10 Ocak 2018 Burç Yorumları

Bugün zihinsel konsantrasyonumuz oldukça yüksek, hedef odaklı ve stratejik bir şekilde ilerlememiz mümkün. Önümüzdeki birkaç gün odaklanma ve derin araştırmalar yapma gerektiren işlerde başarılı olabiliriz. Amaçlarımıza ulaşmak için iyi düşünülmüş ve uzun vadeli planlar yapabilir, sessiz ve derinden ilerleyerek isteklerimizi elde edebiliriz. Ne kadar güçlü olduğumuzu çevremize gösterebilir, zorluklarla mücadele edebiliriz. Akşam saatlerinde bu ruh halinden çıkmamız ve daha duygusal ve şefkatli bir ruh haline bürünmemiz mümkün. Sezgilerimiz oldukça güçlü olacak ve yaratıcılık gerektiren işlerde başaralı olabiliriz. 

Sevgili Koç; ortak gelir kaynaklarınla ilgili gelişmeler bugüne damgayı vurabilir. Miras, banka kredisi ve borçların hakkında beklediğin haberleri alabilirsin. Duyacaklarından tam anlamıyla tatmin olamasan da yaşayacağın dönüşüm seni kariyerinde destekleyecektir. Geçmiş deneyimlerin ve kontrolün dışında gerçekleşen olaylar seni hassaslaştırabilir.

Sevgili Boğa; iş ortağının ya da partnerinin güvensiz ve şüpheci yaklaşımı seni huzursuz etse de gün içinde ilişkiniz yumuşayıp düzelecek. Eğitim, hukuk ya da yurt dışı ile ilgili yapacağın görüşmelerde uzun vadeli planlarını devreye sokabilirsin. İletişimde olduğun kişiler fikirlerini yapılandırmanda sana destek olacak gibi görünüyor.

Sevgili İkizler; bugün iş yeriyle ya da yanında çalışanlarla ilgili problemler yaşayabilirsin, olaylar seni hassaslaştırsa da empati kurarak çözüm üretebileceksin. Bir süredir aksattığın sağlık sorunların varsa destek almak için ideal bir gün. Uzun vadeli ortak mali hedeflerin nedeniyle gün içinde ekstra işler yapabilirsin.

Sevgili Yengeç; oldukça hassas ve duygusal bir gün geçiriyorsun. Bugün yakın ilişkilerinle ilgili önsezilerine güvenebilirsin. Aşk ya da çocuk için alacağın ekstra sorumluluklar dikkat çekse de bu süreç senin de çabanla fazla yorucu olmayacak. Sadece sorunlarını derinleştirmeden ve kendini yıpratmadan yüzeysel kalabilmeyi başarmalısın.

Sevgili Aslan; ev ve aile ile ilgili işler bugün günlük rutinlerini ve sorumluluklarını arttırabilir. Gün içerisinde yaşayacakların seni duygusallaştırarak daha anlayışlı bir insan haline getirebilir. Genel sağlık kontrollerini yaptırmak isteyebilirsin. Kendini fazla yormamaya ve sakin kalmaya özen göstermelisin.

Sevgili Başak; bugün iletişim kurarken fazla eleştirel ve baskıcı olmamaya dikkat etmelisin. Aşk hayatın, hobilerin ya da çocuklarınla ilgili görüşmeler yapabilirsin, alacağın ekstra sorumluluklar sana kendini iyi hissettirecektir. Gün içinde yaşadıklarınız partnerini hassaslaştıracağından, onun yanında yer almalı, konuşmalarınla da destek olmalısın.

Sevgili Terazi; bugün evin için harcamalar yapabilir, ailenle ilgili ekstra sorumluluklar alabilirsin. İşyerin veya yanında çalışanlar bazı fedakarlıklar yapmana neden olabilir. Sebebini bulamadığın rahatsızlıkların varsa teşhis için uygun bir gündesin. Kendini yormamaya ve enerjini tüketmemeye dikkat etmelisin.

Sevgili Akrep; bugün kendini ortaya koymak isteyeceksin. Sözlü iletişim ve anlaşmalarında bütün sorumlulukları üstlenmek isteyebilirsin. İmza attığın sözleşmeler kalıcı olacaktır. Aşk veya çocuklarla ilgili fedakârlık yapman gerekebilir, bu süreçte olayları fazla kişiselleştirmekten ve baskıcı davranmaktan kaçınmalısın.

Sevgili Yay; geri planda kalmak istediğin bir gün olabilir. Maddi kazançlarını arttırmak için planlar yapabilir, ekstra sorumluluklar alabilirsin. Kontrol edemediğin olaylar ve arkandan dönen işler seni huzursuz etse de ailen sana bu konuda destek olacaktır. İyimser ve pozitif tavrını korumalısın.

Sevgili Oğlak; göz önünde olduğun bugünlerde hedeflerini ve olmak istediğin yeri gözden geçirebilirsin. Geleceğin için fazla sorumluluk almaktan çekinmeyeceğin bir gündesin. Arkadaşlarınla ilişkilerinde ufak pürüzler yaşasan da kurduğun empatik ve hassas iletişimle sorunlarının üstesinden kolayca geleceksin.

Sevgili Kova; kariyerinin geldiği nokta ve toplum önünde sahip olduğun yer; bugünün ana konusu olabilir. Yardıma muhtaç insanlar için alacağın sorumluluklar ve yapacağın maddi fedakarlıklar seni insanların gözünde farklı bir yere konumlandırabilir. Yine de kendini fazla tüketmemeye ve yormamaya dikkat etmelisin.

Sevgili Balık; gelecek planlarında yurt dışı veya eğitim varsa bugün onlar için sorumluluk alabilirsin. Bu süreçte ya hep ya hiç diye düşünmeden ve kendini tüketmeden sabırla hareket etmelisin. Önsezilerin ve rüyaların oldukça kuvvetlenecek, neler anlatmaya çalıştıklarına dikkat etmelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.