10 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları

Birkaç gündür devam eden toplumsal enerjiler gece yarısı civarı yerini daha içe dönük ve dağınık bir ruh haline bırakıyor. Özellikle sabah saatlerinde ne istediğimizi bilmekte zorlanabilir, o an için hoşumuza giden bir şeyden hemen sonra mutsuz olabiliriz. Alışveriş yapmak, fiziksel görüntümüzle oynamak ve uzun süreli bir taahhütte bulunmak için hiçte uygun bir zamanda değiliz. Aynı zamanda ilişkilerde de tutarlı davranamayabilir, beklentileri karşılayamayabiliriz. Fakat öğle saatlerinden itibaren ayaklarımız yere daha sağlam basmaya başlayabilir. Bizi toparlayarak, odaklanmamızı sağlayan kişilerle bir araya gelebilir, uzmanlardan fikir alabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; güne huzursuz bir başlangıç yapabilir, duygularını dışa vurmak yerine içine atarak kendini daha da rahatsız hissedebilirsin. Bugün karar almakta ve olayları net bir şekilde görmekte zorlanabilirsin. Beklediğin haberlerin gecikmesi ya da gelmemesi seni mutsuz etse de sonrasında olaylar daha rahat akmaya başlayabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün sosyal ortamlarda ve kalabalıklar içindeyken finansal olarak kendini yetersiz hissedebilir ya da arkadaşlarının önerisiyle yaptığın alışverişlerden hoşnutsuz kalabilirsin. Öğleden sonra daha temkinli ve tutarlı hareket edebilir, güvendiğin kişilerin görüşlerine başvurabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne başlarken kendini yorgun ve kararsız hissedebilir, planlarından vazgeçebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerle uzlaşamadığından önünü görmekte zorlanabilir, harekete geçmek yerine rehavete kapılabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde finansal sorumluluklar kendini toplamana yardımcı olacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün sosyal medyada yaratıcı paylaşımlarda bulunabilir, sevdiklerinle kendine program yapabilirsin. Fakat sonrasında gündelik yaşamın getirdiği yükler, planlarından vazgeçmene ya da zaman bulamamana neden olabilir. Akrabalarınla anlaşmazlık yaşayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; romantik ilişkilerde beklentilerinin karşılanmadığını hissedip ufak çaplı bir hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Aslında bugün sen de ne istediğini tam olarak bilemeyebilir, canını sıkan şeyin ne olduğunu bulamayabilirsin. İçinde bulunduğun durumu gerçekçi gözlerle görmeli, fazla hayalci davranmamalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün adım atmak için karşındakileri beklemek zorunda kalabilir, özellikle ailenin seni fazlasıyla meşgul ettiğini düşünebilirsin. Kontrol sende olmamasına rağmen odaklanarak ve zihnini iyi kullanarak başarılı olabilirsin. Akşam saatlerinde sevdiklerinle bir araya gelmek keyfini yerine getirebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; duygusal iniş çıkışlar yaşayabilir, bir karar almak ya da harekete geçmek yerine kendinle ilgilenmek isteyebilirsin. Alacağın haberler şüpheye düşmene ve ertelemelere yol açabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ailenin de devreye girmesiyle şüphelerinden ve kararsızlıktan kurtulabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; güne keyifli bir başlangıç yapabilirsin. Ancak dostlarınla ya da sevdiklerinle yaptığın programa uymakta zorlanabilir, fazla hayalci davranarak, işin ekonomik tarafını görmezden gelebilirsin. Akşam saatlerinde yaratıcılık gerektiren konularda başarılı olabilir, kendini daha iyi ifade edebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne dinlenerek başlayabilir, biraz rehavete kapılabilirsin. Canın dışarı çıkmak istemeyebilir ancak ebeveyn ziyaretleri yapabilir ya da evinde misafir ağırlayabilirsin. Ancak çevrendekileri memnun etmeye çalışırken kendi kararlarından ve keyiflerinden vazgeçmen gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün dedikodular ve yalan yanlış bilgiler kafanı iyice karıştırabilir. Özellikle gizli ilişkiler ve kulislerden haberdar olman bir süre için kararsız kalmana neden olabilir. Ancak öğleden sonra kendini toparlayacak, net ve kararlı bir tutum izleyerek girişimlerine devam edebileceksin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; sabah saatlerinde arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle aranda gerilim oluşabilir, yaptığın programları erteleyebilirsin. Fakat sonrasında becerilerini sergileyebileceğin ortamlarda bulunabilir, kendini kolaylıkla ifade ederek, hedeflerine ulaşabilirsin. Fazla çaba sarf etmeden kolay yoldan ilerlemek isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, kendi isteklerin doğrultusunda hareket etmeni sağlayabilir. Ancak iş ve sosyal ortamından gelişen ilişkilerden beklentilerin karşılanmayabilir, uzlaşma sağlamakta zorlanabilirsin. Öğleden sonra daha kararlı ve tutarlı davranmanı sağlayacak kişilerle bir araya gelebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.