10 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Günün ilk bölümünde hayallerle gerçekler arasında kalmak söz konusu olabilir. Kulağımıza gelecek bilgiyi doğrulatmadan ve değerlendirmelere tabi tutmadan adım atmamalı; hislerimize yenilmeden ilerlemeye gayret etmeliyiz. Ayrıca hedeflerimize doğru yol alırken bazı engel ve zorlamalarla karşılaşma durumu söz konusu. Ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmeli; karşılıklı empatiye önem vererek iletişim kurmaya bakmalıyız. Zira tartışma ve gerilime açık bir süreç var. Karar alırken ise çok yönlü düşünmeye bakmalıyız. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; kişisel açıdan önem verdiğin konular üzerinde yoğunlaşabilir, sanatsal alanlarda şanslı ve yaratıcı etkiler altında olabilirsin.  İş hayatındaki yoğun tempo,  zihninin dağılmasına neden olabilir. Yakın çevrenden gelebilecek fikirlere açık olsan da eyleme geçmeden önce birkaç kez düşünmende fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; dost ve yakınlarına karşı oldukça merhametli ve fedakâr olman mümkün. Özellikle bugün harcamalarında fazla iyimser davranarak gereğinden çok alışveriş yapabilir ya da tutamayacağın büyük sözler verebilirsin. Bu ara yalnızlıktan yana olabilirsin, fakat enerjini yükselten sanatsal bir aktivite ruhuna çok iyi gelecektir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kariyerinde duygusallığın ve yaratıcılığını kullanabileceğin bir gün. Grup çalışmalarında, özellikle geleceğini ilgilendiren konularda anlık kararlar alman, hata yapmana neden olabilir. Sakin ve çok boyutlu düşünmen gerekebilir. Kalabalık ortamlardan keyif alabilirsin; ancak söz ve tepkilerine dikkat.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerindeki durgunluğun grup çalışmalarına katılımınla azalabilir. Bugün fırsatları görebilir, yaratıcı yönünü ortaya çıkarabilirsin. Harekete geçmeni engelleyen kişi ve olaylarla karşılaşabilirsin. Karşındaki bazı insanlar senin için olumlu düşüncelere sahip olmayabilir ve seni yanıltabilir. Temkinli olmanda yarar var.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; duygu ve düşüncelerinde kimi zaman bir karmaşa hâkim olabilir, söylediklerin yanlış anlaşılabilir ya da haberleşme sorunları yaşayabilirsin. Gün içerisinde kendini rekabete fazla kaptırman, tutamayacağın sözler vermene ve fazla harcama yapmana neden olabilir. Genç insanlarla birlikte olmanın enerjini artıracağı bir gündesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; güne ekonomik getirisi olabilecek bir konuyla başlayabilir, konunun detaylarında zorlanabilirsin. Kariyer ve meslek yaşamında üstlerin ya da otorite konumundaki kişilerle yanlış anlaşmalar yaşama potansiyelin yüksek. Diğer taraftan özel hayatındaki romantik etkiler, seni sevdiğine tekrar âşık edebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde zamana bağlı ufak tefek aksilikler olsa da partnerinle fikir birliği içinde olman keyfini artırabilir. Sosyal medyadan duyabileceğin haberlerin veya internet üzerinden yapacağın alışverişin güvenilirliğini sorgulaman gerekebilir. Zira merhametinin ve iyi niyetinin suistimal edilebileceği bir gündesin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aşk evinde Venüs ve Neptün’ün kavuşumu, keyifli gelişmelere işaret ederken, yeni bir beraberliğe de yeşil ışık yakmanı sağlayabilir. Ancak fazla hassas ve duygusal olabileceğin bir dönemden geçmekte olduğunu hatırlamalı, mantığının kabul etmediği konulara temkinli yaklaşmaya bakmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; alacağın kararları uygulamak ve harekete geçmekte karşındakinden onay beklerken, konunun maddi getirisini yetersiz bulabilirsin. Bugün yakınların ya da ailen zaman zaman seni yanıltarak, karar almanı zorlaştırabilir. Verilen sözlerin tutulmaması olayların kontrolünü kaybetmene neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; verdiğin sözlere yerine getirmek için, yoğun bir çalışma yapman, çok koşuşturman gerekebilir. Kardeşlerin için her türlü fedakârlığı yapmaya ve onlarla keyifli organizasyonlara katılmaya hazırsın. Değişkenlik gösteren hava şartlarına karşı tedbiri elden bırakmamalı, sağlığına dikkat etmelisin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; güne birçok yaratıcı fikir ve düşünceyle başlayabilir, bunu sevdiklerinle paylaşmak için sabırsızlanabilirsin. Farklı ve ilginç öngörülerin arkadaşının düşüncesine uymasa da kendine olan inancın tam. Güdüsel harcamaların artış göstererek ve ipin ucunu kaçırabilirsin, ihtiyatlı davranmanda fayda var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hayata olumlu tarafından baktığın, evrenin enerjisine uyum sağlayarak maneviyatını beslediğin bir gün olabilir. Zekânı ve yaratıcılığını ev ve aile ile ilgili alanlarda kullanmak isteyebilir, ev içi ufak tefek dekorasyon değişikleri yapmak isteyebilirsin. İyi niyetle söylediğin sözlerin yanlış anlaşılma ihtimali var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.