10 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Genel olarak inişler çıkışlar yaşayacağımız bir gündeyiz. Aynı zamanda hayal kırıklıkları yaşama ihtimalimiz de yüksek. Beklentilerimizi makul seviyede tutmalıyız. Ayağımıza kadar gelen fırsatları iyi değerlendirmeli stresten uzak durup temkinli davranmalıyız. Empati yeteneğimizi kullanmak skor hanemize artı bir sayı yazmamızı sağlayabilir. Hedeflerimize  ulaşmamız için gerekli ortam oluşabilir, kendi gücümüzü daha rahat bir şekilde ortaya koyabiliriz.

Sevgili Koç; Hassas bir ruh hali içindesin ancak yine de keyifli bir güne uyanman mümkün. Sezgilerini ve duygularını rahatlıkla kullanman; sanatsal çalışmalarını destekleyebilir. Şiir yazabilir, gizli ya da araştırman gereken konulara kolaylıkla erişebilirsin. Yakınlarınla olan ilişkilerine dikkatli olman gereken bir gündesin.

Sevgili Boğa; Bugün seyahat planları yapmak veya tur organizasyonlarına katılmak isteyebilirsin. Ancak beklentilerini çok yüksek tutman hayal kırıklığı yaşamana neden olabilir. Partnerinden gelebilecek farkı bir teklifi değerlendirmen; duygusal doyum yaşamana, ilişkinden büyük keyif almanı sağlayabilir.

Sevgili İkizler; üstlerinle yapacağın görüşmelerde uzlaşmakta zorluk yaşasan da çalışma arkadaşlarının desteğiyle duygu ve düşüncelerinin arkasında durabilirsin. Bugün mantığından ziyade hislerinle hareket edebilir, önemli veya günlük işlerinin üstesinden kolaylıkla gelebileceğini hissedebilirsin.

Sevgili Yengeç; uzun zamandır emek verdiğin ve mücadele ettiğin bir konuda kendini gösterme fırsatı ile karşılaşabilir, fakat kendine yeterince güvenmeyerek girişimde bulunmaktan kaçınabilirsin. Sevdiklerinin sevgi dolu sözleri ve desteklerinden beslenerek, emeğinin karşılığını almak için cesaret toplaman mümkün.

Sevgili Aslan; bazı kişilerin söz ve tavırlarından dolayı kırılgan olabilir, duygusal hassasiyet gösterebilir, sevdiklerinden beklediğin ilgi ve alakayı gün içerisinde bulamayabilirsin. Ortak gelirler, borç ve alacak gibi finansal konularında üstlerinden ya da aile bireylerinden aradığını desteği bulabilir ve rahatladığını hissedebilirsin.

Sevgili Başak; eğitiminle ilgili konulara odaklanmış olman, zaman yönetimi ilgili sıkıntı yaşamana ve elindeki işleri tamamlamakta zorlanmana sebep olabilir. Hafta başı deneyimlediğin belirsizliklerin üstesinden gelmen ve bir programa oturtmuş olman mümkün. Sevdiklerinin taleplerine her an cevap vermek durumunda kalmaktan öfkelenmene yol açabilir.

Sevgili Terazi; yaptığın iş ve ortaya çıkan sonuçlardan çok memnun olmana rağmen; alabileceğin eleştirilere karşı objektif olmakta zorlanabilir, kısa süreli de olsa uzlaşma konusunda hassas davranabilirsin. Kazançların ve ortak gelirlerin konusunda bilinçli davranarak, gider gelir dengeni bulmakta zorlanmayacağın bir döneme giriyorsun.

Sevgili Akrep; değerini, gücünü ve yaratıcılığının farkında olmana rağmen, bugün rasyonel davranmakta ve konsantre olmakta zorlanabilirsin. Sevdiğin insanı mutlu etmek için fedakârlık yapabilir, harcamaları da arttırabilirsin. Romantik ilişkilerinde ya da yaratıcılık gereken her türlü konuda şanslı ve başarılı bir gündesin.

Sevgili Yay; ev ve ailene dair konularda bugün daha fazla fedakâr olabilir, oluşan koşulları kabullenmek durumunda kalabilirsin.  Çalışma hayatınla ilgili gelişmeler seni karar aşamasına götürüyor olabilir. Kararların için biraz daha beklemen gerekmektedir. Değer yargılarına ve sezgilerine önem verdiğin bir gündesin.

Sevgili Oğlak; arkadaşlığa, dostluğa ve sosyalliğe önem verdiğin bir gün olmasına rağmen yakın arkadaşlarınla yaşayabileceğin duygusal konuşmalar, gereksiz yere alınganlık yapmana neden olabilir. Hedef ve ideallerin konusunda aldığın sorumluluklar hırslanmana sağlarken, kazançlarını arttırma konusunu tekrar gündeme getirebilir.

Sevgili Kova; gerek yaptığın işlerden, gerekse ailenden gelebilecek maddi kaynaklardan destek gördüğün bir gün olabilir. Farklı yeteneklerini sezgilerinle harmanlayıp, orijinalliğini ortaya koyabilir hem misyonunu hem de kazançlarını artırabilirsin. Harcamalarında biraz daha dikkatli olmaya çalışmalısın.

Sevgili Balık; burcunda ilerleyen Ay, anlayışlı, düşünceli ve empatik davranışlarınla çevrendeki insanlara maddi ve manevi yardımlarda bulunabileceğini, yaratıcı işlerinle göz önünde olabileceğini vurgulamaktadır. Evin, ailen ve görev yaptığın yerlerle ilgili değişim planları içerisinde olsan da, bazı bağımlılıkların hedeflerinin önüne  geçmesine izin vermemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.