10 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Güne çok yoğun bir enerji ve neşe ile başlayabiliriz. Gün boyunca sosyal ortamlarda bulunmak, açık havada yürüyüşler yapmak ve bir hedef belirleyerek ilerlemek için çok uygun. Özellikle öğle saatlerinde sürprizlere açık olabilir, bir yandan bizi baskılayan ve yolumuzdan çevirmeye çalışanlarla mücadele ederken bir yandan da çevremizdekilerin desteğiyle bildiğimiz yolda şaşmadan ilerleyebiliriz. Risk almayı, ekstrem çalışmalar yapmayı hatta kendimizi fiziksel olarak zorlamayı isteyeceğimiz bir gündeyiz. İyimser bir ruh halinde de olduğumuzdan gözü kara davranabiliriz. Tatil günü olmasına rağmen tembellik yapmak istemeyecek ya da fırsat bulamayacağız. Akşam saatlerinde öfke katsayımız artabilir, her etkiye anında tepki vererek ortamın gerilmesine yol açabiliriz. Aşırı hız ve iyimserlik ufak tefek kazalara neden olabilir, dikkatli olmalıyız. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kendinle ilgilenmek, alış veriş yapmak ve dış görünüşünü değiştirmek isteyebilirsin. Yüksek bir enerjiyle hakkını savunabilir hatta abartılı tavırlar sergileyebilir, çok hızlı karar alıp harekete geçebilirsin. Yaşamının ve ilişkilerinin kontrolünün sende olmasını istediğin bir gündesin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kulislerden alacağın duyumları yatırımlarında kullanabilir, gizli ilişkiler ve iş birlikleri aracığıyla bulunduğun ortamda fark yaratabilirsin. Duyguların coşkulu olmasına rağmen herkese göstermek istemeyebilir, özellikle sevincini içinde yaşayabilir, cesaret gerektiren konularda arka planda kalarak yönetimi ele alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal ortamının oldukça hareketli olduğu bir gün geçirebilirsin. Hızlı bir tempoyla bir sürü etkinliğe katılabilir, gelen teklifleri hemen değerlendirerek keyifli organizasyonlar içinde yer alabilirsin. Yönetici gezegenin Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki günlerde toplumsal alanda kendini daha fazla ifade edebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün fazlasıyla cesur adımlar atabilir, herkesin dikkatini üstünde toplayabilirsin. Çevrendekilerin senin etrafında toplanması ve önderliğine ihtiyaç duyması, yönetsel yeteneklerinin de açığa çıkmasına yol açabilir. Ancak duygularını biraz kontrol altına almalı özellikle öfkeni çok belli etmemelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hareketli ve dinamik bir gün geçirebilirsin. Bir yandan sosyal medyadan herkese laf yetiştirmeye çalışırken bir yandan da ani kararlarla organizasyonlara katılabilir, yolculuklara çıkabilirsin. Özgüveninin çok yüksek olması rahat risk almana ve karşına çıkan fırsatlara düşünmeden atlamana neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün maddi ve manevi paylaşımlarda adil davranamayabilir, kendi ihtiyaçlarını ön plana çıkarabilirsin. Çok kolay borçlanabileceğin veya düşünmeden harcamalar yapabileceğin bir gündesin. Yönetici gezegenin Merkür’ün karşıt burcuna geçmesiyle önümüzdeki günlerde anlaşma ve uzlaşma potansiyelin artabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ikili ilişkilerde keyifli gelişmeler olabilir, karşındakilerin sana duygularını açmasından dolayı mutluluk duyabilirsin. Danıştığın kişilerin yarattığı farkındalık kendini tanımanı ve neler yapabileceğini görmeni sağlayabilir fakat yine de abartılı beklenti içine girmemelisin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün tempon çok yüksek olabilir, oradan oraya koşturabilirsin. Kendini fazla zorlayacağın fiziksel aktiviteler ufak çaplı sağlık sorunlarına yol açabilir, cesaretle risk alarak her ortama yetişmeye çalışabilirsin. Çalışma arkadaşların ya da akrabalarınla bir araya geldiğinde harcamalarını abartabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün aşk ilişkilerinde yaşanan gelişmeler seni çok mutlu edebilir, duygularının karşılıklı olduğunu öğrenebilir ya da çok hoşlanacağın biriyle karşılaşabilirsin. Fakat acele etmemeli, adım adım ilerlemelisin. Yaşamdan keyif alabileceğin bugün, seni kışkırtan kişilerden uzak durmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; gün boyunca son derece aktif ve heyecanlı olabilir, yaşamına yeni bir yön verme arayışında olabilirsin. Fakat hem sosyal hayata hem de aileye yetişmek için çok fazla efor sarf etmen gerekebilir. Kendine yüksek hedefler koyduğundan tempon çok yüksek olabilir, öfkeni ve enerjini kontrol altına almakta zorlanabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün alacağın haberler seni çok mutlu etmekle beraber beklentilerini de artırabilir. Kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitimler farkındalığın artmasına yol açabilir. Zihinsel açıdan seni harekete geçirecek çalışmalar ya da ilgini çekecek teklifler gündeme gelebilir. Yalnız yollarda dikkatli olmalı, aşırı hız yapmamalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; beklemediğin yerlerden kazanç sağlayabilir ya da elindeki bir eşyanın çok kıymetli olduğunu anlayabilirsin. Bugün ön plana çıkabilir, cesur ve atak hamleler yapabilirsin. Merkür’ün burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde kendini daha rahat ifade edebilir, iletişim kurmaya daha yatkın olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir