10 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Haftanın ilk gününe Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından aldığımız kararları sağduyuyla değerlendirme ve uygulama zamanı. Günün erken saatlerinde devreye giren Uranüs açısı canlandırıcı ve yenileyici bir etki katabilir. Atladığımız detayların farkına varabilir, sorunlara farklı bir gözle bakarak, sıra dışı çözümler üretebiliriz. Öğle saatlerinde Güney Ay Düğümü görünümüyle birlikte sorumluluklarımızı hatırlatacak olaylar gündeme gelebilir, kariyer konuları ön plana çıkabilir. Fakat akşam saatlerinde iletişim kurmakta ve birbirimizi anlamakta zorlanabiliriz. Önemli görüşme, anlaşma ve imzaları saat 16:00 sonrasına bırakmamakta fayda var. Bilgi karmaşası, yalan yanlış sözler, aklımıza yatmayan fikirler kafamızın iyice karışmasına neden olabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; kendini ilhama açık tutup, zihnini bulandırmadan ve çevresel faktörlere katılmadan ilerleyebileceğin ve koşulların senin için daha akışkan olabileceği bir haftaya başlıyorsun. Hoşuna gidebilecek bir hediye veya sürpriz bir paranın eline geçmesi olası. Bu ara dikkat çeken ve iletişimci yönün devrede. Ancak özel hayatındaki bağlantılara dikkat.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; haftaya değişik ortamlarda bulunmaktan ve sorumluluk üstlenmekten mutlu olarak başlayabilir, özel ilişkilerine odaklanabilirsin. Tamamlaman gereken faaliyetlerin hepsinde uyumu yakalaman ve ruhsal yönünden faydalanman mümkün.  Akşam üzeri kendini yanlış ifade ederek sevdiğinle aranı açabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; eğitim ya da yakınlarınla ilgili birtakım farkındalıkların ardından aileni, ilgilendiren konu ve olayların hız kazandığı bir haftaya başlayabilirsin. Seni rekabet içeresine sokacak birtakım olaylar gelişirken; geçmişte kapanmamış konular tekrar gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; son günlerde sosyal çevrenle ilgili sıkıntılar yaşıyor olsan da derin ve anlamlı dostluklara önem vererek yakınlarından alacağın verimi arttırabilirsin. Gün içinde yapmak istediklerine hız vermek niyetindesin. Ancak duygularının ve aklının başka şeyler söylemesi kimi zaman seni kararsız ve huzursuz yapabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yaşamına dair konularda karar almanı gerektiren gelişmelerin yanı sıra güçlü farkındalıklar yaşadığın bir haftaya başlayabilirsin.  Enerjini ve zihnini yeniden toparlayıp, yön değiştirmen gereken konuları ele alabilir, sağlığınla ilgili bir konuda radikal bir karar alabilirsin. Kazanç kapının açık olduğu bu günlerde başkalarının hikayelerine nötr olmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bazı düşüncelerini kendine saklayıp, içsel olarak rahatsız hissetmiş olsan da haftaya şanslı ve olumlu enerjilerle başlıyorsun. Şimdiye kadar yapmak istediğin ama cesaret edemediğin seçimler, konuşmalar ya da eylemler için bir anda fırsat bulabilir ve koşulları zorlamak isteyebilsin. Partnerin oldukça memnun olacak.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; haftaya aşk hayatındaki sis perdesinin dağıldığını fark ederek başlayabilirsin.  Bu birkaç gün kendini yalnız hissedebilir, etrafında bulunan insanların seni tanımadığını da düşünebilirsin. Ailen ve şu anki sorumlulukların, maddi konularda kontrollü davranmanı zorlaştırabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; hayatını paylaştığın insanlara karşı şeffaflığını korumalı, içsel dalgalanmalardan kendini korumalısın.  Seni motive eden ve destek veren insanlara güven duyabilir, çifte fırsat yakalayabilirsin.  Şu ara kalbinin sesini dinleyerek ilerleyebilir, geleceğinin kontrolünü de akışa bırakabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; görev ve sorumluluklarına dair birtakım raporlar hazırlaman beklenebilir. Çalışma arkadaşlarınla farklı çalışmalar yapabilirsin.  Koşullara bakmaksızın kendine güvenmeli verdiğin sözlerinin arkasında durmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; başkalarıyla zaman geçirmenin keyfine varmalısın ve evrenin sana sunduğu sürpriz gelişmelere açık olmaya bakmalısın. Diğer taraftan karşına çıkabilecek herhangi bir zorluğu anlayışla ama aynı zamanda güvenle ve beceriyle ele almaya bakmalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugünlerde harcamalarına bir limit belirlemen yararına olabilir. Kabaran ekstrelerin aileni de şaşkına çevirebilir ve şimşekleri üzerine çekebilirsin. Yeni tanışabileceğin birileriyle hemen samimi olup, özeline girmemelisin. Değişim rüzgârları esmekte ve bu rüzgâr senin lehine.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; uzun süreli beraber çalışmak durumunda kalacağın insanları seçerken ince eleyip, sık dokuman gerekebilir.  Karşındakilerinin düşüncelerine kulak vermen, göremediğin detayları görmeni sağlayabilir. Ancak fikirlerini ifade biçiminde değişkenliği, olası kuşku ve kuruntularını da bir kenara bırakman gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir