10 Nisan Günlük Burç Yorumları

Haftanın ikinci gününe ilişkilerimizde yaşayacağımız problemlerle başlayabiliriz. Hem elimizdekini koruyup hem de daha fazlasını isterken bazı sorunlarla karşılaşabiliriz. Kendi isteklerimizi kabul ettirme konusunda inatlaşabilir, bu durum şimdiye kadar suyun yüzeyine çıkmayan gerginlikleri ortaya çıkarabilir. Bunların yanında maddi olarak güvensiz bir ortam oluşabilir. Akşam saatlerine yaklaşırken ise sosyal aktiviteler sayesinde bu havayı dağıtabilir, biraz daha rahatlayabiliriz.

Sevgili Koç; bugün hedef ve ideallerini yapılandırma ve kazançlarını arttırma konusunda beklentilerini ön planda tutabilir, abartılı duygular içerisinde olabilirsin.  Uzun zamandır arzu ettiğin bir konuda dostlarından beklediğin desteği görememen hırslanmana neden olabilir. Sağduyulu olman gereken bir gün.

Sevgili Boğa; iş, kariyer ve ailevi konuların yoğunluğu sosyalleşmeni engelliyor olabilir. İçgüdüsel olarak vereceğin bir karar; objektif olmanı engelleyeceği gibi şu an mümkün olamayacak sözler vermene de sebep olabilir. Bugün bazı kararlarını vermeden önce enine boyuna düşünmen gerekebilir.

Sevgili İkizler; medya yayıncılık, eğitim ve uluslararası işlerde yarım kalan konulara ağırlık vermen ve yeniden gözden geçirmen uygun olabilir. Karşındaki kişi ya da çalışma arkadaşının söyleyebileceği sözleri içselleştirmen, sözlerini dikkati kullanmanı gerektirebilir. Gün içerisinde herhangi bir kırgınlık yaşamamak adına karşındaki insanlar ile empati kurmaya çalışmalısın.

Sevgili Yengeç; atlamış veya unutmuş olduğun bir ödemenin bugün gündeme gelmesi sevdiklerinle aranı açabilir. Aranızda yaşanabilecek kırgınlık, bencil davranmana neden olabilir. Bazı yengeçler ise; katıldığı grup ya da dernekler içerisinde çıkarcı tavırlarından kaynaklı kayıplar yaşayabilirler.

Sevgili Aslan; karşıt burcunda ilerleyen ay hem kariyerinde hem de ailen ile ilgili olaylarda orta yolu bulman konusunda zorluklar yaşamana neden olabilir. Sevgi ve saygı duyduğun bu insanların abartılı beklentilerine cevap vermekte isteksiz olabilirsin. Ilımlı bir yaklaşım sergilemen seni ve sevdiklerini mutlu edecektir.

Sevgili Başak; bugün hukuksal bir konunun sonuçlanması için uzlaşmacı olman beklenebilir. Kardeşin ya da yakın çevrenin sergileyebileceği baskın tavırlar, duygularını kontrol edememene neden olabilir. Görüş ve düşüncelerinden emin olmadığın kişiler karşısında nötr olmayı tercih edebilirsin.

Sevgili Terazi; üzerinden uzun zaman geçmiş bir ilişkinin tekrar kapını çalması; heyecanlanmana ve müsrifçe harcama yapmana neden olabilir. Aile temelini yapılandırdığın ve sağlamlaştırmak için çaba sarf ettiğin bu özel günlerde; geriye değil, ileriye bakman ve objektif olman önündeki günleri şekillendirebilir.

Sevgili Akrep; bugün hayatındaki kişilere bakış açını değiştirmen, sahiplenici tavırlar takınmana, söylemlerini bencillik boyutuna taşımana neden olabilir. Çevrende yaşanabilecek olaylara esnek ve mantıklı yaklaşman, etrafındaki kişiler ile huzurlu bir gün geçirmene yardımcı olabilir.

Sevgili Yay; yakın çevren ya da iş arkadaşlarının hırslı ve kıskanç halleri seni de uzlaşmadan uzak tutabilir. Uzun zamandır tanıdığın ve değer verdiğin kişiler hakkında sorgulama yapabilir, bazı arkadaşlarınla arana mesafe koymayı düşünebilirsin. Akşam saatlerinde günün enerjisinden sıyrılarak sosyalleşmen keyfini arttırabilir.

Sevgili Oğlak; yeteneklerin doğrultusunda çalışma yapmak isteyebilir, kazançlarını arttırma niyetinde olabilirsin.  Sosyal gruplar içerisinde karşındaki kişilere karşı anlayışlı davranman gereken durumlar söz konusu olabilir. Marjinal tavırların ve “ben istedim oldu bitti” tavrın ilişkilerini ve kazançlarını riske sokabilir.

Sevgili Kova; bugün kişisel düşüncelerini ifade ederken, farkında olmadan karşındaki kişileri de manipüle etmeye çalışabilir, insanlardan beklentini üst boyutta tutabilirsin. Çevrenle aranda kırgınlık yaşanmaması için söz ve tavırlarını yumuşatabilir, empati kurabilir, kendini kontrol altında tutmaya çalışabilirsin.

Sevgili Balık; günün ilk saatinde, bilinçaltını yoran konuları, gelecekle ilgili hedefini, maddi olanaklarını, eğitiminle ilgili beklentilerini sorgulayabilir, kendini geri planda tutabilirsin. Yakın çevrenle yaşayabileceğin fikir ayrılığı, hassas ve kırılgan yapını daha çok etkileyebilir. Meditasyon gibi aktiviteler kendini iyi hissettirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.