10 Şubat 2018 Burç Yorumları

Sosyal hayatımızın oldukça renkli olacağı bir gün. Arkadaşlarımızla bir araya gelebilir; sinema, sergi, fuar gibi hem sosyalleşeceğimiz hem de fikir alışverişinde bulunabileceğimiz faaliyetlere katılabiliriz. Ani gelişmeler bakış açımızı genişletebilir ve farkındalığımızı arttırabilir. Daha özgür olmak isteyebilir, sıra dışı çıkışlar yapabiliriz. Ancak kendi bildiğimizde ısrar etme riskinin farkında olmalıyız, ukalalık yapabilir, çevremizdeki insanların görüşlerini dikkatte almayabilir, her durumda kendi haklılığımızı savunabiliriz. Yeme, içme ve para harcama konusunda aşırıya kaçabiliriz, kontrollü olmamızda yarar var. 

Sevgili Koç; bugün yaşayacağın farkındalıklar hayata bakış açın üzerinde etkili olacak, kendini daha net ve doğru ifade etmenin yollarını bulabileceksin. İçinde bulunduğun gruplardan ya da arkadaşlarından alacağın desteklerle yoluna devam edebilecek, uzun vadede sonuç getirecek adımlar atabileceksin.

Sevgili Boğa; finansal sorumluluklar üstünde baskıya yol açsa da iş ve sosyal hayatında seni destekleyen kişilerin varlığı, krizleri aşmanı ve sabırla ilerlemeni sağlayacaktır. Bugün kendine koyduğun hedeflere ulaşmak için ihtiyacın olan maddi manevi yardımı bulabilir, hesaplarını yapabilirsin.

Sevgili İkizler; fikir alışverişlerinde bulunman karşındakileri daha iyi anlamanı sağlayacağından, doğru ortaklıkları kurabileceksin. Bir anlaşma ya da görüşmede seni bilgisiyse destekleyecek kişileri etrafında bulundurmanda fayda var. Yakın ilişkide olduğun kişilerle ortak paylaşımlarda bulunabilirsin.

Sevgili Yengeç; dün yaşanan gerilimin ardından bugünü kendini toparlamaya ve işlerini tamamlamaya ayırabilirsin. Özellikle finansal alanda başarılı sonuçlar alabileceğin girişimlerde bulunabilir, yaptığın hesapların doğruluğunu teyit edebilir hatta uzmanlardan görüş alabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün biraz daha sakin ve makul olmaya çalışacak, en azından etrafındakilere danışarak harekete geçmek isteyeceksin. Fakat karşındakilerin tavırlarını biraz ukalaca bulabilir, gereksiz bir güç savaşına girişebilirsin. Objektifliğini kaybetmeden herkese eşit mesafede durmaya çalışmalısın.

Sevgili Başak; eve ve aileye dair girişimler ön plana çıkabilir fakat her konuya hâkim olduğunu düşünerek yola çıkmamalı, gerektiğinde işin uzmanlarından fikir almalısın. Sorumluluklarının bilincinde planlarını gerçekleştirebilir, çalışma ortamında başarı kazanabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün iletişim trafiğin artabilir gerek sosyal medya aracılığıyla gerekse yüz yüze yaptığın görüşmelerin artabilir. Sevdiklerinle bir arada olabileceğin programlar yapabilir, sosyal faaliyetler içinde yer alabilirsin. Ancak fazla keyfi harcama yapmamalı, gereksiz riskler almamalısın.

Sevgili Akrep; ödemelerini zamanında yapmak için sarf ettiğin çaba ailenin de desteğiyle başarıyla sonuçlandırılabilir. Yeteneklerini kullanarak uzun vadede kalıcı başarılar elde edebilirsin. Bir yatırım ya da gayrimenkulle ilgili beklentilerini fazla abartmamalı, araştırma yapmadan yola çıkmamalısın.

Sevgili Yay; Bugün girişimlerde bulunmak ve yaşamına dair uzun soluklu kararlar almak isteyebilirsin. İçinde bulunduğun grupların ve arkadaşlarının da desteğiyle hedeflerine doğru ilerleyebilecek, kendini ifade edebileceksin. Aldığın haberleri objektif bir gözle değerlendirmeli hemen inatlaşmamalısın.

Sevgili Oğlak; olayların gelişimi senin beklediğin gibi olmayabilir, gizli ve kadersel konular açığa çıkabilir. Fakat sabırlı davranarak hemen eyleme geçmemeli, dedikoduların iç yüzünü anlamaya çalışmalısın. Bugün harcama yaparken doğru hesabı yaptığından emin olmalı, kendini zora sokacak girişimlerde bulunmamalısın.

Sevgili Kova; bugün hedef ve ideallerin doğrultusunda girişimlerde bulunmak isteyebilir, arkadaşlarınla uyumlu ilişkiler içinde olabilirsin. Senin kararlı ve başarılı oluşunu kıskananlar olabilir, onlarla yüzleşirken dikkatli olmalı, tavırlarında aşırıya kaçmamalısın. Ekonomik konularda ani gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatında yaşanan hareketliliğin sonuçlarını bugün almaya başlayabilirsin. Gidişat seni tam anlamıyla tatmin etmese bile önüne yeni fırsatlar çıkmasını sağlayabilir. Kariyerinde ilerlemek için görevlerini yerine getirmeye çabalarken seni destekleyen kişilerin varlığı ile daha rahat adım atabileceksin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.