaların olabilir. Ayrıca gün içinde destek beklediğin kişilerden gerekli yardımları almak için çaba içine girebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.