10 Mayıs Burç Yorumları

Bugün kendimizi zihinsel olarak güçlü hissedeceğiz. Zorlu işleri tamamlamak, konsantre bir şekilde çalışmak için oldukça uygun bir gün. Ayrıca güçlü kişilerin de desteğini alabilecek ve görüşmelerden olumlu sonuçlarla ayrılabileceğiz. Bu nedenle önemli görüşmelerimizi de bugün yapmakta yarar var. Önümüzdeki birkaç gün boyunca daha önce akıl edemediğimiz şeyleri düşünebildiğimizi ve de dillendirmeye cesaret edemediğimiz konuları gündeme getirebildiğimiz fark edebiliriz. Sorunlara alternatif çözümler getirebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; Duygusal paylaşımlarında yoğun ve tutkulu bir tutum sergileyebilir hatta baskıcı bile davranabilirsin. Gücünü ortaya koymaktan çekinmeyecek, iş ve sosyal hayatını olumlu etkileyecek kişi ve kurumlardan istediğin desteği de bulabileceksin.  Ortak gelirlerini ilgilendiren konularda girişimlerde bulunabilirsin.

Sevgili Boğa; ikili ilişkilerine tutku, derinlik ve kıskançlık hâkim olabilir. Karşınızdakilerin tavırlarına şüpheyle yaklaşsan bile yarın gerçekleşecek Dolunay öncesi kesin kararını bildirmende fayda var. Bugün kontrolü ele almak yerine gözlem yapmayı tercih etmelisin.

Sevgili İkizler; Bugün detay ve titizlik isteyen çalışmalara yoğun bir şekilde odaklanabilir; kısa sürede verimli sonuçlar alabilirsin. Hem bedensel hem de ruhsal ihtiyaçların üzerine eğilebilir; alışkanlıklarından kurtulmak için yapacağın girişimlerde kararlılık gösterebilirsin.

Sevgili Yengeç; aşk hayatında tutku ön planda olabilir, sevdiğin kişiye yoğun duygularla yaklaşabilirsin. Çocuklarla seni derinden etkileyen paylaşımlar içinde olmak keyif ve mutluluk verebilir. Sanatsal yaratıcılık gerektiren çalışmalar içinde olabilirsin.

Sevgili Aslan; evinle uğraşabilir, tadilat yapabilir veya elden geçmesi gerekenlerle uğraşabilirsin. Ancak masrafların maddi yönünü iyi hesaplamalısın zira harcamaların umduğundan fazla çıkabilir. Aileyi ilgilendiren konularda daha duygusal ve sahiplenici davranabilirsin.

Sevgili Başak; bugün zihnini istediğin her konuya çok rahat odaklayabilir; çalışmalarını büyük bir konsantrasyon ve kararlılık içinde gerçekleştirebilirsin. Eğitim, yolculuklar veya kişisel gelişim sağlayacak faaliyetler içinde bulunabilir, ikna edici konuşmalar yapabilirsin.

Sevgili Terazi; maddi konular ve ortak gelirlerin gündeme gelmesi ile kazançlarının üzerine odaklanabilirsin. Kontrol dışı harcamalara dikkat etmeli; borç ve alacaklarını iyi hesaplamalısın. Yarın gerçekleşecek dolunay öncesi sahip olduklarının yeterli olmadığını düşünebilirsin.

Sevgili Akrep; bugün kontrolün sende olmasından keyif alabilir, çevrendekileri kendi isteklerin doğrultusunda yönlendirebilirsin. Gün boyunca kendini yormadan işlerini halledebilir, yaptığın işlerde başarı sağlayabilirsin. Hedef ve projelerini hayata geçireceğin koşullar oluşabilir.

Sevgili Yay; kendi içine dönme isteği bugün ağır basabilir; gözlerden uzakta olmak ihtiyacı hissedebilirsin. İçten içe seni huzursuz eden duygu ve durumları değerlendirebilir; mali konularda üzerinde hissettiğin baskıların üstesinden gelmek için geleceğe dair plan yapabilirsin.

Sevgili Oğlak; hedef ve projelerine tüm kararlılığın ile odaklanabilir; üzerine aldığın sorumlulukları layıkıyla yerine getirebilirsin. Arkadaşlarla ve gruplar içinde etkinliğini gösterebilir; birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsin. Sevdiklerinin dertlerini paylaşabilir, onlara yardımcı olmak isteyebilirsin.

Sevgili Kova; iş hayatında gözü kara kararlar alabilir, yüksek çalışma kapasitenle ön planda olabilirsin. Sosyal ortamlarda etkileyici davranışlarınla dikkatleri üzerine çekebilir; uzun bir süredir gizlediğin duygusal birlikteliğini artık gözler önüne taşıyabilirsin.

Sevgili Balık; bugün cesaretle yapacağın girişimlerin başarıyla sonuçlanabilir. Güçlü ve yetkin kişilerden oluşmuş ekip çalışmalarında yer alman için teklifler gelebilir. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelmen, kendini daha rahat ifade edebileceğin koşulları oluşturabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.