10 Nisan Burç Yorumları

Güne Boğa burcunda geri harekete başlayacak Merkür’ün etkisi ile başlıyoruz. İlişkilerimizde birbirimizi dinlemekte ve anlamakta zorlanabiliriz. Özellikle aramızdaki uyum ve dengeyi korumak istiyorsak ilişkilerimizde nezaketimizi
yitirmeden iş birliği kurmanın yollarını aramalıyız.
Sevgili Koç; karşıt burcunda harekete geçen Ay, ikili ilişkilere dikkat çekmekte. Eşinle, ortağınla ya da çok yakın olduğun kişilerle arandaki uyumu ve dengeyi bozmadan ilerlemeli, adım atarken mutlaka karşındakilere danışmalısın. Hem kendine hem de çevrendekilere objektif bir gözle bakabilirsin.Sevgili Boğa; bugünü kendine ayırmak isteyebilir, kişisel bakımınla, sağlığınla ve düzen kurmakla uğraşabilirsin. Çevrendekilerle yardımlaşabilir, onlara faydası dokunacak şekilde davranmaya özen göstererek; uyum ve iş birliğinden yana olabilirsin. Akşam saatlerinde akrabalarınla bir araya gelebilirsin.

Sevgili İkizler; keyifli bir gün geçirmek senin elinde. Sevdiklerinle ya da çocuklarınla zaman geçirebilir, hobilerinle uğraşabilir, mutlu olabileceğin uğraşlar içinde olabilirsin. İlişkilerinde uyum ve iş birliğine önem verebilir, sanatsal içerikli organizasyonlar içinde yer alabilirsin.

Sevgili Yengeç; hem eve hem de işe zaman ayırabilir, sosyal ortamlarda yer alabilirsin. Ailenle ilişkilerini düzeltmek veya daha sık bir araya gelmek isteyebilir, onlar için alış verişe çıkabilirsin. Bir süredir üzerinde düşündüğün tadilat, tamiratla işlerine başlayabilirsin.

Sevgili Aslan; sosyal medya ve telefon trafiğinin yoğun olduğu bir gün geçirebilir, etkili ve güzel söylemlerinle dikkatleri çekebilirsin. Yakın çevrenle ve kardeşlerle iletişimin artabilir; uyumlu ilişkiler kurabilirsin. Kişisel gelişimle ilgili eğitimlere katılabilir, kitaplar okuyabilirsin.

Sevgili Başak; bugün maddi konular, iş birlikleri ve ortaklıkların da devrede olduğu uğraşlara yönelebilir; bütçen üzerinde değerlendirmeler yapabilirsin. Keyif için alış verişe çıkıp para harcayabilir hatta sevdiklerini de mutlu etmek için hediyeler alabilirsin. Yeni kazanç yollarıyla ilgili fırsatlar çıkabilir.

Sevgili Terazi; bugün isteklerini yerine getirmek için uygun koşullar içinde olabilirsin. Duygusal paylaşımlarda veya maddi konularda yaşadığın zorlukların üstesinden gelebilecek gücü kendinde bulabilir, ikili ilişkiler ve işbirliklerinde uyumlu ve dengeli bir tavır sergileyebilirsin.

Sevgili Akrep; fazla göz önünde olmak istemediğin, işlerini arka planda yürüteceğin bir gündesin. İkili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birliklerin bilinçaltını kurcalayabilir, kendini harekete geçmeye hazır hissetmeyebilirsin. İç huzurunu bulmak ve dengede kalmak her şeyden daha önemli olabilir.

Sevgili Yay; grup çalışmaları içinde yer alarak fikir birliğine varabilirsin. Ortaklaşa projelerde arkadaşlarınlaaynı amaç uğruna ilerleyebilir, herkesin arasında köprü görevi görebilirsin. Özellikle akşam saatlerinde romantik ilişkilerinde keyif verici, hoş gelişmeler olabilir.

Sevgili Oğlak; iş ve sosyal hayatında uyumlu ve işbirlikçi tavrınla birleştirici bir rol oynayabilir, kurumlar ve kişiler arası diplomasi yapabilirsin. Nezaketinden ödün vermeden işlerini yürütebilir, üstlerinin onayını alabilirsin. Kariyerinde olumlu gelişmeler yaşanabilir, hedeflerinde seni destekleyecek kişilerle tanışabilirsin.

Sevgili Kova; yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir, üzerinde çalıştığın projeleri hayata geçirecek destekler bulabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelmekten keyif alabilir, sosyal medyada aktif bir rol oynayarak, organizasyonlar yapabilirsin.

Sevgili Balık; ortak gelirler, eşin kazançları, kira gibi konularda yeni koşullar gündeme gelebilir. İş birliği ve uyumlu davranman gerekebilir ancak dengeleri kurmakta zorlanabilirsin. Duygusal paylaşımlarda bulunman içinde bulunduğun krizlerin çözümünü kolaylaştırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.